GymBeam Ryžová kaša 5 x 500 g
Ryžová kaša je jednoduchá na prípravu, a preto je ideálnou voľbou pre hektické rána. Stačí ju zmiešať s horúcou vodou alebo mliekom a počas chvíľky vykúzliť perfektne krémovú konzistenciu. Potom už záleží len na vás, či ju obohatíte o proteín, ovocie alebo orechové maslo, a… zobraziť celý popis
| Kód produktu: | N3492225 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
GymBeam
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
25,21 € s DPH Cena bez DPH 22,51 € |
GymBeam Ryžová kaša 5 x 500 g
Ryžová kaša vyniká skvelou chuťou a jednoduchou prípravou, perfektne sa hodí ako jedlo pred tréningom
Ryžová kaša si vás získa jednoduchou prípravou a skvelou chuťou, ktorá poteší každého mlsouna. Stačí ju len zaliať horúcou vodou alebo mliekom a počas chvíľky je hotová. V prípade natural ryžovej kaše nájdete v zložení iba extrudovanú ryžu. Pri čokoládovej príchuti obsahuje okrem ryže aj ďalšie vybrané ingrediencie, ktoré kaši požičajú vyladenú chuť. Okrem nej vás však zaujme aj jej krásne krémová a jemná konzistencia. Keď je kaša na stole, zostáva ju už len doladiť podľa nálady. Pridať do nej môžete napríklad čerstvé alebo lyofilizované ovocie, proteín pre väčší podiel bielkovín, orechy či orechové maslá alebo napríklad sladké sirupy pre ešte lepšiu chuť. Výsledkom tak získate komplexné jedlo s vyváženým nutričným profilom.Veľkou výhodou je, že kaša chutí skvele studená aj teplá. Môžete si ju vychutnať na raňajky alebo si ju zobrať so sebou do práce ako rýchlu, kvalitnú a vyváženú desiatu. Vďaka obsahu sacharidov sa kaša ideálne hodí ako predtréningové jedlo, ktoré dodá energiu, a nebude vám dlho ležať v žalúdku. Nemusíte sa teda obávať, že by negatívne ovplyvnila váš silový alebo bežecký tréning. Kaša je navyše bez lepku a laktózy, a keď ju zmiešate s vodou alebo rastlinným nápojom, bude vhodná aj pre veganov.
Ryžová kaša a jej výhody
- instantná ryžová kaša
- ľahko sa pripravuje
- má skvelú chuť
- vyniká jemne krémovou konzistenciou
- ideálna ako predtréningové jedlo
- perfektne sa k nej hodí ovocie, orechy či orechové maslá
- možno doplniť proteínom pre väčší podiel bielkovín
- skvelé raňajky či desiata
Zloženie
Príchuť natural: Extrudovaná ryža 100 %.Príchuť čokoláda: Instantná ryžová múka 46 %, kukuričný škrob, ryžový prášok 13 % (sušený ryžový sirup, ryžový škrob, ryžová múka), čokoláda 8 % [cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor (sojový lecitín)], cukor, čokoládový prášok 3 % (kakaový prášok, kakaová hmota, cukor), olivový olej, odtučnený kakaový prášok, aróma, morská soľ.
Návod na prípravu
Zmiešajte 50 g ryžovej kaše v 150 ml horúcej vody. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu odstáť, potom ihneď konzumujte.Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (natural) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1479 kJ / 348 kcal |
| Tuky | 1,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 75,7 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Vláknina | 1,12 g |
| Bielkoviny | 8,5 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Nutričné hodnoty (čokoláda) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1625 kJ / 388 kcal |
| Tuky | 4,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Sacharidy | 80 g |
| z toho cukry | 14 g |
| Vláknina | 2,6 g |
| Bielkoviny | 4,7 g |
| Soľ | 0,34 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Môže obsahovať stopy vajec, mlieka, orechov a sezamu.
Zodpovedný subjekt v EÚ: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodanie produktu GymBeam Ryžová kaša 5 x 500 g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu GymBeam Ryžová kaša 5 x 500 g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|
|---|---|---|
| přírodní | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| čokoláda | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Knuspi 4x Rýchla kaša ryžová s jogurtom 250g

Amix Mr.Poppers Oat Mash 2000g

Kulturistika.com New 100% Rice Porridge

Knuspi 4x Rýchla kaša jačmenná 250g

Amix Mr.Poppers Low Carb Mash 600g

GymBeam Proteínová kaša 1000 g

Maxxwin Mash Protein 500g IBA Natural (VÝPRED...
- Výpredaj

Maxxwin Mash Protein 500g

Penco Pelupa 1500g

Big Boy Ryžová proteínová kaša 250g

FitBoom Ovsené vločky 1000g

FitBoom Yummy Oat Mash 980g

Amix Mr.Poppers Rice Mash 1500g

Revix by Maxxwin Pohánková proteínová kaša 50...

Revix Ovsená kaša s medom a tvarohom 500g

Amix Nutrition RiceMash 600g
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby