Qcy Inteligentné hodinky Elite (strieborné)
| Kód produktu: | N4141538 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Qcy
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
22,61 € s DPH Cena bez DPH 18,69 € |
Qcy Inteligentné hodinky Elite (strieborné)
Inteligentné hodinky QCY Elite (strieborné)
Inteligentné hodinky QCY Elite ponúkajú ostrý displej AMOLED HD, pevné puzdro zo zinkovej zliatiny a oceľovú korunku pre elegantný vzhľad a odolnosť. Vďaka 24-hodinovému monitorovaniu spánku, sledovaniu menštruačného cyklu a komplexnému meraniu zdravotného stavu vrátane srdcového tepu, SpO2, stresu a emócií podporujú hodinky každodennú starostlivosť o vaše zdravie. K dispozícii vám bude tiež viac než 100 športových režimov. Technológia Bluetooth umožňuje prijímať hovory a prehrávať hudbu a výkonná batéria zabezpečí až 7 dní prevádzky. Funkčnosť zariadenia zvyšuje vodeodolnosť IPX8.
Ľahko čitateľný displej AMOLED
Displej AMOLED s uhlopriečkou 1,19 palca a rozlíšením 390 x 390 pixelov poskytuje ostrý obraz a jasné farby. Funkcia Always-On Display poskytuje rýchle zobrazenie času a oznámení, bez toho aby ste museli prebúdzať obrazovku. Štyri úrovne jasu umožňujú prispôsobiť obraz svetelným podmienkam a 2,5D sklo chráni obrazovku pred poškriabaním a zároveň zvyšuje vizuálnu atraktivitu zariadenia.
Viac ciferníkov na výber
Prispôsobte si vzhľad svojich inteligentných hodiniek. Vyberte si zo 6 exkluzívnych ciferníkov navrhnutých špeciálne pre QCY Elite, alebo použite aplikáciu QCY a nájdite viac než 100 ďalších dizajnov, ktoré pokrývajú rôzne motívy od klasických po športové a moderné. Môžete tiež použiť vlastnú fotografiu.
Sledovanie zdravotného stavu
QCY Elite umožňuje nepretržite merať srdcový tep, hladinu kyslíka v krvi (SpO2), úroveň stresu a emócie. Pokročilý algoritmus spánku 2.0 analyzuje kvalitu regenerácie, zaznamenáva fázy spánku, dobu zaspávania a prebúdzania a krátke zdriemnutie. Inteligentné hodinky tiež pomáhajú sledovať váš menštruačný cyklus.
Plné ovládanie zo zápästia
Vďaka funkcii Bluetooth umožňujú inteligentné hodinky QCY Elite prijímať hovory, bez toho aby ste museli siahať po telefóne. Môžete tiež ovládať prehrávanie hudby – to všetko len niekoľkými ťuknutiami na displej.
Viac než 100 športových režimov
Či už dávate prednosť behu, joge alebo jazde na bicykli, s hodinkami QCY Elite môžete sledovať svoje pokroky. Inteligentné hodinky podporujú viac než 100 športových režimov a automatická detekcia 5 najobľúbenejších aktivít, ako je chôdza alebo beh, uľahčuje zaznamenávanie vašich tréningov. Môžete tiež pohodlne sledovať počet prejdených krokov a spálených kalórií.
Váš osobný asistent
Prijímajte upozornenia na správy, ovládajte fotoaparát v smartfóne, skontrolujte predpoveď počasia a mnoho ďalšieho! Stiahnite si aplikáciu QCY a získajte prístup k rade praktických funkcií.
Každodenné pohodlie
Jemný materiál remienka s povrchovou úpravou proti prehrievaniu sa ľahko čistí, takže hodinky budú stále vyzerať ako nové. Hodinky QCY Elite sú odolné proti potu, dažďu a striekajúcej vode podľa normy IPX8, takže ich môžete používať pri tréningu v náročných podmienkach. Majte však na pamäti, že zariadenie nie je určené na plávanie alebo potápanie.
Nonstop pripravenosť
Batéria s kapacitou 210 mAh zabezpečuje až 7 dní prevádzky v režime každodenného používania alebo 4 dni v režime intenzívneho používania. Energii inteligentných hodiniek obnovíte pomocou priloženého kábla USB-A s magnetickým konektorom.
Súčasťou balenia je: Sada hodiniek s kapacitou 1,5 GB:
- QCY Elite smartwatch
- Nabíjací kábel (USB-A s magnetickým konektorom)
- Používateľská príručka
| Výrobca: | QCY |
|---|---|
| Kód výrobcu | S11 |
| Displej | AMOLED, 1,19" |
| Rozlíšenie | 390 x 390 px, 326 PPI |
| Kapacita batérie | 210 mAh |
| Prevádzková doba | 7 dní (denné používanie), 4 dni (intenzívne používanie) |
| Nabíjanie | Magnetické |
| Senzory | PPG, akcelerometer |
| Operačné systémy | Android 8.0 / iOS 13.0 alebo novší |
| Jazyky | Angličtina, zjednodušená čínština, kórejčina, poľština, ruština, indonézština, turečtina, arabčina, portugalčina, holandčina, čeština, tradičná čínština, hebrejčina, perzština, gréčtina, malajčina, vietnamčina, ukrajinčina, bengálčina |
| Odolnosť proti vode | IPX8 |
| Rozmery puzdra | 39,2 x 9,9 mm |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnosť | cca 38 g |
| Farba | Strieborná |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, Info@apex-ce.com
Dodanie produktu Qcy Inteligentné hodinky Elite (strieborné)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Qcy Inteligentné hodinky Elite (strieborné)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Zeblaze Inteligentné hodinky Stratos 4 (čiern...

Colmi Chytré hodinky P71 (zlaté)

Colmi Chytré hodinky V73 (zlaté)

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľ a strieb...

Colmi Chytré hodinky V69 (čierne)

Zeblaze Hodinky GTS 3 Smartwatch (čierne).

Zeblaze Inteligentné hodinky Btalk 3 Pro (šed...

Colmi R03 chytrý prsteň veľkosť 9 - zlatá far...

Colmi P20 Smartwatch (Gold)

Blitzwolf Inteligentné hodinky BW-AR1 (čierne...

Colmi Chytré hodinky V75 (čierne)

Colmi Smartring R02 20,3MM 11 (čierny)

Colmi Smartring R02 18,9MM 9 (čierna)

Colmi V69 Smartwatch (Silver)

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľovo čiern...

Colmi Smartring R02 20,3MM 11 (čierny) (VÝPRE...
- Výpredaj
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby