Anycubic Wash Cure 3 Plus - zariadenie na čistenie a sušenie tlače + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N3927903 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Anycubic
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
192,41 € s DPH Cena bez DPH 159,02 € |
Anycubic Wash Cure 3 Plus - zariadenie na čistenie a sušenie tlače + doprava zadarmo
Zariadenie AnyCubic Wash & Cure 3 Plus na čistenie a sušenie tlače
Wash & Cure 3 Plus je spoľahlivé čistiace a sušiace zariadenie, ktoré vám umožní postarať sa o správnu úpravu a vytvrdzovanie vašich výtlačkov. Vyznačuje sa veľkou konštrukciou, ktorá ľahko pojme aj väčšie modely. Vyznačuje sa tiež prekvapivo tichým prevádzkou. Môžete si tiež vybrať z rôznych prevádzkových režimov a manuálne nastaviť dobu čistenia alebo vytvrdzovania.
Väčšia kapacita
Výrobok vám umožní ľahko vyčistiť aj väčšie výtlačky. Kapacita jeho koša je celých 7,6 litra a celková kapacita čistiaceho modulu činí celých 12 litrov. To je dostatočná kapacita pre modely rôznych veľkostí! Na druhej strane rozmery čistiaceho priestoru sú ø220 x 260 mm.
Spoľahlivé vytvrdzovanie
Vďaka starostlivo premyslenej konštrukcii a vylepšenému usporiadaniu LED diód zaručuje zariadenie vynikajúce, rovnomerné výsledky vytvrdzovania. Navyše sada obsahuje inovatívnu UV lampu s ohýbateľnou konštrukciou, ktorá poskytuje energetickú úroveň 30 000 μW/cm2 a dosah žiarenia 1-3 cm. S jej pomocou môžete napríklad vytvrdzovať detaily svojich modelov.
Vylepšená konštrukcia koša
Koš prístroja je vyrobený z dvojvrstvového PP plastu odolného proti korózii a umožňuje čistiť modely umiestnené na plošine. Môžete si tiež vybrať z 2 dostupných výšok - 150 mm a 250 mm. To uľahčuje prispôsobenie výrobku veľkosti vášho tlače a zabezpečuje maximálnu účinnosť IPA - použijete iba toľko, koľko skutočne potrebujete!
Vytvrdzujte viac modelov naraz
K dispozícii budete mať aj dvojvrstvovú vytvrdzovaciu platformu, takže môžete sušiť viac modelov naraz. Ušetríte tak čas a vyhnete sa zbytočnému používaniu zariadenia!
Jednoduché ovládanie
Zariadenie ponúka 3 režimy, z ktorých si môžete vybrať - čistenie, vytvrdzovanie a vylepšené vytvrdzovanie FlexiCure pomocou priloženej UV lampy. Môžete tiež manuálne nastaviť dobu čistenia alebo sušenia v rozmedzí 1-30 minút. Pohodlné ovládanie modelu Wash & Cure 3 Plus umožňuje zabudovaný dotykový panel.
Tichý prevádzok
Nemusíte sa obávať, že by vás hluk, ktorý prístroj vydáva, rušil pri práci alebo oddychu. Vďaka utesnenej konštrukcii a optimalizovanému softvéru prístroja Wash & Cure 3 Plus je jeho hladina hlasitosti iba približne 65 dB. Môžete si tak užívať pokoj!
Súčasťou balenia je
- Zariadenie na pranie a sušenie výtlačkov
- Čistiaci modul
- Čistiaci kôš
- Tyčinka x4
- Vytvrdzovací stôl
- UV lampa s ohýbateľnou konštrukciou
- Sada imbusových kľúčov
- Napájací zdroj
- Užívateľská príručka
| Výrobca | AnyCubic |
|---|---|
| Model | WS3LA0WH-Y-O |
| Zdroj UV svetla | 14 diód 405 nm + lampa s nastaviteľnou konštrukciou |
| Prevádzkové režimy | Čistenie, vytvrdzovanie, FlexiCure |
| Menovitý výkon | 36 W |
| Vstupné napätie | 100-240 V 50/60 Hz |
| Nastavenie doby čistenia / vytvrdzovania | 1-30 min. |
| Maximálne rozmery vytvrdzovaného modelu | ø220 x 260 mm |
| Max. rozmery čisteného modelu | S plošinou: 228 x 128 x 250 mm; bez plošiny: 228 x 128 x 260 mm; |
| Ovládací panel | Dotykové tlačidlá |
| Materiál (čistiaci kôš, čistiaci modul, vytvrdzovací stôl) | PP |
| Výška UV lampy | 380 mm |
| Rozmery | 312 x 267 x 434 mm |
| Hmotnosť | 5,7 kg |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1 1, 41468 Neuss, DE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Anycubic Wash Cure 3 Plus - zariadenie na čistenie a sušenie tlače + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Anycubic Wash Cure 3 Plus - zariadenie na čistenie a sušenie tlače + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Anycubic 3D tlačiareň Photon Mono 4 Ultra
- Doprava zadarmo

Elegoo 3D tlačiareň Centauri Carbon
- Doprava zadarmo

Elegoo 3D tlačiareň Saturn 4 Ultra 16K
- Doprava zadarmo

Creality 3D tlačiareň Hi Combo
- Doprava zadarmo

Creality 3D tlačiareň Hi
- Doprava zadarmo

Creality Systém riadenia vlákien CFS
- Doprava zadarmo

Anycubic 3D tlačiareň Kobra 3 Max
- Doprava zadarmo

Elegoo Sada umývacej a klimatizačnej stanice ...
- Doprava zadarmo

Creality 3D Tlačiareň K1 MAX
- Doprava zadarmo

Anycubic 3D tlačiareň Kobra 3 Max Combo
- Doprava zadarmo

Elegoo 3D tlačiareň Mars 5 Ultra
- Doprava zadarmo

Anycubic 3D tlačiareň Kobra 2 Pro
- Doprava zadarmo

Creality 3D tlačiareň Halot-Mage S
- Doprava zadarmo

Creality 3D tlačiareň Ender-3 V3 Plus
- Doprava zadarmo

Anycubic 3D tlačiareň Kobra 2 Neo
- Doprava zadarmo

Anycubic 3D tiskárna Photon Mono M7 Max
- Doprava zadarmo
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby