Brother - BUS-1J074102-203 (nepotiahnuté štítky, rola 2940 štítkov 102mm x 74mm), 4 roly v balení
| Kód produktu: | N4336549 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Brother
Zodpov. za vady:
2 roky
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
• BUS-1J074102-203 termotransferová rola 2 940 štítkov s nepotiahnutým povrchom o rozmeroch 102 mm x 74 mm bola certifikovaná spoločnosťou Brother International Europe.
• Popis
• Štítky majú veľkosť 102 mm x 74 mm a sú ideálne pre tlač log, čiarových kódov a textu pre celý rad aplikácií.
• Váha: 3.90000 kg
• PartNumber: BUS1J074102203
Parametre produktu
| Druh: |
Štítok |
| GPSR: |
| Technológia tlače: |
Nespecifikované |
| Výrobca: |
Brother |
Dodanie produktu Brother - BUS-1J074102-203 (nepotiahnuté štítky, rola 2940 štítkov 102mm x 74mm), 4 roly v balení
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Brother - BUS-1J074102-203 (nepotiahnuté štítky, rola 2940 štítkov 102mm x 74mm), 4 roly v balení
E-shopKedy tovar odošleme?
PredajňaKedy bude pripravený?
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:
SPARE PRINT PREMIUM Samolepiace etikety biele...
Brother - TZe-RE34 ružová / zlatá (12mm, 4m, ...
EPSON paper 13x18 - 300g/m2 - 50sheets - phot...
Canon fotopapier PT-101 - 10x15cm (4x6inch) -...