Pxn Herný volant-V99 (PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH) + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N4149126 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Pxn
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
213,38 € s DPH Cena bez DPH 176,35 € |
Pxn Herný volant-V99 (PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH) + doprava zadarmo
PXN-V99 gaming steering wheel (PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH)
Cíťte sa, akoby ste boli na skutočnej pretekárskej trati a doprajte si vzrušenie. Herný volant PXN-V99 zaručuje pohlcujúci, realistický zážitok a umožňuje výber z 2 rozsahov otáčania - 270° a 900°. Nájdete tu tiež 3 pedále a prevodovku s pohodlnou pákou. Zariadenie sa vyznačuje aj širokou kompatibilitou a je veľmi jednoduché na používanie. Pri jeho konštrukcii boli použité kvalitné, vylepšené materiály.
Realistický zážitok
Už ste niekedy premýšľali, aké by to bolo byť rallyovým jazdcom? S volantom PXN-V99 sa budete cítiť, akoby ste naozaj riadili pretekárske auto! Toto zariadenie používa dvojitý motor, takže verne simuluje každý nerovný povrch, náklon, zrýchlenie a náraz. S PXN sa úplne ponoríte do hry a doprajete si nezabudnuteľné vzrušenie!
Premyslený dizajn
V sade nájdete 2 pevné svorky, ktorými môžete volant stabilne pripevniť k stolu alebo písaciemu stolu. Nebojte sa, že sa bude pohybovať! Navyše, vďaka dvojitým pádlam zariadenie napodobňuje riešenia známe z vozidiel Formuly 1, takže si hru môžete užiť ešte viac! Volant je tiež možné jednoducho rozložiť. Okrem toho je produkt vyrobený z kvalitných materiálov, takže vám bude spoľahlivo slúžiť veľmi dlho!
Možnosť výberu z 2 rozsahov otáčania
Volant vám umožňuje vybrať si z 2 rozsahov otáčania - 270° a 900°. Prvý je ideálny na hranie pretekárskych hier - poskytne vám požadovanú rýchlosť a dynamiku. Druhý zaručuje realistickejší zážitok. Umožňuje otočiť volant 2,5-krát, čo je podobné ako v skutočnom aute. Bude ideálny napríklad pri hraní simulátorov. Teraz ľahko zvládnete aj tie najostrejšie zákruty! Na zmenu nastavení stačí použiť špeciálny prepínač.
Široká kompatibilita
Zbohom obmedzeniam. Volant PXN-V99 je kompatibilný s mnohými počítačmi a hernými konzolami ako PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH. Navyše je zariadenie perfektné na hranie hier ako Forza Horizon 5, Dirt Rally 2.0 a Euro Truck Simulator, napríklad.
Priložené doplnky
S volantom PXN-V99 sa budete cítiť ako za volantom skutočného auta. Sada obsahuje 3 pedále, ktoré vynikajú vysokou citlivosťou a odozvou, takže si užijete realistický zážitok z brzdenia alebo zrýchľovania. Získate tiež pohodlnú prevodovku so 6 stupňami a spiatočkou. To všetko vám poskytne ešte väčšie ponorenie do hry!
Viac možností s aplikáciou
Teraz môžete ešte lepšie prispôsobiť chod volantu svojim očakávaniam a zvykom. Stačí si nainštalovať špeciálnu aplikáciu PXN! Pomocou nej môžete napríklad upraviť parametre zariadenia, importovať nastavenia a vytvárať svoje konfigurácie optimalizované pre konkrétne hry. Stačí pár kliknutí na vašom smartfóne!
Obsah balenia
- Volant
- Držiak
- Panel s 3 pedálmi
- Radiaca páka
- Káblovanie
- Montážna sada
- Sieťový adaptér
| Výrobca | PNX |
|---|---|
| Model | PXN-V99 |
| Prevádzkové napätie motora | DC 24 V |
| Prevádzkové napätie USB | 5 V |
| Prevádzkový prúd motora | 2 A |
| Prevádzkový prúd USB | ≤ 500 MA |
| Prevádzková teplota | 10-40°C |
| Prevádzková vlhkosť | 20~80% |
| Rozmery | 300 × 300 × 107 mm (volant); 230 × 223 × 140 mm (základňa); 362 × 339 × 220 mm (panel s 3 pedálmi), 192 × 105 × 201 mm (radiaca páka) |
| Hmotnosť | 1338 g (volant); 2324 g (základňa); 2086 g (panel s 3 pedálmi); (radiaca páka) |
| Kompatibilita | PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH |
Zodpovedný subjekt v EÚ: EUREP GmbH, Unterlettenweg 1a, 85051 Ingolstadt, DE, eurep@eurep-gmbh.com
Dodanie produktu Pxn Herný volant-V99 (PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH) + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Pxn Herný volant-V99 (PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH) + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Pxn Herná sada-V10 Pro - volant + pedále + mo...
- Doprava zadarmo

Pxn Stojan pre herný volant-A11

Pxn Joystick-2113 PRO Riadenie letu

C-TECH Theon pre PC/PS3, 2 programovateľné ma...

Pxn Prevodovka - usporiadanie H 7+1

Genki Držiak / stojan pre Nintendo Switch Por...

Pxn Herný volant-V9Gen2 (PC / PS3 / PS4 / XBO...
- Doprava zadarmo

Gamesir Bezdrôtový ovládač T4n (biely)

Genius GX Gaming SpeedMaster X2, Volant, pedá...

Pxn PXN-A7 Shifter pre závodný volant (PC / P...

C-TECH Gamepad Khort pre PC/PS3/Android, 2x a...

Pxn PXN-F16 Joystick Ovládanie letu

Pxn Joystick-2119 PRO Ovládanie letu

Pxn Nastaviteľný herný stojan na volant-A9 (č...

Pxn Herný volant-V3 (PC / PS3 / PS4 / XBOX ON...

Genius GX Gaming GX-17UV, Gamepad, drôtový, v...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby