Compass Bike Cyklotaška nad rám obojstranná + PHONE 6,7"
| Kód produktu: | N3436986 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass Bike
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
10,87 € s DPH Cena bez DPH 8,98 € |
Compass Bike Cyklotaška nad rám obojstranná + PHONE 6,7"
Taška je vybavená dvoma bočnými kapsami, každá o objeme cca 0,9 L, sú rozdelené na hlavnú časť a sieťovanú kapsu na drobnosti. Kapsy sú uzatvárateľné na suchý zips.
Vrchná kapsa je vhodná na umiestnenie mapy, alebo mobilného telefónu až do uhlopriečky displeja 6,7". Fólia na kapsi umožňuje ovládanie dotykového displeja mobilného telefónu. Vrchná kapsa je ku kompletu prichytená pomocou suchého zipsu, je tak možné ju kedykoľvek ľahko a rýchlo zložiť a mať ju vždy pri sebe.
| Technické údaje | |
|---|---|
| upevnenie | pracky so suchým zipsom |
| umiestnenie | na rám |
| vnútorný objem | 2 x 0,9 l |
| počet bočných vreciek | 2x (+2x sieťované) |
| rozmery vrchnej kapsy | 10 x 18 x 2 cm |
| pre telefón | do uhlopriečky 6,7" |
| celkové rozmery | 12 x 14 x 18 cm |
| váha | 165 gramov |
Parametre produktu
| Farby na produkte |
Čierna, Červená |
| Objem |
1-10 litrov |
| Spôsob uchytenia |
Do rámu |
Dodanie produktu Compass Bike Cyklotaška nad rám obojstranná + PHONE 6,7"
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Bike Cyklotaška nad rám obojstranná + PHONE 6,7"
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Ortlieb Back-roller Classic vodotesné zadné b...
- Doprava zadarmo

Ortlieb Rack-Pack M 31l vodotesná taška
- Doprava zadarmo

LIFEFIT CLASIC Cyklo taška do rámu

Ortlieb Back-Roller Plus CR vodotesné predné ...
- Doprava zadarmo
- Darček

M-Wave ROTTERDAM XL čierna taška na rám

M-WAVE ROTTERDAM L ČIERNA taška na rám čierna

ORTLIEB Ultimate 6M Classic 6,5L vodotesná ri...
- Doprava zadarmo

Ortlieb Accessories - Mounting Set (pre Ultim...

Ortlieb Back-roller Classic zadné brašne + Or...
- Výhodný set
- Doprava zadarmo

Ortlieb Accessories - Montážna sada (pre Ulti...

M-WAVE ROTTERDAM L BIELA taška na rám

Force Taška na zadný nosič SLIM, čierna 9 l

Force NOEM BUD, čierna 2x18 l taška-dvojtaška...

Ortlieb Rack-Pack S 24l vodotesná taška
- Doprava zadarmo

Ortlieb Seat-Pack L (16,5L) čierna vodotesná ...
- Doprava zadarmo
- Darček

Ortlieb Anti-theft bezpečnostné lanko proti k...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby