Philips LCD 24E1N1200A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Kód produktu: N4465214 (ke komunikaci)
Výrobce:
Philips
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• INFORMACE O DISPLEJI
• Oblast sledování: 527,04 (V) × 296,46 (Š) mm
• Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
• Reakční doba (typická): 4 ms (šedá–šedá)*
• Jas: 300 cd/m2
• Kontrastní poměr (typický): 1500:1
• Rozteč obrazových bodů: 0,2745 × 0,2745 mm
• Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V); @ C/R > 10
• Snímková frekvence: VGA: 30–85 kHz (H) / 48–75 Hz (V); HDMI/DP: 30–140 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
• Technologie sRGB: Ano
• Vylepšení obrazu: SmartImage
• Hustota pixelů: 92,56 PPI
• Režim LowBlue: Ano
• EasyRead: Ano
• SoftBlue: Ano
• Adaptivní synchronizace: Ano
• MPRT: 1 ms*
• SmartContrast: Mega Infinity DCR
• Barevný gamut (typicky): Adobe RGB: 80,75 %, DCI-P3: 79,98 %, sRGB: 105,92 %, NTSC: 93,35 %*
• INFORMACE O KONEKTIVITĚ
• Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
• Vstup/výstup audia: Audio výstup, Audio vstup
• Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
• Vstup signálu: 1× VGA, 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2
• DALŠÍ INFORMACE
• Vestavěné reproduktory: 2× 2 W
• Pohodlí uživatele: Zapnuto/Vypnuto, Nabídka, Hlasitost, Vstup, SmartImage
• Další výhody: Zámek Kensington, Držák VESA (100×100 mm)
• Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI, macOS, sRGB, Windows 11 / 10
• STOJAN
• Sklopné provedení: -5/20°
• SPOTŘEBA ENERGIE
• Zapnuto: 16,9 W (typicky)
• Pohotovostní režim: 0,5 W (typicky)
• Vypnuto: 0,3 W (typicky)
• Indikátor napájení: LED (provoz – bílá, pohotovost – bílá blikající)
• Napájení: Interní, AC 100–240 V, 50–60 Hz
• ROZMĚRY PRODUKTU
• Se stojanem (max. výška): 542 × 417 × 180 mm
• Bez stojanu: 542 × 316 × 45 mm
• Balení (Š×V×H): 610 × 370 × 124 mm
• HMOTNOST
• Se stojanem: 2,94 kg
• Bez stojanu: 2,59 kg
• S balením: 4,68 kg
• PROVOZNÍ PODMÍNKY
• Provozní teplota: 0 až 40 °C
• Skladovací teplota: -20 až 60 °C
• Relativní vlhkost: 20 % – 80 %
• Nadmořská výška: Provoz: do 3 658 m, skladování: do 12 192 m
• MTBF: 50 000 hodin (bez podsvícení)
• UDRŽITELNOST
• Životní prostředí a energie: RoHS, Energy Star
• Recyklovatelnost obalu: 100 %
• Speciální materiály: Skříň bez PVC/BFR
• INFORMACE O SKŘÍNI
• Barva: Černá
• Povrch: Texturovaný
• CERTIFIKACE A STANDARDY
• OBSAH BALENÍ
• Kabely: HDMI kabel, napájecí kabel
• Uživatelská dokumentace: Ano
• Váha: 3.46000 kg
• PartNumber: 24E1N1200A/00
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 1 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 16:9 (širokoúhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: Nespecifikováno
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ne
Reproduktory: Ano
RJ45: Ne
Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD IPS
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 23,8"
USB: Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ne
VGA/D-SUB vstup: Ano
Výrobce: Philips
Výškově nastavitelný: Ne
Dodání produktu Philips LCD 24E1N1200A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Doba dodání produktu Philips LCD 24E1N1200A 23,8" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA