Compass Bike Cyklotaška - puzdro telefón 6,7" WATERPROOF
| Kód produktu: | N3436983 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass Bike
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: |
Skladom (1 ks)
|
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
5,84 € s DPH Cena bez DPH 4,83 € |
Compass Bike Cyklotaška - puzdro telefón 6,7" WATERPROOF
Puzdro bolo vyrobené z vodeodolného materiálu a na vrchnej časti je opatrené ziplock zatváraním.
Puzdro je vhodné na umiestnenie mapy, či mobilného telefónu až do uhlopriečky displeja 6,7" (rozmery pre telefón cca 9 x 18 cm). Fólia na vrecku umožňuje ovládanie dotykového displeja mobilného telefónu a na zadnej strane umožňuje použitie fotoaparátu telefónu.
Uchytenie na riadidlá bicykla je riešené pomocou držiaka s protišmykovými páskami (na trubku max. 30 mm). Konštrukcia držiaka tiež umožňuje otáčanie a mierny náklon, pre aretáciu telefónu v požadovanej polohe.
Držiak je umiestnený na spodnej strane a je opatrený poistkou, vďaka ktorej je navyše možné puzdro vrátane telefónu ľahko a rýchlo zložiť.
| Technické údaje | |
|---|---|
| vhodné pre telefón | uhlopriečka max 6,7" |
| rozmery puzdra | 10,5 x 21 cm |
| upevnenie | otočným držiakom |
| umiestnenie | na riadidlá |
| dotykové ovládanie | áno |
| vodeodolné | áno, zatváranie zip-lockom |
| hmotnosť | 86 g |
Parametre produktu
| Farby na produkte |
Čierna |
| Vodotesné |
Nie |
Dodanie produktu Compass Bike Cyklotaška - puzdro telefón 6,7" WATERPROOF
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Bike Cyklotaška - puzdro telefón 6,7" WATERPROOF
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| Ihneď k odoslaniu | Ihneď k odberu* |
* Tovar odporúčame nezáväzne objednať cez eshop, po vychystaní tovaru Vám pošleme email a SMS, že je u nás všetko pripravené. Potom si môžete tovar prísť prezrieť aj vyskúšať veľkosť (napr. textil, obuv, korčule, apod.). Ak Vám nebude tovar vyhovovať, objednávku zrušíme bez nutnosti čokoľvek platiť
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Ortlieb Back-roller Classic vodotesné zadné b...
- Doprava zadarmo

Ortlieb Rack-Pack M 31l vodotesná taška
- Doprava zadarmo

LIFEFIT CLASIC Cyklo taška do rámu

Ortlieb Back-Roller Plus CR vodotesné predné ...
- Doprava zadarmo
- Darček

M-Wave ROTTERDAM XL čierna taška na rám

M-WAVE ROTTERDAM L ČIERNA taška na rám čierna

ORTLIEB Ultimate 6M Classic 6,5L vodotesná ri...
- Doprava zadarmo

Ortlieb Accessories - Mounting Set (pre Ultim...

Ortlieb Back-roller Classic zadné brašne + Or...
- Výhodný set
- Doprava zadarmo

Ortlieb Accessories - Montážna sada (pre Ulti...

M-WAVE ROTTERDAM L BIELA taška na rám

Force Taška na zadný nosič SLIM, čierna 9 l

Force NOEM BUD, čierna 2x18 l taška-dvojtaška...

Ortlieb Rack-Pack S 24l vodotesná taška
- Doprava zadarmo

Ortlieb Seat-Pack L (16,5L) čierna vodotesná ...
- Doprava zadarmo
- Darček

Ortlieb Anti-theft bezpečnostné lanko proti k...
Expedícia: Ihneď k odoslaniu
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby