Axagon BUCM-CM20AB, HQ kabel USB-C - USB-C, 2m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, oplet, černý
| Kód produktu: | N3436177 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Axagon
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• Napájecí vodiče 22AWG (nižší číslo = větší průřez a nižší odpor vodiče) garantují rychlé nabíjení telefonů a dalších mobilních zařízení. Kabel podporuje také nabíjení notebooků technologií Power Delivery 60W. Datové vodiče 30AWG spolu s kvalitním stíněním, zajišťují spolehlivý přenos dat. Dvojité stínění chrání přenášené signály před nepříznivým rušením.
• Konektory:
• USB-C (M) male / samec
• USB-C (M) male / samec
• Další vlastnosti:
• DATA SYNC & FAST CHARGING - současný přenos dat a dobíjení baterie mobilního zařízení.
• USB 2.0, kompatibilní s USB 1.1.
• Podpora přenosových rychlostí 480 / 12 / 1.5 Mb/s (High / Full / Low speed).
• Podpora rychlého nabíjení proudem až 3A.
• Podporované technologie nabíjení: Power Delivery 2.0/3.0 - 60W (20V/3A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging a další.
• Kabel obsahuje napájecí vodiče 22AWG, datové vodiče 30AWG.
• Poniklované konektory a pozlacené kontakty zamezují oxidaci a zajišťují spolehlivé spojení.
• Další údaje:
• délka kabelu 2 m,
• vnější průměr kabelu 4 mm.
• Balení obsahuje:
• USB-C M --- USB-C M kabel černé barvy,
• stahovací páska,
• baleno v zataveném fóliovém obalu s potiskem a s otvorem pro zavěšení.
• Váha: 0.10000 kg
• PartNumber: BUCM-CM20AB
Parametry produktu
| Barva: |
Černá |
| Délka: |
1,1m - 2m |
| GPSR: |
RealQ s.r.o.;Železná 663/5,61900,Brno - Horní Heršpice,Česká republika;eu.store@ui.com |
| Konektor 1: |
USB-C |
| Konektor 2: |
USB-C |
| Opletení: |
Ano |
| Provedení konektoru: |
Rovný |
| Určení: |
Propojovací |
| Výrobce: |
Axagon |
Dodání produktu Axagon BUCM-CM20AB, HQ kabel USB-C - USB-C, 2m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, oplet, černý
Doba dodání produktu Axagon BUCM-CM20AB, HQ kabel USB-C - USB-C, 2m, USB 2.0, PD 60W 3A, ALU, oplet, černý