Colmi R03 21.3MM 12 čierny chytrý prsteň
Chytrý prsteň sleduje tep, spánok, kroky a krvný kyslík, ponúka 21 športových režimov a vodeodolnosť 5ATM pre každodenné pohodlné nosenie. zobraziť celý popis
| Kód produktu: | N4272755 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Colmi
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
29,76 € s DPH Cena bez DPH 24,60 € |
Colmi R03 21.3MM 12 čierny chytrý prsteň
Smartring Colmi R03 21.3MM 12 (Black)
Teraz môžete mať najdôležitejšie informácie na dosah ruky. Colmi R03 chytrý prsteň poskytuje pohodlný prístup k zdravotným a tréningovým reportom cez aplikáciu QRing. Navyše je odolný voči vode (5ATM), korózii a opotrebovaniu, takže ho môžete pohodlne používať každý deň. Súčasťou balenia je puzdro, ktoré vám umožní bezpečne uchovať prsteň a obnoviť jeho energiu. Ľahký dizajn (4,7 g) navyše zaručuje komfort.
Monitorujte svoj zdravotný stav
Colmi R03 vám umožní starať sa o vaše zdravie. Chytrý prsteň monitoruje spánok, jeho fázy a kvalitu, aby ste mohli odstrániť zlé návyky. Okrem toho meria váš tep počas 24 hodín, čo vám umožní pochopiť stav vášho tela v pokoji aj počas cvičenia. Môžete tiež merať hladinu kyslíka v krvi a všetky zdravotné informácie si skontrolovať v dedikovanej aplikácii QRing.
Zvýšte efektivitu svojich tréningov
Cvičte efektívnejšie s Colmi R03. Chytrý prsteň presne zaznamenáva údaje o počte krokov, spálených kalóriách a prejdenej vzdialenosti. Navyše si môžete vybrať z 21 športových režimov. Prsteň je odolný voči vode s certifikáciou 5ATM, čo znamená, že ho môžete používať počas intenzívnych tréningov a plávania bez obáv z poškodenia.
Dedičná aplikácia
Stiahnite si aplikáciu QRing kompatibilnú s Androidom a iOS a využite Colmi R03 naplno. Z jej úrovne môžete sledovať všetky parametre a fyzickú aktivitu. Generuje denné, týždenné a mesačné prehľady vašich meraní, takže môžete rýchlo reagovať na akékoľvek nepravidelnosti.
Dlhá výdrž
Používajte Colmi R03 niekoľko dní bez obáv z vybíjania. Chytrý prsteň vydrží približne 5-7 dní a nabíjanie trvá asi 1 h. Súčasťou balenia je puzdro, ktoré nielen uľahčuje uskladnenie, ale tiež umožňuje nabíjanie zariadenia. Výkonná batéria umožňuje prsteň nabiť až 13-krát na jedno nabitie.
Obsah balenia
- chytrý prsteň
- USB-C kábel
- nabíjacie puzdro
- návod na použitie
| Výrobca | Colmi |
|---|---|
| Model | R03 |
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 12 |
| Čipset | |
| Hlavný čipset | BlueX Micro RF03 |
| Pamäť | ROM 512 KB |
| Senzor tepovej frekvencie | Vcare VC30F |
| Akcelerometer (G-senzor) | STK8321 |
| Pripojenie | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Dobíjateľná batéria (chytrý prsteň) | |
| Typ batérie | Lítiovo-polymérová |
| Kapacita | 18 mAh |
| Spôsob nabíjania | magnetické |
| Počet nabíjacích cyklov | viac ako 300 |
| Doba nabíjania | približne 1 h |
| Prevádzková doba | 5-7 dní |
| Dobíjateľná batéria (nabíjacie puzdro) | |
| Typ | Lítiovo-polymérová |
| Kapacita | 200 mAh |
| Spôsob nabíjania | USB-C |
| Počet nabíjacích cyklov | približne 300 |
| Doba nabíjania | približne 1 h |
| Dizajn | |
| Vnútorný priemer | 21.3 mm |
| Materiál | titánová zliatina |
| Hmotnosť | 4,7 g |
| Rozmery nabíjacieho puzdra | 43 x 43 x 25 mm |
| Systém | |
| Kompatibilita | Android 4.4 alebo novší, iOS 8.0 alebo novší, Harmony OS |
| Aplikácia | QRing |
| Iné | |
| Vodeodolnosť | 5ATM |
| Aktualizácie | OTA |
| Jazyky | |
| Podporované jazyky | Aplikácia: dánčina, ukrajinčina, ruština, chorvátčina, maďarčina, hindčina, indonézština, turečtina, hebrejčina, gréčtina, nemčina, taliančina, lotyština, čeština, slovenčina, slovinčina, japončina, francúzština, poľština, thajčina, estónčina, švédčina, litovčina, zjednodušená čínština, tradičná čínština, rumunčina, angličtina, holandčina, portugalčina, španielčina, vietnamčina, arabčina, kórejčina, malajčina, taliančina |
| Funkcie | |
| Dostupné v aplikácii | Počítadlo krokov, počítadlo kalórií, meranie vzdialenosti, meranie srdcového tepu, monitorovanie spánku, 21 športových režimov, tréningový denník, meranie krvného tlaku, meranie saturácie krvi, úroveň stresu, diaľkové fotografovanie |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, info@apex-ce.com
Dodanie produktu Colmi R03 21.3MM 12 čierny chytrý prsteň
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Colmi R03 21.3MM 12 čierny chytrý prsteň
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Zeblaze Inteligentné hodinky Stratos 4 (čiern...

Colmi Chytré hodinky P71 (zlaté)

Colmi Chytré hodinky V73 (zlaté)

Colmi Chytré hodinky V69 (čierne)

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľ a strieb...

Zeblaze Hodinky GTS 3 Smartwatch (čierne).

Zeblaze Inteligentné hodinky Btalk 3 Pro (šed...

Colmi Smartring R02 18,9MM 9 (čierna)

Qcy Inteligentné hodinky Elite (strieborné)

Colmi R03 chytrý prsteň veľkosť 9 - zlatá far...

Colmi Chytré hodinky V75 (čierne)

Blitzwolf Inteligentné hodinky BW-AR1 (čierne...

Colmi Smartring R02 20,3MM 11 (čierny)

Colmi P20 Smartwatch (Gold)

Zeblaze Inteligentné hodinky GTR 3 Pro (strie...

Colmi Inteligentné hodinky P80 (oceľovo čiern...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby