AXAGON BUCM2-CM20AB, CHARGE kábel USB-C - USB-C, 2m, Hi-Speed USB, PD 240W 5A, ALU, opletený, čierny
| Kód produktu: | N3608722 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Axagon
Zodpov. za vady:
2 roky
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
• Kábel má implementovanú najnovšiu špecifikáciu nabíjacej technológie Power Delivery 3.1. Táto technológia prináša okrem iného výkon 240W čo je viac než dvojnásobok oproti Power delivery 3.0, ktorá dosahuje výkon 100W. Môžete tak využiť nielen štandardný rozsah výkonu (Standard Power Range - SPR) pre napätia 5, 9, 15 a 20V s prúdom 5A, ale aj dostatočný výkon v pevných napätiach 28, 36 a 48V s maximálnym prúdom 5A (Extended Power Range - EPR). Kábel vďaka novej technológii PD 3.2 môžete využiť aj pre napájanie zariadení s oveľa väčším výkonom ako sú herné notebooky, 4K monitory, elektrické náradie alebo stále populárnejšie e-kolobežky. Pre identifikáciu kábla a jeho prúdových schopností má kábel integrovaný E-Mark čip. Kábel je tiež kompatibilný s nabíjacími technológiami Quick Charge, PPS, Samsung AFC a SFC, Apple, SMART a ďalšími.
• Konektory:
• 2x USB-C (M) male / samec.
• Ďalšie vlastnosti:
• DATA SYNC & FAST CHARGING - súčasný prenos dát a nabíjanie pripojeného zariadenia.
• USB 480Mbps (USB 2.0), kompatibilný s USB 1.1.
• Podpora prenosových rýchlostí 480 / 12 / 1.5 Mb/s.
• Podporované technológie nabíjania: Power Delivery 2.0/3.0/3.1 - 240W (48V/5A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, PPS, Samsung Adaptive Fast Charging a Super Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, Apple Fast Charging, SMART Charging a ďalšie.
• Podpora špecifikácie Extended Power Range (EPR) do 240W a špecifikácie Standard Power Range (SPR) do 100W.
• Podpora rýchleho nabíjania prúdom až 5A.
• Integrovaný E-MARK čip.
• Kábel obsahuje napájacie vodiče 22AWG, dátové vodiče 30AWG.
• Poniklované konektory a pozlátené kontakty zabraňujú oxidácii a zabezpečujú spoľahlivé spojenie.
• Ďalšie údaje:
• dĺžka kábla 2 m,
• vonkajší priemer kábla 4.6 mm.
• Balenie obsahuje:
• USB-C M --- USB-C M kábel čiernej farby,
• sťahovacia páska,
• balené v zatavenom fóliovom obale s potlačou a s otvorom na zavesenie.
• Hmotnosť: 0.12000 kg
• PartNumber: BUCM2-CM20AB
Parametre produktu
| Farba: |
Čierna |
| Dĺžka: |
1,1m - 2m |
| Konektor 1: |
USB-C |
| Konektor 2: |
USB-C |
| Opletenie: |
Áno |
| Vyhotovenie konektora: |
Rovný |
| Určenie: |
Prepojovací |
| Výrobca: |
Axagon |
| GPSR: |
RealQ s.r.o.;Železná 663/5,61900,Brno - Horní Heršpice,Česká republika;eu.store@ui.com |
Dodanie produktu AXAGON BUCM2-CM20AB, CHARGE kábel USB-C - USB-C, 2m, Hi-Speed USB, PD 240W 5A, ALU, opletený, čierny
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu AXAGON BUCM2-CM20AB, CHARGE kábel USB-C - USB-C, 2m, Hi-Speed USB, PD 240W 5A, ALU, opletený, čierny