AXAGON BUCM32-CM20AB, SPEED+ kábel USB-C - USB-C, 2m, USB 20Gbps, PD 100W 5A, 4K HD, ALU, opletený, čierny
Kód produktu: N3631731 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Axagon
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Prémiový prepojovací USB-C --- USB-C dátový a nabíjací AXAGON BUCM32-CM20AB SPEED+ USB 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2) kábel s konektormi USB-C male na oboch koncoch. Kábel je navrhnutý pre veľmi rýchle dátové prenosy, prenos videa a nabíjanie notebookov, telefónov, tabletov a ďalších mobilných zariadení výkonom až 100 W. Umožňuje tiež pripojenie monitorov, dokovacích staníc a externých SSD diskov.
• Pomocou kábla je vďaka integrovanému chipu E-Mark možné nabíjať pripojené zariadenia prúdom 5A až do výkonu 100W. Je kompatibilný s nabíjacími technológiami Power Delivery 3.0, Quick Charge 4+ alebo Quick Charge 3.0 pre veľmi rýchle nabíjanie nielen smartfónov a tabletov, ale aj notebookov. Kompatibilita je tiež zabezpečená s ďalšími štandardmi rýchleho nabíjania telefónov, ako sú Apple iPhone, iPad, Samsung. Hlavnou prednosťou kábla je štandard Power Delivery 3.0 pre nabíjanie notebookov Apple MacBook, Lenovo, Asus, HP, Dell a ďalších. Laptop môžete nabíjať priamo z USB-C nabíjačky, alebo pomocou stále populárnejších dokovacích staníc a replikátorov portov.
• Konektory:
• 2x USB-C (M) male / samec.
• Dátový prenos:
• USB 20Gbps (USB 3.2 Gen 2x2), kompatibilný tiež s USB 10Gbps (USB 3.2 Gen 2).
• Podpora prenosových rýchlostí druhej generácie 20.000 / 10.000 Mb/s.
• Podpora prenosových rýchlostí 5.000 / 480 Mb/s.
• Prenos videa:
• 4K rozlíšenie 4096 x 2160 pri až 60Hz, 2K/WQHD rozlíšenie 2560 x 1440 pri až 120Hz, FHD rozlíšenie 1920 x 1080 pri až 240Hz.
• Podporované technológie nabíjania (do 100W):
• SMART / Apple 2.4A (iPad).
• AFC / SFC / SFC 2.0: Samsung Charging.
• QC 2.0 / QC 3.0 / QC4+: Qualcomm Quick Charge.
• PPS (súčasť USB PD 3.0 a QC4+).
• PD 2.0 / PD 3.0: USB Power Delivery - 100W (20V/5A).
• Podpora rýchleho nabíjania prúdom až 5A.
• Integrovaný E-MARK čip.
• Ďalšie vlastnosti:
• Kábel obsahuje napájacie vodiče 22AWG, dátové vodiče 32AWG.
• Poniklované konektory a pozlátené kontakty zabraňujú oxidácii a zabezpečujú spoľahlivé spojenie.
• Dĺžka kábla 2 m.
• Vonkajší priemer kábla 5.0 mm.
• Balenie v zatavenom fóliovom obale s potlačou a s otvorom pre zavesenie obsahuje:
• USB-C M --- USB-C M kábel čiernej farby,
• sťahovaciu pásku.
• Váha: 0.10000 kg
• PartNumber: BUCM32-CM20AB
Parametre produktu
Farba: Čierna
Dĺžka: 1,1m - 2m
Konektor 1: USB-C
Konektor 2: USB-C
Opletenie: Nie
Vyhotovenie konektora: Rovný
Určenie: Prepojovací
Výrobca: Axagon
GPSR: RealQ s.r.o.;Železná 663/5,61900,Brno - Horní Heršpice,Česká republika;eu.store@ui.com
Dodanie produktu AXAGON BUCM32-CM20AB, SPEED+ kábel USB-C - USB-C, 2m, USB 20Gbps, PD 100W 5A, 4K HD, ALU, opletený, čierny
Doba dodania produktu AXAGON BUCM32-CM20AB, SPEED+ kábel USB-C - USB-C, 2m, USB 20Gbps, PD 100W 5A, 4K HD, ALU, opletený, čierny