Compass Ochranná plachta proti krúpam PREMIUM CITY SUV 460x185x145cm
| Kód produktu: | N4315556 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Compass
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
106,72 € s DPH Cena bez DPH 88,20 € |
Compass Ochranná plachta proti krúpam PREMIUM CITY SUV 460x185x145cm
Plachta zabezpečí maximálnu ochranu vďaka svojej zosilnenej, vrstvenej konštrukcii. Horná časť je opatrená šesťmilimetrovým ochranným polstrovaním, ktoré spoľahlivo pohlcuje nárazy krúp o priemere až 17 mm letiacich rýchlosťou 96 km/h.
Na rozdiel od iných plachiet sú plachty Premium vybavené štyrmi milimetrami polstrovania aj na bokoch, takže chránia vozidlo prakticky zo všetkých strán. Vnútorný povrch je navyše doplnený mäkkou podšívkou, ktorá chráni karosériu pred vznikom škrabancov.
Použitie je jednoduché. Plachtu stačí pretiahnuť cez celé vozidlo a zaistiť za spodné hrany nárazníkov, alebo vhodné záhyby karosérie. Na pevné zabezpečenie plachty slúžia 3x sťahovacie popruhy s klipom (vpredu, vzadu a uprostred vozidla). Plachta sa ľahko udržiava v čistote. V prípade potreby ju stačí opláchnuť vlažnou vodou a hubou.
Súčasťou je tiež praktické, na zips uzatvárateľné balenie, do ktorého sa plachtu po použití ľahko zloží a uskladní.
Veľkosť plachty je možné ľahko zvoliť pomocou tabuľky a označenia na obale.
Upozornenie: Plachta je určená primárne ako ochrana proti krúpam, nie je vhodná na celoročné použitie. Nie je vodotesná a pri mraze môže primrznúť k povrchu vozidla.
| Technické údaje | |
|---|---|
| veľkosť | CITY SUV |
| rozmery | 460 x 185 x 145 cm |
| zosilnenie vrchnej strany | 6 mm |
| zosilnenie bočnej strany | 4 mm |
| materiál | 70% polyester 30% bavlna |
| upnutie | pomocou vsadenej gumy |
| zabezpečenie | pomocou 3x popruhov |
| farba | čierna, so žltým lemom |
| veľkosť CITY-SUV - vhodné pre vozidlá: | |
|---|---|
| Alfa Romeo | Tonale |
| Audi | Q2, Q3 |
| BMW | X1, X2 |
| BYD | Atto 3 |
| Citroën | C3 Aircross, C3 Picasso, C4 Aircross, C4 Picasso, C4 Spacetourer, C5 Aircross, DS3 Crossback, Xsara Picasso |
| CUPRA | Ateca, Born, Formentor |
| Dacia | Dokker, Duster, Jogger, Lodgy, Sandero Stepway |
| Daihatsu | Terios |
| Fiat | 500L, 500X, Multipla |
| Ford | C-MAX, EcoSport, Fiesta Active, Focus C-Max, Maverick, Puma, Tourneo Courier |
| Honda | FR-V, HR-V, ZR-V |
| Hyundai | Bayon, i20 Active, Kona |
| Chevrolet | Orlando |
| Infiniti | QX30 |
| Jaguar | E-Pace, F-Type |
| Jeep | Compass, Patriot, Renegade |
| Kia | Carens, e-Soul, Niro, Soul, Sportage, Stonic |
| Lancia | Musa |
| Lexus | UX |
| Mazda | CX-3, CX-30, CX-5, MX-30, Premacy |
| Mercedes | EQA, GLA, GLK-Klasse, Vaneo |
| MG | HS/EHS, ZS |
| MINI | Countryman |
| Mitsubishi | ASX, Eclipse Cross, Grandis, Pajero Pinin |
| Nissan | Almera Tino, Cube, Juke, Qashqai, Townstar |
| Opel | Crossland, Frontera, Grandland, Meriva, Mokka |
| Peugeot | 2008, 3008, 4007, 4008, Rifter |
| Renault | Arkana, Austral, Captur, Express, Grand Modus, Kadjar, Kangoo, Scénic, Scénic E-Tech, Symbioz |
| SEAT | Altea, Arona, Ateca |
| SsangYong | Korando, Tivoli, Tivoli Grand |
| Subaru | Crosstrek, XV |
| Suzuki | Grand Vitara, Ignis, Jimny, S-Cross, SX4, Vitara, Wagon R+ |
| Škoda | Kamiq, Karoq, Roomster, Yeti |
| Toyota | C-HR, Prius+, Urban Cruiser, Verso, Yaris Cross, Yaris Verso |
| Volkswagen | Caddy, Golf Sportsvan, ID.4, ID.5, Taigo, T-Cross, Tiguan, Touran, T-Roc |
| Volvo | C40, EC40, EX30, EX40, EX90, XC40 |
Dodanie produktu Compass Ochranná plachta proti krúpam PREMIUM CITY SUV 460x185x145cm
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Compass Ochranná plachta proti krúpam PREMIUM CITY SUV 460x185x145cm
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Compass Ochranná plachta proti krupobitiu XL ...
- Doprava zadarmo

Compass Ochranná plachta proti krúpam L 480×1...
- Doprava zadarmo

Compass Ochranná plachta ŠTVORKOLKA 240x140x1...

Compass Clona 2v1 ULTIMATE na čelné sklo 145 ...

Compass Clona FROST na čelné sklo 240 x 71cm

Compass Ochranná plachta L 292x147x51 cm NYLO...

Compass Ochranná plachta proti krúpam XXL 570...
- Doprava zadarmo

Merco Basic Shade clona na čelné sklo

Compass Ochranná plachta FULL L 482x177x121cm...

Compass Ochranná plachta na motocykl XXL 100%...

Abbey Shade XL clona na čelné sklo

Compass Ochranná plachta proti krúpam M 430×1...
- Doprava zadarmo

Compass Ochranná plachta na motocykel L 100% ...

Compass Ochranná plachta proti krupám SUV-VAN...

Compass Ochranná plachta ŠTVORKOLKA 240x140x1...

Compass Ochranná plachta proti krupobitiu CIT...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby