AOC LCD CU34E4CV 34" zakrivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/2xUSB-C/RJ45/Repro/HAS/5 rokov + doprava zadarmo
Kód produktu: N4518330 (pre komunikáciu)
Výrobca:
AOC
Zodpov. za vady: Info
5 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Posuňte svoju produktivitu na novú úroveň s 34" WQHD Ultrawide monitorom CU34E4CV
• CU34E4CV ponúka 34" WQHD displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, HDR10 a hardvérovou ochranou proti modrému svetlu pre čistý a pohodlný obraz. Vďaka funkcii Smart KVM, dokovacej stanici s 90W Power Delivery a elegantnému profesionálnemu dizajnu je ideálnym monitorom pre zvýšenie produktivity a efektívny multitasking.
• VŠEOBECNÉ
• Názov modelu: CU34E4CV
• Značka: AOC
• Kanál: B2B
• Produktová rada: Rada Essential
• Dizajnová kategória: E4
• Dátum uvedenia (ETA): 01.09.2025
• EAN: 4038986112864
• INFORMÁCIE O MONITORE
• Uhlopriečka (palce): 34,0
• Uhlopriečka (cm): 86,36
• Vyhotovenie: Zakrivený
• Polomer zakrivenia: 1500R
• Tvrdosť displeja: 3H
• Povrch panela: Antireflexný (AG)
• Rozstup obrazových bodov: 0,23175 mm
• Počet bodov na palec: 109,68 PPI
• Rozlíšenie: 3440 × 1440
• Pomer strán: 21:9
• Typ panela: VA
• Typ podsvietenia: WLED
• Maximálna obnovovacia frekvencia: 120 Hz
• Doba odozvy (GtG): 4 ms
• Statický kontrast: 3500:1
• Dynamický kontrast: 20M:1
• Pozorovacie uhly (CR10): 178° / 178°
• Počet farieb: 16,7 milióna
• Jas: 350 cd/m2
• Lokálne stmavovanie: Global Dimming
• OBRAZOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
• Synchronizačná technológia (VRR): Adaptive Sync
• Vertikálna frekvencia digitálneho signálu: 48–120 Hz
• Horizontálna frekvencia digitálneho signálu: 30 kHz – 190 kHz
• HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
• Technológia potlačenia modrého svetla: TÜV Eye Comfort (hardware)
• MultiView (PbP / PiP): Áno (PbP, PiP)
• Farebný priestor sRGB (CIE 1931): 120,6 %
• Zamedzenie blikania: Flicker Free
• KVM: Áno (Smart KVM)
• INFORMÁCIE O SKRINI
• Farba rámika (predná): Čierna
• Farba skrine (zadná): Čierna
• Povrch zadnej strany: Textúrovaný
• Odnímateľný stojan: Áno
• Reproduktory: 2 × 5 W
• Zámok Kensington: Áno
• Držiak na stenu: VESA 100 × 100
• ERGONÓMIA
• Náklon: -5° až +23°
• Nastavenie výšky: 180 mm
• Natočenie: -180° / +180°
• UDRŽATEĽNOSŤ
• Certifikácia TCO: Áno
• Energy Star: 8
• EPEAT: Gold
• Ekologické vyhlásenie ECMA: Áno
• Uhlíková stopa produktu (PCF): Áno
• OEEZ: Áno
• Zhoda so smernicou REACH: Áno
• Zhoda so smernicou RoHS: Áno
• Bez PVC/BFR: Áno
• Bez ortuti: Áno
• Recyklovateľný obal: 100 %
• Low Halogen: Áno
• CEC: Áno
• Materiál kartónu: Papier
• SPOTREBA ENERGIE
• Napájanie: Interné
• Spotreba energie (Energy Star): 31,7 W
• Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 W
• Spotreba v vypnutom stave: 0,3 W
• Energetická trieda: E
• ZHODA S REGULAČNÝMI PREDPISMI
• CB: Áno
• CE: Áno
• TÜV-GS-Mark: Áno
• TÜV Ergo: Áno
• EAC: Áno
• FCC: Áno
• UKCA: Áno
• INFORMÁCIE O KONEKTIVITE
• HDMI: 2 × HDMI 2.0
• HDCP (HDMI): 1.4 / 2.2
• DisplayPort: 1 × DisplayPort 1.4
• HDCP (DP): 1.4 / 2.2
• USB rozbočovač: Áno
• USB downstream: 4 × USB-A
• USB rýchle nabíjanie: Áno
• USB upstream: 1 × USB-C (DP Alt Mode, Power Delivery 90 W), 1 × USB-B
• USB štandard: USB 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s)
• RJ45: 1 × 10M / 100M / 1G
• Audio výstup: 1 × Audio out
• ROZMERY PRODUKTU
• Rozmery so stojanom (Š × V × H): 808,8 × 401,6–581,6 × 252,2 mm
• Rozmery bez stojanu (Š × V × H): 808,8 × 365,4 × 101,5 mm
• Rozmery balenia (Š × V × H): 930 × 525 × 188 mm
• Hrubá hmotnosť: 13,64 kg
• Čistá hmotnosť: 9,92 kg
• Hmotnosť bez stojanu: 7,16 kg
• SOFTVÉR
•Menu
• OBSAH BALENIA
• HDMI kábel: 1,8 m
• DisplayPort kábel: 1,8 m
• USB-C na USB-C kábel: USB-C Gen2, 1,5 m
• Napájací kábel: Áno
• OSTATNÉ INFORMÁCIE
• Záruka: 5 rokov
• Váha: 11.70000 kg
• PartNumber: CU34E4CV
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Áno
Doba odozvy: 4 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 21:9 (ultra širokouhlý)
GPSR: AOC;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 350 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Zakrytá obrazovka: Áno
Reproduktory: Áno
RJ45: Áno
Rozlíšenie: 3440x1440
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD VA
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 34"
USB: Áno
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Áno
USB-C spätné nabíjanie ntb: Áno
VGA/D-SUB vstup: Nie
Výrobca: AOC
Výškovo nastaviteľný: Áno
Dodanie produktu AOC LCD CU34E4CV 34" zakrivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/2xUSB-C/RJ45/Repro/HAS/5 rokov + doprava zadarmo
Doba dodania produktu AOC LCD CU34E4CV 34" zakrivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/2xUSB-C/RJ45/Repro/HAS/5 rokov + doprava zadarmo