Compass Lopata na sneh DIGGER skladacia
| Kód produktu: | N2777015 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
19,54 € s DPH Cena bez DPH 16,15 € |
Compass Lopata na sneh DIGGER skladacia
Je vybavená ergonomickou plastovou rukoväťou, ktorú je možné ľahko a rýchlo zložiť. Lopata ponúka celkovú dĺžku 66 cm a lopatku s rozmermi 26 x 28 cm vyrobenú z hliníka s ochranným povrchom.
Vďaka malým rozmerom v zloženom stave je lopata veľmi vhodná do kufra auta, kde môže byť stále poruke, navyše je zložená v praktickej textilnej taške. 27 x 34 x 4 cm.
| dĺžka s násadou | 66 cm |
| rozmery zloženej lopaty | 27 x 34 x 4 cm |
| rozmery lopatky | 26 x 28 cm |
| hmotnosť | 1 kg |
| materiál | hliník, plast (rukoväť) |
Dodanie produktu Compass Lopata na sneh DIGGER skladacia
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Lopata na sneh DIGGER skladacia
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Compass Škrabka na ľad s rukavicou

Škrabka s metličkou BLACK teleskopická 77 - 1...

Škrabka SUPER

Compass Škrabka s metličkou SKATE 41cm

Compass Škrabka na ľad TRIO

Compass Škrabka na ľad WHALE DUO

Compass Škrabka na ľad WHALE

MENABO Zvyšovacie podložky nosiča na lyže WHI...

Škrabka s metličkou SNOW MAX teleskop 90-120c...

Compass Škrabka na ľad INTER

Merco Ice Care škrabka na auto so smetáčikom ...

Compass Škrabka s metličkou SOFT 44cm

Compass Škrabka s metličkou ALU teleskopická ...

SIXTOL Škrabka na ľad do auta CAR ICE 1

Compass Škrabka na ľad BLADE

SHERON Škrabka na ľad so smetáčikom BIE/MO SH...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby