Peach Kompatibilná cartridge Brother CISS BT6000, čierna pigment, PI500-180, 100ml
Kód produktu: N4551540 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Peach
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• Parametre
• Značka Peach
• SKU 319868 (PI500-180)
• EAN 7640169586392
• ID Výrobcu Brother BT6000BK
• Objem 100 ml
• Výnos 6000 strán
• Farby čierna
• Kapacita S
• Kompatibilné tlačiarne
• Brother DCPT 300
• Brother DCPT 500 W
• Brother DCPT 700 W
• Brother MFCT 800 W