CyberPower PFC SineWave LCD GP 1500VA/900W, 1U, Rack, hl.389 mm + doprava zdarma
Kód produktu: N4632686 (ke komunikaci)
Výrobce:
CyberPower
Odpov. za vady: Info
2 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• UPS s topologií line-interactive
• Kompatibilní s aktivní PFC
• Automatická regulace napětí (AVR)
• Zásuvky pro důležitou/nedůležitou zátěž
• Barevný panel LCD
• USB připojovací port
• Software PowerPanel pro správu napájení
• Ochrana proti rázům a špičkám
• Skříň s malou hloubkou
• Technologie pro úsporu energie
• Výstup s čistým sinusovým průběhem
• Ochrana proti přetížení
• Baterie vyměnitelné za provozu
• LED indikátor stavu
• Vysokorychlostní přenos dat přes Ethernet
• Možnost vzdálené správy protokolem SNMP / HTTP (volitelné)
• Ochrana sítě
• Fáze - Jednofázové
• Tvar - Rack
• Topologie UPS - Line-interactive
• Technologie pro úsporu energie - Bypass technologie GreenPower UPS™
• Kompatibilní s aktivní PFC - Ano
• Vstup
• Jmenovité vstupní napětí ( Vac ) - 220
• 230
• Rozmezí vstupního napětí - 165 ~ 271 Vac
• Nastavitelný rozsah napětí ( Vac ) - 189 ~ 207 Vac
• 253 ~ 271 Vac
• Vstupní frekvence ( Hz ) - 50 ± 3
• - 60 ± 3
• Detekce vstupní frekvence - Automatická detekce
• Jmenovitý vstupní proud - 10 A
• Typ vstupního konektoru - IEC C14
• Druh zástrčky - Přímý
• Typ zástrčky odpojitelného kabelu - IEC C14 x 2
• Délka napájecího kabelu - 1,83 m
• Výstup
• Výkon - 1500 VA
• Výkon - 900 W
• Průběh napětí při napájení z baterie - Čistá sinusová vlna
• Frekvence při napájení z baterie ( Hz ) - 50 ± 1%
• 60 ± 1%
• Účiník - 0,6
• Automatická regulace napětí (AVR) - 1 x zvýšení
• Ochrana proti přetížení - Omezení interního proudu, Jistič
• Zásuvka(y) - celkem 6
• Typ zásuvky - IEC C13 x 6
• Zásuvka(y) - zálohované a s přepěťovou ochranou - 4
• Zásuvka(y) - pouze s přepěťovou ochranou - 2
• Zásuvka(y) - pro kritická zařízení - 2
• Outlet(s) - Non-critical Load - 2 (NCL)
• Typická doba přechodu - 7 ms (Max 10 ms at normal sensitivity)
• Baterie
• Provozní doba při poloviční zátěži - 9,3 min
• Provozní doba při plné zátěži - 1,4 min
• Typická doba dobíjení - 8 hod (Obnovení na 90 % po úplném vybití)
• Spuštění na baterii - Ano
• Uživatelsky vyměnitelný - Ano
• Vyměnitelné za provozu - Ano
• Výměnný bateriový blok - RBP0026
• Počet výměnných bateriových bloků - 1 ks
• Přepěťová ochrana + filtrování
• Přepěťová ochrana - 450 Jouly
• Ochrana sítě RJ45 - 1 vstup, 1 výstup
• Správa a komunikace
• Panel LCD - Ano
• Typy LCD - Barevný LCD
• LCD informační displej - Stav napájení, Stav baterie, Stav zátěže, Porucha a varování
• LCD nastavení a ovládání - Nastavení alarmu, Vstup a výstup, Nastavení baterie
• LED indikátory - Zapnuto
• Porty USB kompatibilní s rozhraním HID - 1
• Sériový port - Contact Signals
• Akustické alarmy - Režim Baterie, Vybitá baterie, Přetížení, Porucha UPS
• Držák kabelů - Napájecí kabel x2, USB kabel x1
• Rychlost přenosu dat sítě Ethernet - Až 1Gbps
• Software pro správu napájení - PowerPanel Business (doporučeno)
• Vzdálená správa protokolem SNMP / HTTP - Ano - s doplňkovou RMCARD205
• Služba PowerPanel Cloud - Ano - 30 denní bezplatná zkušební verze
• Fyzické vlastnosti
• Konstrukce skříně - Kov
• Barva - Stříbrná
• Úchytky pro montáž do racku - Ano
• Fyzická velikost - UPS modul
• Rozměry (ŠxVxH) 433 x 44 x 388.7 mm
• Hmotnost 14,99 kg
• Výška pro instalaci do racku 1U
• Přepravní rozměry
• Rozměry (ŠxVxH) 530 x 158 x 494 mm
• Hmotnost 17,06 kg
• Provozní podmínky
• Provozní teplota 0 ~ 40 °C
• Provozní relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%
• Provozní nadmořská výška 0-3.000 metrů
• Skladovací teplota -5 ~ 45 °C
• Skladovací relativní vlhkost (nekondenzující) 0 ~ 95%