Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Připravili jsme pro Vás několik článků, podle čeho se řídit a jak vybírat zboží: Sportovní poradna (zde) případně nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.
+420 733 707 063
http://www.net-market.cz/rc-modely/http://www.net-market.cz/dodani-a-postovne/http://www.net-market.cz/otazky/#vraceni3mesicehttp://www.net-market.cz/peruzzo-autonosice/http://www.net-market.cz/akce-puky/

O nás

Naše filozofie


     Hledáte příjemnou, komfortní a přitom přímou cestu k naplnění svých přání, potřeb, tužeb a snů? Chcete zkvalitnit své sportovní výkony, vyjádřit jedinečnosti Vaší osobnosti, povzbudit temperament? Nebo snad pátráte po zajímavém a účelném dárku pro Vaše nejbližší? Náš internetový obchod Net-market.cz Vám otevírá bránu do pestrého světa dětských hraček a rc modelů, hodinek pro dospělé i pro děti, sportovních nástrojů, kočárků, nábytku, oděvů, obuvi, šperků a rozmanitých doplňků, které Vám pomohou dosáhnout vytýčených cílů.

     Elektronické nakupování šetří Váš čas a kroky. Uvědomili jsme si ovšem, že v dnešní době moderního internetového obchodnictví, nestačí zákazníka pouze ohromit širokým sortimentem zboží renomovaných značek za neskonale nízké ceny, flexibilní a rychlým dodávkovým systémem, nepřeberným množstvím slev nebo rozvinutým věrnostním programem. Všechny zmíněné atributy naopak pokládáme za naprostý základ a standard úspěšného obchodního vztahu se spokojeným spotřebitelem. Pokoušíme se proto do tohoto procesu vnést a stabilně udržet řadu tradičních lidských hodnot, které bývají jinými prodejci elektronických obchodů mnohdy opomíjeny.

     Každý individuální zákazník si zaslouží osobní, spolehlivý, ochotný, ohleduplný, vstřícný, zdvořilý, profesionální a odborný přístup. Proto věnujeme všem požadavkům patřičnou pozornost a snažíme se vyvinout maximální úsilí pro uspokojení Vašich potřeb, abychom obratem získali nejen dobré renomé v očích našich zákazníků, ale také nezanedbatelný zdroj inspirace, vedoucí ke zlepšování kvality stávajících služeb a vlastnímu sebezdokonalování.

     Hnacím principem naší filozofie je vidět zákazníka jako důležitého a rovnocenného partnera v obchodním styku, nikoli pouze jako koncového uživatele systému. Jsme vděční za Vaše názory, postřehy, kritiku, ale i schovívavost k našim nedostatkům (jsme přeci jen lidé, se zájmem rozvíjet relace ke stávajícím i dalším obchodním partnerům).

     Vy jste motivujícím podnětem naší práce, gejzírem obohacujících znalostí a zkušeností, právě od Vás se máme stále čemu naučit, proto pouze nenabízíme zboží k prodeji, ale respektujeme, že i Vy nabízíte Vaši přízeň právě nám.Stručná historie vzniku společnosti

  • 2008 - V první čtvrtině roku vzniká v myšlenkách dvou studentů Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Michala Justa a Marka Odstrčilíka, nápad, jak funkčně propojit svou neutuchající lásku ke sportu s profesionálními znalostmi a dovednostmi, nabytými běhěm náročného procesu odborného vzdělávání v oblasti IT. Začíná realizace perspektivního projektu v dynamicky se rozvíjejícím odvětví internetového obchodnictví. Byl vytvořen prvotní návrh vzhledu stránek eshopu a zprovozněn engine, zpracovávající programovou rutinu a datové přenosy mezi databází. V polovině roku probíhá vyhledávání, navazování a upevňování vztahů s dodavateli. Příjem zboží, strukturalizace a rozšiřování portfolia produktů. Od 1.7.2008 se Michal Just a Marek Odstrčilík stávájí právním subjektem Sdružení fyzických osob, dle §829 a následujících Občanského zákoníku. Webové stránky a server prochází posledním zatěžkávacím testem. Po úspěšné validaci grafického formátu a funkčnosti jsou služby obchodu slavnostně uvedeny do provozu. Koncem měsíce začínají ukazatele návštěvnosti svižně šplhat vzhůru. Úspěšně vyřizujeme první objednávky. Konec roku a stovky spokojených zákazníků nás utvrzují v přesvědčení, že je nutné vybudovat kvalitní systém podpory, stavějící na individuálním, laskavém přístupu ke každému obchodnímu partnerovi.
  • 2009 - Firma se stěhuje do kanceláře pronajaté v moderní kancelářské budově, v zákaznicky dostupnější a přívětivější lokalitě, v centru Zlína na Kvítkové ulici.
  • 2010 - Po důkladné analýze požadavků zákazníka, je kompletně zpřehledněn, zrenovován a graficky osvěžen vzhled eshopu. Rovněž probíhá, pro zrychlení služeb, optimalizace vnitřní funkcionality skriptů, programového a databázového zázemí.