Colmi R03 čierny chytrý prsteň veľkosť 8
Chytrý prsteň sleduje tep, spánok, kroky aj 21 športových režimov, je vodeodolný do 5ATM a ponúka až 5 dní výdrže na jedno nabitie. zobraziť celý popis
| Kód produktu: | N4272753 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Colmi
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
18,65 € s DPH Cena bez DPH 15,41 € |
Colmi R03 čierny chytrý prsteň veľkosť 8
Smartring Colmi R03 18.1MM 8 (Black)
Teraz môžete mať prístup k svojim najdôležitejším informáciám na dosah ruky. Chytrý prsteň Colmi R03 poskytuje pohodlný prístup k zdravotným a tréningovým správam cez aplikáciu QRing. Navyše je odolný voči vode (5ATM), korózii a opotrebovaniu, takže ho môžete pohodlne používať každý deň. Súčasťou je aj puzdro, ktoré vám umožní bezpečne uložiť prsteň a obnoviť jeho energiu. Okrem toho ľahký dizajn (4,7 g) zaručuje pohodlie.
Monitorujte svoj zdravotný stav
Colmi R03 vám umožní starať sa o svoje zdravie. Chytrý prsteň sleduje spánok, jeho fázy a kvalitu, takže môžete eliminovať zlé návyky. Okrem toho meria váš tep pred 24 hodinami, čo vám umožní pochopiť stav vášho tela v pokoji aj počas cvičenia. Tiež môžete merať hladinu kyslíka v krvi a všetky zdravotné informácie si skontrolovať v špecializovanej aplikácii QRing.
Zvýšte efektivitu svojich tréningov
Cvičte efektívnejšie s Colmi R03. Chytrý prsteň presne zaznamenáva údaje o počte krokov, spálených kalóriách a prejdenej vzdialenosti. Okrem toho si môžete vybrať z 21 športových režimov. Navyše je smartring vodeodolný do 5ATM, čo znamená, že ho môžete používať počas intenzívnych tréningov a plávania bez obáv o poškodenie.
Špecializovaná aplikácia
Stiahnite si aplikáciu QRing kompatibilnú s Androidom a iOS a využite Colmi R03 na maximum. Z jej úrovne môžete sledovať všetky parametre a fyzickú aktivitu. Generuje denné, týždenné a mesačné správy vašich meraní, takže môžete rýchlo reagovať na akékoľvek nepravidelnosti.
Dlhá pracovná doba
Používajte Colmi R03 niekoľko dní bez obáv z vybitia. Chytrý prsteň funguje približne 3-5 dní a nabíjanie trvá asi 1 hodinu. Súčasťou je aj puzdro, ktoré nielen uľahčuje uloženie, ale umožňuje aj nabíjanie zariadenia. Jeho výkonná batéria umožňuje prsteň nabiť až 13-krát na jedno nabitie.
Obsah balenia
- smartring
- USB-C kábel
- nabíjacie puzdro
- návod na použitie
| Výrobca | Colmi |
|---|---|
| Model | R03 |
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 8 |
| Čipset | |
| Hlavný čipset | BlueX Micro RF03 |
| Pamäť | ROM 512 KB |
| Snímač tepu | Vcare VC30F |
| Akcelerometer (G-senzor) | STK8321 |
| Pripojenie | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Dobíjateľná batéria (smartring) | |
| Typ batérie | Lítium-polymérová |
| Kapacita | 15 mAh |
| Spôsob nabíjania | magnetické |
| Počet nabíjacích cyklov | viac ako 300 |
| Doba nabíjania | približne 1 h |
| Prevádzková doba | 3-5 dní |
| Dobíjateľná batéria (nabíjacie puzdro) | |
| Typ | Lítium-polymérová |
| Kapacita | 200 mAh |
| Spôsob nabíjania | USB-C |
| Počet nabíjacích cyklov | približne 300 |
| Doba nabíjania | približne 1 h |
| Dizajn | |
| Vnútorný priemer | 18.1 mm |
| Materiál | titánová zliatina |
| Hmotnosť | 4,7 g |
| Rozmery nabíjacieho puzdra | 43 x 43 x 25 mm |
| Systém | |
| Kompatibilita | Android 4.4 alebo novší, iOS 8.0 alebo novší, Harmony OS |
| Aplikácia | QRing |
| Iné | |
| Vodeodolnosť | 5ATM |
| Aktualizácie | OTA |
| Jazyky | |
| Podporované jazyky | Aplikácia: dánčina, ukrajinčina, ruština, chorvátčina, maďarčina, hindčina, indonézština, turečtina, hebrejčina, gréčtina, nemčina, taliančina, lotyština, čeština, slovenčina, slovinčina, japončina, francúzština, poľština, thajčina, estónčina, švédčina, litovčina, zjednodušená čínština, tradičná čínština, rumunčina, angličtina, holandčina, portugalčina, španielčina, vietnamčina, arabčina, kórejčina, malajčina, taliančina |
| Funkcie | |
| Dostupné v aplikácii | Počítadlo krokov, počítadlo kalórií, meranie vzdialenosti, meranie tepu, monitorovanie spánku, 21 športových režimov, tréningový denník, meranie krvného tlaku, meranie saturácie krvi, úroveň stresu, diaľkové fotografovanie |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Colmi R03 čierny chytrý prsteň veľkosť 8
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Colmi R03 čierny chytrý prsteň veľkosť 8
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Zeblaze Inteligentné hodinky Stratos 4 (čiern...

Colmi Chytré hodinky P71 (zlaté)

Colmi Chytré hodinky V73 (zlaté)

Colmi Chytré hodinky V69 (čierne)

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľ a strieb...

Zeblaze Hodinky GTS 3 Smartwatch (čierne).

Zeblaze Inteligentné hodinky Btalk 3 Pro (šed...

Colmi Smartring R02 18,9MM 9 (čierna)

Qcy Inteligentné hodinky Elite (strieborné)

Colmi R03 chytrý prsteň veľkosť 9 - zlatá far...

Colmi Chytré hodinky V75 (čierne)

Blitzwolf Inteligentné hodinky BW-AR1 (čierne...

Colmi Smartring R02 20,3MM 11 (čierny)

Colmi P20 Smartwatch (Gold)

Zeblaze Inteligentné hodinky GTR 3 Pro (strie...

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľovo čiern...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby