Avatto Digitálna zámková vložka SDL-S1-S70 70 mm strieborná
| Kód produktu: | N3931924 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Avatto
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
100,08 € s DPH Cena bez DPH 82,71 € |
Avatto Digitálna zámková vložka SDL-S1-S70 70 mm strieborná
Digitálna zámková vložka Avatto SDL-S1-S70 (70 mm, strieborná).
Zabezpečte bezpečnosť sebe aj svojim blízkym. Digitálna zámková vložka Avatto SDL-S1-S70 umožňuje odomknúť dvere rôznymi spôsobmi, vrátane použitia odtlačku prsta, IC karty, mobilnej aplikácie Tuya alebo klasického kľúča. Inštalácia cylindrickej vložky je hladká a bezproblémová a možnosť diaľkového spravovania prístupu do domácnosti poskytuje pohodlie a pokoj na dennej báze.
Rôzne spôsoby odomykania dverí
Vložka SDL-S1-S70 ponúka štyri rôzne spôsoby odomykania dverí. Odtlačok prsta umožňuje rýchle a bezpečné rozpoznanie používateľa, zatiaľ čo IC karta je ľahko použiteľná, takže je vhodná pre deti a seniorov. Aplikácia Tuya umožňuje ovládanie prístupu na diaľku, zatiaľ čo tradičný kľúč je núdzovou variantou.
Jednoduchá inštalácia
Inštalácia vložky Avatto SDL-S1-S70 pomocou šesťhranného skrutkovača trvá iba 10 minút a nevyžaduje zmenu konštrukcie dverí a zárubní. Vďaka nastaviteľnej dĺžke sa vložka hodí do 99 % dverí dostupných na trhu, čo z nej robí ideálnu náhradu tradičných zámkových vložiek.
Diaľkové ovládanie
Aplikácia Tuya umožňuje diaľkovo spravovať prístup do vášho domova odkiaľkoľvek na svete. Funkcie, ako je správa rodiny, riadenie prístupu a prezeranie histórie odomykania, vám poskytujú plnú kontrolu nad zabezpečením vášho majetku. Z aplikácie je možné pridávať a odoberať používateľov a tiež sledovať, kto a kedy odomkol dvere.
Efektivita a úspora energie
Zariadenie Avatto SDL-S1-S70 sa vyznačuje rýchlym rozpoznaním odtlačku prsta, ktoré trvá iba 0,3 sekundy. Zariadenie spotrebováva málo energie, takže poskytuje dlhú životnosť. Napájať ho budete pomocou alkalickej batérie CR123A. V prípade vybitia batérie systém automaticky odošle oznámenie.
Vysoko kvalitné spracovanie
Vložka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť proti poškodeniu. Vďaka pokročilým technológiám, ako je čítačka odtlačkov prstov s 360stupňovým rozpoznávaním, poskytuje zariadenie vysokú úroveň zabezpečenia. Navyše je vodotesná, čo ďalej zvyšuje jej odolnosť a spoľahlivosť.
| Výrobca: | Avatto |
|---|---|
| Model | SDL-S1-S70 |
| Metódy odomykania | Odtlačok prsta, karta IC, aplikácia Tuya, tradičný kľúč |
| Napájanie | Batéria CR123A (alkalická) |
| Doba rozpoznania odtlačku prsta | 0,3 s |
| Maximálny počet používateľov | Až 100 používateľov |
| Pripojenie | Bluetooth Low Energy (BLE) |
| Alarm slabej batérie | Áno |
| Vodotesnosť | Áno |
| Nabíjací port USB | Áno |
| Rozmery | 170 × 100 × 80 mm |
| Dĺžka vložky | 70 mm |
| Hmotnosť | 0,55 kg |
| Farba | strieborná |
Zodpovedný subjekt v EÚ: APEX CE SPECIALISTS LIMITED, New Mallow Road 3D, Nrt Point House, T23 AT2P Cork, IE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Avatto Digitálna zámková vložka SDL-S1-S70 70 mm strieborná
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Avatto Digitálna zámková vložka SDL-S1-S70 70 mm strieborná
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Platinium Bezdrôtový domový GSM alarm PG-103
- Doprava zadarmo

Platinium Bezdrôtové diaľkové ovládanie k dom...

Avatto Digitálna zámková vložka SDL-V1-S100 1...

Shelly Inteligentný zámok dverí LOQED (strieb...
- Doprava zadarmo

Shelly Inteligentný zámok dverí LOQED (čierny...
- Doprava zadarmo

SwitchBot Chytrý zámok dverí Lock Ultra (stri...
- Doprava zadarmo

SwitchBot Inteligentný zámok Ultra 3 v 1 s ov...
- Doprava zadarmo

Switchbot Chytrý zámok Ultra 3 v 1 s ovládací...
- Doprava zadarmo

SwitchBot Chytrý zámok dverí Lock Ultra (čier...
- Doprava zadarmo

SwitchBot Lock Pro chytrý zámok na dvere

Avatto Digitálna zámková vložka SDL-S1-B80 80...

Avatto Inteligentný digitálny zámok ZSDL-A270...

Avatto Inteligentný digitálny zámok SDL-A270-...

Avatto Digitálny inteligentný zámok SDL-A270-...

Avatto Digitálny inteligentný zámok SDL-A270-...

SwitchBot Kontaktný senzor
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby