AXAGON ACU-DPQ65, GaN nabíjačka do siete 65W, 3x port (USB-A + dual USB-C), PD3.0/QC4+/PPS/Apple, čierna
Kód produktu: N3260682 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Axagon
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Cestovná nabíjačka do siete AXAGON ACU-DPQ65 GaN umožňuje rýchle nabíjanie až troch mobilných zariadení súčasne. Vďaka celkovému výkonu 65W dokáže nabíjačka dobíjať notebooky, telefóny a ďalšie mobilné zariadenia najvyššou možnou rýchlosťou. Adaptér ponúka nielen štandardný USB-A konektor, ale aj dva obojstranné USB-C konektory.
• Technológia Quick Charge 4+ umožňuje až 4x rýchlejšie nabíjanie telefónov než bežná USB nabíjačka. Technológia Power Delivery 3.0 nielenže podporuje nabíjanie moderných telefónov, ale tiež umožňuje 65W PD nabíjanie moderných notebookov.
• Nabíjačka podporuje 20W PD nabíjanie pre iPhone 12, 13, 14 a 15 a ponúka tiež 27W PD nabíjanie pre iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a ich modely Pro Max. Okrem toho podporuje 25W SFC nabíjanie pre Samsung Galaxy S20 - S24, Note a Z Fold series a tiež ponúka 45W SFC 2.0 nabíjanie pre Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra.
• Vstup:
• vstupné napätie AC 100V-240V / 1.5A / 50-60Hz (funkcia WIV), podporuje viac národných napájacích štandardov
• dvojkolíková euro vidlica - integrovaná v tele napájača
• Výstupy:
• USB-A port QC (telefóny) max. 30W: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
• Technológia nabíjania: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
• USB-C port PD2 (telefóny) max. 33W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, PPS: 3.3-11V/3A
• USB-C port PD1 (notebooky, telefóny) max. 65W: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A, PPS: 3.3-11V/5A
• Maximálny výkon pri použití viacerých portov:
• maximálny výkon QC + PD2 24W, je použité nabíjanie v režime SMART (max. 5V/4.5A)
• maximálny výkon QC + PD1 63W
• maximálny výkon PD1 + PD2 63W
• maximálny výkon QC + PD1 + PD2 60W
• celkový maximálny výkon 65W
• celkový maximálny prúd 5A
• Podporované technológie nabíjania:
• Štandardné nabíjanie všetkých zariadení s podporou 5V a nabíjanie Apple iPhone 5, 6, SE, 7.
• SMART - nabíjanie max. 5V/4.5A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
• PE+ - rýchle nabíjanie pomocou protokolu MediaTek Pump Express+ a Pump Express+ 2.0.
• FCP - rýchle nabíjanie pomocou protokolu Huawei Fast Charge Protocol.
• SCP - rýchle nabíjanie (až 25W) pomocou protokolu Huawei SuperCharge Protocol.
• AFC - rýchle nabíjanie pomocou protokolu Samsung Adaptive Fast Charging.
• SFC - rýchle nabíjanie pomocou protokolu Samsung Super Fast Charging a Super Fast Charging 2.0.
• PPS - rýchle nabíjanie pomocou protokolu Programable Power Supply (súčasť USB PD 3.0 a QC4+).
• PD - rýchle nabíjanie pomocou protokolu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
• Príklady podporovaných telefónov, tabletov a notebookov:
• SFC - rýchle nabíjanie (až 25W) telefónu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4 series.
• SFC 2.0 - rýchle nabíjanie (až 45W) telefónu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra.
• PD - rýchle nabíjanie telefónov Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.
• PD - rýchle nabíjanie (až 20W) telefónu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus.
• PD - rýchle nabíjanie (až 27W) telefónu Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max.
• PD - rýchle nabíjanie (až 65W) notebookov Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro a ďalších.
• Nabíjačka podporuje funkcie WIV, AIC, CC:
• Komplexná ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection. Ochrana výstupu proti prúdovému preťaženiu.
• Over Voltage Protection. Ochrana proti prepätiu na výstupe.
• Over Temperature Protection. Ochrana proti prehrievaniu adaptéra.
• Output Short Circuit protection. Ochrana proti skratu na výstupe.
• Ďalšie vlastnosti:
• rozmery tela napájača 103 x 36 x 32 mm vrátane vidlice,
• hmotnosť: 118 g,
• materiál: nehorľavý plast.
• Balenie v kartónovej krabičke s otvorom na zavesenie obsahuje:
• čierna nabíjačka do siete,
• viacjazyčný návod CZ/DE/DK/ENG/ESP/FIN/FR/GR/HR/HU/IT/NL/PL/PT/RO/RU/SK/SWE/BG/CN/TR/ARA.
• Váha: 0.12000 kg
• PartNumber: ACU-DPQ65
Parametre produktu
Prúd: AC/AC
Výstup na USB: Áno
GPSR: RealQ s.r.o.;Železná 663/5,61900,Brno - Horní Heršpice,Česká republika;eu.store@ui.com
Dodanie produktu AXAGON ACU-DPQ65, GaN nabíjačka do siete 65W, 3x port (USB-A + dual USB-C), PD3.0/QC4+/PPS/Apple, čierna
Doba dodania produktu AXAGON ACU-DPQ65, GaN nabíjačka do siete 65W, 3x port (USB-A + dual USB-C), PD3.0/QC4+/PPS/Apple, čierna