Philips LCD 27E1N1200A 27" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Kód produktu: N4504918 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Philips
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• INFORMÁCIE O DISPLEJI
• Oblasť sledovania: 597,89 (H) x 336,31 (V) mm
• Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, zmatnenie 25 %
• Reakčný čas (typický): 4 ms (šedá-šedá)*
• Jas: 300 cd/m2
• Kontrastný pomer (typický): 1500:1
• Rozstup obrazových bodov: 0,3114 x 0,3114 mm
• Uhol sledovania: 178o (H) / 178o (V); @ C/R > 10
• Snímková frekvencia:
• – VGA: 30–85 kHz (H) / 48–75 Hz (V)
• – HDMI: 30–140 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
• Technológia sRGB: Áno
• Vylepšenie obrazu: SmartImage
• Hustota pixelov: 81,59 PPI
• Režim LowBlue: Áno
• EasyRead: Áno
• SoftBlue: Áno
• Adaptívna synchronizácia: Áno
• MPRT: 1 ms
• SmartContrast: Mega Infinity DCR
• Farebný gamut (typicky):
• – Adobe RGB: 81,15 %
• – DCI-P3: 79,86 %
• – sRGB: 104,02 %
• – NTSC: 91,27 %*
• INFORMÁCIE O KONEKTIVITE
• Vstup synchronizácie: Samostatná synchronizácia
• Vstup/výstup audia: Výstup audio; Audio-in
• Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
• Vstup signálu: 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2
• ĎALŠIE INFORMÁCIE
• Vstavané reproduktory: 2 W x 2
• Pohodlie používateľa: Zapnuté/Vypnuté; Ponuka; Hlasitosť; Vstup; SmartImage
• Ďalšie výhody: Zámok Kensington; Držiak VESA (100 x 100 mm)
• Kompatibilita: DDC/CI; macOS; sRGB; Windows 11 / 10
• STOJAN
• Náklon: -5/20 stupňov
• SPOTREBA ENERGIE
• Spotreba pri prevádzke: 20,2 W (typ.)
• Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
• Režim vypnuté: 0,3 W (typ.)
• Indikátor napájania:
• – Prevádzka: biela
• – Pohotovostný režim: biela (blikajúca)
• Napájanie: Interné; 100–240 V AC, 50–60 Hz
• ROZMERY PRODUKTU
• So stojanom (max. výška): 617 x 457 x 211 mm
• Bez stojana: 617 x 357 x 46 mm
• Rozmery balenia: 690 x 455 x 141 mm
• HMOTNOSŤ
• So stojanom: 3,97 kg
• Bez stojana: 3,55 kg
• Vrátane balenia: 6,56 kg
• PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
• Teplota (prevádzková): 0 až 40 °C
• Teplota (skladovanie): -20 až 60 °C
• Relatívna vlhkosť: 20 %–80 %
• Nadmorská výška:
• – Prevádzka: do 3658 m
• – Skladovanie: do 12192 m
• Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia)
• UDRŽATEĽNOSŤ
• Životné prostredie a energia: RoHS
• Recyklovateľnosť obalu: 100 %
• Konkrétne látky: Bez ortuti
• INFORMÁCIE O SKRINI
• Farba: Čierna
• Povrch: Textúrovaný
• ZHODA A ŠTANDARDY
• Certifikácie:
• OBSAH BALENIA
• Káble: HDMI kábel, napájací kábel
• Užívateľská dokumentácia: Áno
• Váha: 4.68000 kg
• PartNumber: 27E1N1200A/00
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Áno
Doba odozvy: 1 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 16:9 (širokouhlý)
GPSR: Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: Nespecifikované
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Zakrytá obrazovka: Nie
Reproduktory: Áno
RJ45: Nie
Rozlíšenie: 1920x1080 (Full HD)
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD IPS
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 27"
USB: Nie
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Nie
USB-C spätné nabíjanie ntb: Nie
VGA/D-SUB vstup: Áno
Výrobca: Philips
Výškovo nastaviteľný: Nie
Dodanie produktu Philips LCD 27E1N1200A 27" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA
Doba dodania produktu Philips LCD 27E1N1200A 27" IPS/1920x1080@120Hz/1ms/300cd/VGA/HDMI/DP/Repro/VESA