Anycubic Filament PLA 1 KG (Peach Fuzz)
| Kód produktu: | N4403153 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Anycubic
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
13,77 € s DPH Cena bez DPH 11,38 € |
Anycubic Filament PLA 1 KG (Peach Fuzz)
PLA Anycubic 1 KG (Peach Fuzz) Filament.
Filament PLA Anycubic kombinuje presnosť a ochranu životného prostredia. Vďaka dokonalému a čistému navíjaniu zaručuje každá cievka hladký a neprerušovaný proces tlače a jednotný priemer s toleranciou ±0,02 mm eliminuje vzduchové bubliny a riziko upchatia trysky. Farba zostáva intenzívna od prvej až po poslednú vrstvu a biologicky odbúrateľný PLA (polylaktid, je jedným z najobľúbenejších materiálov používaných pre 3D tlač) z prírodne pestovanej kukurice je uvedomelou voľbou šetrnou k planéte. Vstavaný čip RFiD (Radio-Frequency Identification, technológia pre bezdrôtovú identifikáciu objektov pomocou rádiových vĺn) navyše automaticky optimalizuje parametre tlačiarne a zabezpečuje tak dokonalé výsledky bez nutnosti ručnej kalibrácie. S tlačiarňou Anycubic získa každý projekt lesk a špičkovú kvalitu.
Dokonalé navíjanie bez zamotania
Cievka filamentu Anycubic je navrhnutá tak, aby zabezpečila dokonalé navíjanie materiálu. Vďaka presnej kontrole napätia filamentu sa nemusíte obávať zaseknutia alebo nečakaného prerušenia. Každý meter filamentu Anycubic sa plynule a bez prerušenia natiahne, čo vedie ku stabilnému a neprerušovanému procesu tlače.
Dokonalá presnosť a rovnomernosť farieb
Filament si zachováva rovnomerný priemer s toleranciou +0,02 mm, čo zaručuje, že nevzniknú žiadne vzduchové bubliny, a úplne eliminuje riziko upchatia trysky. Každá vrstva tlače vyzerá rovnomerne a hladko a farba zostáva intenzívna a konzistentná od začiatku až do konca projektu.
Materiál šetrný k životnému prostrediu
PLA používaný vo filamente Anycubic sa vyrába z kyseliny mliečnej, ktorá vzniká fermentáciou kukuričného škrobu alebo iných rastlín. Vďaka svojej biologickej odbúrateľnosti je šetrný k planéte a jeho používanie je úplne bezpečné. Voľbou spoločnosti Anycubic sa staráte nielen o kvalitu svojich výtlačkov, ale aj o životné prostredie.
Inteligentné nastavenie s technológiou RFiD
Čip RFiD zabudovaný v spooleri spolupracuje s technológiou Anycubic Color Engine Pro a automaticky rozpoznáva typ filamentu a upravuje parametre tlačiarne. Nastavenie tlače sa optimalizuje neinvazívne, čo umožňuje dosiahnuť najlepšie výsledky, bez nutnosti ručnej kalibrácie zariadenia.
| Výrobca: | Anycubic |
|---|---|
| Model | IPHPL17-106 |
| Materiál | PLA |
| Rozmery | 1,75 ± 0,02 mm |
| Celková dĺžka | 330 m |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Tvrdosť | 81D |
| Teplota trysky | 200-210℃ |
| Teplota vyhrievanej podložky | 50-60℃ |
| Pevnosť v ťahu | 61 Mpa |
| Objem | 1,23 g/cm³ |
| Farba | Broskyňový chmýri |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1 1, 41468 Neuss, DE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Anycubic Filament PLA 1 KG (Peach Fuzz)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Anycubic Filament PLA 1 KG (Peach Fuzz)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

Creality Hyper PLA Filament (červený)

Creality CR-Silk PLA filament (modrý)

GEMBIRD Tlačová struna (filament), PETG, 1,75...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

Elegoo Vlákno ASA (biele)

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

Gembird Tlačová struna (filament) PLA, 1,75mm...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby