CyberPower PFC SineWave LCD GP 1500VA/900W, 1U, Rack, hl.389 mm + doprava zadarmo
Kód produktu: N4632686 (pre komunikáciu)
Výrobca:
CyberPower
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• UPS s topológiou line-interactive
• Kompatibilné s aktívnym PFC
• Automatická regulácia napätia (AVR)
• Zásuvky pre dôležitú/nedôležitú záťaž
• Farebný panel LCD
• USB pripojovací port
• Softvér PowerPanel pre správu napájania
• Ochrana proti rázom a špičkám
• Skrinka s malou hĺbkou
• Technológia na úsporu energie
• Výstup s čistým sínusovým priebehom
• Ochrana proti preťaženiu
• Batéria vymeniteľná za prevádzky
• LED indikátor stavu
• Vysokorýchlostný prenos dát cez Ethernet
• Možnosť vzdialenej správy protokolom SNMP / HTTP (voliteľné)
• Ochrana siete
• Fáza - Jednofázové
• Tvar - Rack
• Topológia UPS - Line-interactive
• Technológia na úsporu energie - Bypass technológia GreenPower UPS™
• Kompatibilné s aktívnym PFC - Áno
• Vstup
• Menovité vstupné napätie ( Vac ) - 220
• 230
• Rozsah vstupného napätia - 165 ~ 271 Vac
• Nastaviteľný rozsah napätia ( Vac ) - 189 ~ 207 Vac
• 253 ~ 271 Vac
• Vstupná frekvencia ( Hz ) - 50 ± 3
• - 60 ± 3
• Detekcia vstupnej frekvencie - Automatická detekcia
• Menovitý vstupný prúd - 10 A
• Typ vstupného konektora - IEC C14
• Druh zástrčky - Priamy
• Typ zástrčky odpojiteľného kábla - IEC C14 x 2
• Dĺžka napájacieho kábla - 1,83 m
• Výstup
• Výkon - 1500 VA
• Výkon - 900 W
• Priebeh napätia pri napájaní z batérie - Čistá sínusová vlna
• Frekvencia pri napájaní z batérie ( Hz ) - 50 ± 1%
• 60 ± 1%
• Súčiník - 0,6
• Automatická regulácia napätia (AVR) - 1 x zvýšenie
• Ochrana proti preťaženiu - Obmedzenie interného prúdu, Istič
• Zásuvka(y) - celkom 6
• Typ zásuvky - IEC C13 x 6
• Zásuvka(y) - zálohované a s prepäťovou ochranou - 4
• Zásuvka(y) - len s prepäťovou ochranou - 2
• Zásuvka(y) - pre kritické zariadenia - 2
• Outlet(s) - Non-critical Load - 2 (NCL)
• Typická doba prechodu - 7 ms (Max 10 ms at normal sensitivity)
• Batéria
• Prevádzková doba pri polovici záťaže - 9,3 min
• Prevádzková doba pri plnej záťaži - 1,4 min
• Typická doba nabíjania - 8 hod (Obnovenie na 90 % po úplnom vybití)
• Spustenie na batériu - Áno
• Používateľsky vymeniteľný - Áno
• Vymeniteľné za prevádzky - Áno
• Vymeniteľný batériový blok - RBP0026
• Počet vymeniteľných batériových blokov - 1 ks
• Prepäťová ochrana + filtrovanie
• Prepäťová ochrana - 450 Jouly
• Ochrana siete RJ45 - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikácia
• Panel LCD - Áno
• Typy LCD - Farebný LCD
• LCD informačný displej - Stav napájania, Stav batérie, Stav záťaže, Porucha a varovanie
• LCD nastavenie a ovládanie - Nastavenie alarmu, Vstup a výstup, Nastavenie batérie
• LED indikátory - Zapnuté
• Porty USB kompatibilné s rozhraním HID - 1
• Sériový port - Contact Signals
• Akustické alarmy - Režim Batéria, Vybitá batéria, Preťaženie, Porucha UPS
• Držiak káblov - Napájací kábel x2, USB kábel x1
• Rýchlosť prenosu dát siete Ethernet - Až 1Gbps
• Softvér pre správu napájania - PowerPanel Business (odporúčané)
• Vzdialená správa protokolom SNMP / HTTP - Áno - s doplnkovou RMCARD205
• Služba PowerPanel Cloud - Áno - 30 dňová bezplatná skúšobná verzia
• Fyzické vlastnosti
• Konštrukcia skrine - Kov
• Farba - Strieborná
• Úchytky pre montáž do racku - Áno
• Fyzická veľkosť - UPS modul
• Rozmery (ŠxVxH) 433 x 44 x 388.7 mm
• Hmotnosť 14,99 kg
• Výška pre inštaláciu do racku 1U
• Prepravné rozmery
• Rozmery (ŠxVxH) 530 x 158 x 494 mm
• Hmotnosť 17,06 kg
• Prevádzkové podmienky
• Prevádzková teplota 0 ~ 40 °C
• Prevádzková relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) 0 ~ 95%
• Prevádzková nadmorská výška 0-3.000 metrov
• Skladovacia teplota -5 ~ 45 °C
• Skladovacia relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) 0 ~ 95%