Nedis CLDK1006BK - Analógový Stolný Budík| Funkcia odloženého budenia | Tichý chod | Čierna
Kód produktu: N4577440 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Nedis
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Analógový Stolný Budík
• Funkcia odloženého budenia | Tichý chod | Čierna
• Kompaktný guľatý budík
• Klasický svetlo sivý analógový ciferník pre jednoduché odčítanie času.
• Quartzový strojček zabezpečuje presné meranie času
• Nevydáva žiadne nepríjemné zvuky tikotu, ktoré by vám bránili zaspať
• Samostatný spínač budíka, jednoduché koliesko na nastavenie času a budíka na zadnej strane.
• Kompaktný dizajn (130x50 mm) sa bez problémov zmestí na nočný stolík alebo pracovný stôl.
• Prevádzka na batérie - vyžaduje 1x batériu AA (nie je súčasťou dodávky)
• Špecifikácia produktu
• Šírka 110 mm
• Výška 128 mm
• Hĺbka 90 mm
• Hmotnosť 167 g
• Farba Čierna
• Materiál ABS
• Kov
• Typ zdroja napájania Napájanie z batérie
• Vrátane batérií Nie
• Priemer 100 mm
• Počet alarmov 1
• Funkcia alarmu Áno
• Typ hodiniek Stolné Hodiny
• Budík
• Funkcia odloženého budenia Nie
• Požadované batérie (nie sú súčasťou balenia) 1x AA/LR6
• Počet produktov v balení 1 kus
• Vstupné napätie 1.5 V DC