AOC LCD Q27E3UMF 27" VA/2560x1440@75Hz/4ms/300cd/4000:1/HDMI/DP/2xUSB/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zadarmo
Kód produktu: N4017172 (pre komunikáciu)
Výrobca:
AOC
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Model AOC Q27E3UMF používa skvelý 27" VA panel so širokým pozorovacím uhlom, detailným a krištáľovo čistým rozlíšením QHD a jasom 300 nitov. Ponúka aj všetky náležitosti pre prácu alebo štúdium a podporuje dlhé hodiny práce vďaka funkciám starostlivosti o oči ako Low Blue Mode a Flicker Free. Pre sieťovú pracovnú stanicu ponúka aj správu káblov pre kompletnú konektivitu.
• OBRAZOVKA
• Uhlopriečka: 27" (68,6 cm), plochý displej
• Typ panela: VA, antireflexná úprava (3H)
• Rozlíšenie: QHD 2560 × 1440 (16:9)
• Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
• Doba odozvy (GtG): 4 ms
• Jas: 300 cd/m2
• Kontrastný pomer: 4000:1 (statický), 20M:1 (dynamický)
• Farebná hĺbka: 16,7 miliónov farieb (8 bitov)
• Pozorovacie uhly: 178° horizontálne / 178° vertikálne
• Rozstup pixelov: 0,2331 mm
• DIZAJN
• Bezrámikový dizajn (z 3 strán)
• Farba: čierna s textúrovaným povrchom
• ERGONÓMIA
• Výškovo nastaviteľný stojan: až 150 mm
• Naklonenie: -5° až +35°
• Natočenie: ±175°
• Otočenie na výšku (pivot): ±90°
• Možnosť montáže na stenu (VESA 100×100)
• KONEKTIVITA
• 1× HDMI 1.4 (s HDCP 1.4)
• 1× DisplayPort 1.2
• USB rozbočovač: 2× USB 3.2 Gen 1
• Audio výstup: 3,5 mm jack na slúchadlá
• MULTIMÉDIÁ
• Vstavané reproduktory: 2× 2 W
• ĎALŠIE FUNKCIE
• Adaptive Sync
• Flicker-Free a Low Blue Light technológie
• Kensington zámok
• SPOTREBA A EKOLOGICKÉ PARAMETRE
• Interné napájanie: 100–240 V, 50/60 Hz
• Spotreba (standby): 0,5 W / vypnuté: 0,3 W
• Energetická trieda: F
• Certifikácia: TCO Certified Edge, Energy Star 8
• ROZMERY A HMOTNOSŤ
• S podstavcom (Š×V×H): 614,7 × 396,2~544,5 × 200,1 mm
• Bez podstavca: 614,7 × 369,6 × 52,8 mm
• Balenie: 820 × 481 × 162 mm
• Hmotnosť: 5,55 kg (čistá), 8,55 kg (hrubá), 3,79 kg (bez stojana)
• OBSAH BALENIA
• HDMI kábel (1,8 m)
• Váha: 6.00000 kg
• PartNumber: Q27E3UMF
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Áno
Doba odozvy: 4 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Áno
Podpora VESA: Áno
Prehnutá obrazovka: Nie
Reproduktory: Áno
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 2560x1440
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD VA
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 27"
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
USB: Áno
VGA/D-SUB vstup: Nie
Výrobca: AOC
Výškovo nastaviteľný: Áno
GPSR: AOC;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
Dodanie produktu AOC LCD Q27E3UMF 27" VA/2560x1440@75Hz/4ms/300cd/4000:1/HDMI/DP/2xUSB/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zadarmo
Doba dodania produktu AOC LCD Q27E3UMF 27" VA/2560x1440@75Hz/4ms/300cd/4000:1/HDMI/DP/2xUSB/Repro/Pivot/HAS/VESA + doprava zadarmo