Pxn Prevodovka - usporiadanie H 7+1
| Kód produktu: | N4466372 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Pxn
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
120,35 € s DPH Cena bez DPH 99,46 € |
Pxn Prevodovka - usporiadanie H 7+1
Prevodovka PXN - usporiadanie H 7+1
Prevodovka PXN SF U v usporiadaní H (7 rýchlostných stupňov + spiatočka) poteší milovníkov jazdných simulátorov, ktorí očakávajú maximálne realistický zážitok. Vďaka presnému prevodovému mechanizmu, pevnej kovovej konštrukcii a intuitívnemu pripojeniu k PC alebo základni PXN sa každé radenie podobá riadeniu skutočného športového vozidla.
Realistická jazda v tej najlepšej kvalite
Vďaka až siedmim prevodovým stupňom a špeciálnej spiatočke môžete s maximálnou presnosťou napodobniť jazdu na ceste a v rallye. To je ideálne pre vodičov, ktorí chcú svoj herný zážitok čo najviac priblížiť reálnej jazde.
Stabilita, ktorá vám dá výhodu
Prevodovku je možné bezpečne pripevniť ku stojanu simracing pomocou priložených imbusových skrutiek. Jednotka sa pripája k počítaču alebo základni PXN pomocou kábla USB-C, čo zaručuje bezproblémovú inštaláciu a okamžitý prevádzku.
Stvorené pre intenzívnu jazdu
Zariadenie PXN SF U je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a jeho hmotnosť viac než 1,5 kg zabezpečuje stabilitu aj pri tých najdynamickejších jazdách. Skrinka je navrhnutá pre intenzívne používanie a splní požiadavky každého fanúšika realistických závodov.
Súčasťou balenia:
- Prevodovka
- Radiaca páka
- Kábel USB-C na USB-A
- Kábel USB-C na typ C
- Kábel RJ11 na RJ11
- Šesťhranná matica (M5) ×4
- imbusová skrutka (TM5×15) ×4
- Kľúč
- imbusový kľúč
| Výrobca | PXN |
|---|---|
| Model | SF U |
| Spôsob pripojenia | káblové |
| Napájanie cez USB | 5 V |
| Spotreba prúdu | max. 50 mA |
| Rozmery | Približne 172 × 107 × 231 mm |
| Hmotnosť | cca 1550 g |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 10 až 40 °C |
| Pracovná vlhkosť | 20 až 80 % |
Zodpovedný subjekt v EÚ: EUREP GmbH, Unterlettenweg 1a, 85051 Ingolstadt, DE, eurep@eurep-gmbh.com
Dodanie produktu Pxn Prevodovka - usporiadanie H 7+1
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Pxn Prevodovka - usporiadanie H 7+1
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Pxn Herná sada-V10 Pro - volant + pedále + mo...
- Doprava zadarmo

Pxn Stojan pre herný volant-A11

Pxn Herný volant-V99 (PC / PS3 / PS4 / XBOX O...
- Doprava zadarmo

Pxn Joystick-2113 PRO Riadenie letu

C-TECH Theon pre PC/PS3, 2 programovateľné ma...

Genki Držiak / stojan pre Nintendo Switch Por...

Pxn Herný volant-V9Gen2 (PC / PS3 / PS4 / XBO...
- Doprava zadarmo

Gamesir Bezdrôtový ovládač T4n (biely)

Genius GX Gaming SpeedMaster X2, Volant, pedá...

Pxn Herná sada-V10 Ultra - volant + pedál + s...
- Doprava zadarmo

C-TECH Gamepad Khort pre PC/PS3/Android, 2x a...

Pxn PXN-F16 Joystick Ovládanie letu

Pxn Joystick-2119 PRO Ovládanie letu

Pxn Nastaviteľný herný stojan na volant-A9 (č...

Pxn Herný volant-V3 (PC / PS3 / PS4 / XBOX ON...

Genius GX Gaming GX-17UV, Gamepad, drôtový, v...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby