Powerplus Vysávač POWX3240
Kód produktu: N3145493 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Powerplus
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
Powerplus Vysávač POWX3240
Pevný podvozok so štyrmi otočnými kolieskami zabezpečuje jednoduché ovládanie. Konštrukcia vysávača je orientovaná predovšetkým do výšky, takže ani na jeho skladovanie nepotrebujete príliš priestoru. Celý vysávač je veľmi ľahký a ľahko sa ovláda. Presúvanie vysávača uľahčí prídavná rukoväť. Dlhý kábel i vysávacia hadica s priemerom 38 mm poskytujú dostatočný akčný rádius pre vysávanie. Po skončení práce ich len upevníte na držiaky na príslušenstvo, ktoré sú integrované priamo na tele vysávača.
Špecifikácie
  • Príkon: 1200 W
  • Objem nádoby na nečistoty: 30 l
  • Max. podtlak: 16 kPa
  • Dĺžka kábla: 3,5 m
  • Dĺžka hadice: 3,5 m
  • Integrovaná funkcia fúkania: Áno
  • Funkcia autostart: Áno
  • Max. príkon zásuvky: 2000 W
  • Spodná výpusť vody: Áno
  • Napájanie: 220 - 240V / 50 Hz