Anycubic Tough Resin 2.0 (čierna)
| Kód produktu: | N3945758 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Anycubic
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
24,80 € s DPH Cena bez DPH 20,50 € |
Anycubic Tough Resin 2.0 (čierna)
AnyCubic Tough Resin 2.0 (čierna)
Resin AnyCubic je jedinečný plast, ktorý vykazuje zvýšenú pevnosť. Je relatívne pružný a odolný proti praskaniu, čo umožňuje tlačiť aj miniatúrne súčiastky a tenké modely. Navyše je menej pravdepodobné, že sa hotové modely vyrobené z tohto resinu poškodia, a to aj po páde z výšky. Tough Resin 2.0 bol vytvorený zo zložiek šetrných k životnému prostrediu, ktoré nedráždia ani nevypúšťajú intenzívne pachy. Je kompatibilný s väčšinou 3D tlačiarní LCD.
Dokonalá voľba pre perfekcionistov
Tough Resin 2.0 je ideálny pre výtlačky, ktoré vyžadujú väčšiu presnosť. Je vhodný pre tlač v rozsahu vlnových dĺžok 365 nm až 405 nm, čo vám umožní dosiahnuť optimálne výsledky. Resin tiež vykazuje menšie zmrštenie. Výsledkom je, že vaše modely sú plné detailov a ich povrch je dokonale opracovaný - najmä v spojení s tlačiarňami AnyCubic.
Fyzikálne a chemické vlastnosti:
| Vlnová dĺžka UV žiarenia: | 365-405 nm |
|---|---|
| Hustota: | 1,10-1,15 g/cm³ Hmotnosť: 1,10-1,15 g/cm³ |
| Viskozita: | 450-500 cPimPa-s |
| Tvrdosť: | 82-84D |
| Pevnosť v ťahu: | 30-42 MPa |
| Predĺženie pri lome: | 60-72% |
| Zmrštenie pri tvárnení: 1,5 %: | 5.1-6.2% |
| Pevnosť v ohybe: | 42-52 MPa |
| Modul pružnosti v ohybe: 42-52 %: | 1500-2000 MPa |
| Teplota odolnosti proti tepelnej deformácii: | 50-55°C |
| Doba expozície pre spodnú vrstvu: | 20-40s |
| Štandardná doba expozície: | 1,5-3s (pre farebné obrazovky 8s) |
| Čistenie pryskyrici: | Alkohol |
| Doba skladovateľnosti: | 1,5 roka |
| Farba | Čierna |
Odporúčané parametre tlače pre rôzne modely 3D tlačiarní Anycubic (Photon Mono M3 Pro, Photon Mono 6K, Photon Ultra atď.):
| Hrúbka vrstvy: | 0,05 mm |
|---|---|
| Doba expozície: 1 minúta: | 1,5 s až 3,6 s |
| Doba bez expozície: | 1s |
| Doba expozície spodných vrstiev: 1 min: | 20s až 35s |
| Počet spodných vrstiev: | 5-6 |
| Vyhladzovanie: | 1 |
| Vzdialenosť Z Lift: | 5 mm až 10 mm |
| Rýchlosť zdvíhania Z: | 2mm/s až 6mm/s |
| Z Rýchlosť zasúvania: 6 mm/s, 6 mm/s, 6 mm/s, 6 mm/s: | 2mm/s do 6mm/s |
Download:
Safety data sheet
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1 1, 41468 Neuss, DE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Anycubic Tough Resin 2.0 (čierna)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Anycubic Tough Resin 2.0 (čierna)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Creality CR-Silk PLA filament (modrý)

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

GEMBIRD Tlačová struna (filament), PETG, 1,75...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

Elegoo Vlákno ASA (biele)

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

C-TECH tlačová struna PREMIUM LINE ( filament...

Gembird Tlačová struna (filament) PLA, 1,75mm...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby