Qcy Bezdrôtové slúchadlá H3 pre ANC (fialová)
(1x)
| Kód produktu: | N4148485 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Qcy
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
52,90 € s DPH Cena bez DPH 43,72 € |
Qcy Bezdrôtové slúchadlá H3 pre ANC (fialová)
Bezdrôtové slúchadlá QCY H3 pre ANC (fialová)
QCY H3 Pro ANC sú bezdrôtové slúchadlá do uší v tvare kvapky vody. Slúchadlá kombinujú pokročilú technológiu s ekologickým dizajnom. Sú vybavené adaptívnym potlačením hluku, vysoko kvalitným zvukom Hi-Res Audio, 360° priestorovým zvukom a pohodlnými skladacími náušníkmi, takže poskytujú vynikajúci zvukový zážitok v každej situácii. Vďaka dlhej výdrži batérie a intuitívnemu dotykovému ovládaniu sú ideálnou voľbou pre prácu i cestovanie.
Moderný dizajn inšpirovaný prírodou
Slúchadlá QCY H3 Pro ANC zaujmú jedinečným dizajnom inšpirovaným tvarom vodnej kvapky. Plynulé línie a hladký povrch im dodávajú jedinečnú eleganciu a dokonale spájajú estetiku s funkčnosťou. Jednotná farba im dodáva štýl a odlišuje ich od ostatných modelov.
Ekologický dizajn pre informovanú voľbu
Náušníky slúchadiel sú vyrobené z bio kože, ktorá sa vyrába z organických materiálov, ako sú ovocné šupky, kukurica a kávová usadenina. Tento proces výrazne znižuje emisie skleníkových plynov v porovnaní s tradičnou kožou. Hlavný kryt slúchadiel je vytvorený z recyklovaného plastu, čo pomáha znižovať množstvo odpadu, a použitá reliéfna sieťovina zabraňuje používaniu škodlivých chemikálií, čím podporuje postupy šetrné k životnému prostrediu. Výberom slúchadiel H3 Pro sa staráte o planétu a navyše si zabezpečujete maximálne pohodlie.
Pokročilé potlačenie hluku
Model H3 Pro posúva aktívne potlačenie hluku na novú úroveň a eliminuje zvuky s intenzitou až 50 dB. Adaptívny systém prispôsobuje potlačenie hluku vášmu okoliu a ponúka štyri režimy od ticha v kancelárii cez režim mestského ruchu až po potlačenie hluku z davu alebo priehľadnosť, ktorá vám umožní počuť okolie, bez toho aby ste si museli zložiť slúchadlá.
Nekompromisná kvalita zvuku
Slúchadlá QCY H3 Pro sú vďaka podpore kodeku LDAC certifikované ako Hi-Res Audio a Hi-Res Audio Wireless. Výkonné 40mm meniče s titánovou membránou poskytujú čistý, priestorový zvuk s výnimočnou hĺbkou a bohatými detailmi. Pokročilý algoritmus 360° priestorového zvuku vám umožní ponoriť sa do trojrozmerného zvuku, ktorý je ideálny na počúvanie hudby i sledovanie filmov.
Každodenné pohodlie a funkčnosť
Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu a náušníkom z bio kože sú slúchadlá H3 Pro pohodlné aj pri dlhodobom používaní a ich možnosť otáčania zabezpečuje dokonalé prispôsobenie rôznym tvarom hlavy. Vďaka skladacej konštrukcii a veľmi nízkej latencii (60 ms) sú ideálnou voľbou pre cestovateľov aj hráčov. Vďaka možnosti káblového pripojenia vás slúchadlá nesklamú ani vtedy, keď ich zabudnete nabiť.
Batéria s dlhou výdržou a intuitívne ovládanie
Slúchadlá H3 Pro ponúkajú až 55 hodín prevádzky s vypnutým potlačením hluku ANC a 40 hodín s aktívnym potlačením hluku. Rýchle nabíjanie zabezpečí 2 hodiny prehrávania po iba 10 minútach od zapojenia. Všetky funkcie, ako je nastavenie hlasitosti, prepínanie režimov ANC a prijímanie hovorov, sú dostupné pomocou pohodlných tlačidiel na puzdre. Tieto slúchadlá sú ideálne pre tých, ktorí oceňujú inovácie, dizajn a starostlivosť o životné prostredie. Urobte si každý okamih s hudbou výnimočným.
Priložené stránky
- Slúchadlá
- Audio kábel s konektorom 3,5 mm jack
- Kábel USB-C
- používateľská príručka
| Výrobca | QCY |
|---|---|
| Model | H3 pro |
| Typ slúchadiel | Do uší |
| Farba | fialová |
| Meniče | 40mm dynamické meniče |
| Zvukové kodeky | LDAC/AAC/SBC |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Dosah Bluetooth | 10 metrov |
| Kapacita batérie | 550 mAh |
| Prevádzková doba | 40 hodín so zapnutým ANC, 55 hodín s vypnutým ANC |
| Doba nabíjania | 2 hodiny |
| Nabíjací port | USB-C |
| Typ pripojenia | Drôtové a bezdrôtové |
| Hmotnosť | 254.5 g |
| Rozmery | 145 x 183 mm |
Parametre produktu
| Mikrofón |
Áno |
| Bezdrôtové |
Áno |
| Potlačenie šumu (ANC) |
Áno |
| Farby na produkte |
Fialová |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Apex CE Specialists GmbH, Habichtweg 1, 41468 Neuss, DE, Info@apex-ce.com
Dodanie produktu Qcy Bezdrôtové slúchadlá H3 pre ANC (fialová)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Qcy Bezdrôtové slúchadlá H3 pre ANC (fialová)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Qcy Bezdrôtové slúchadlá ANC H4 (čierna)
- Skladom

Edifier Bezdrôtové slúchadlá WH700NB Pro, ANC...
- Skladom

Edifier Bezdrôtové slúchadlá WH700NB, ANC (bé...
- Skladom

Maono Štúdiové slúchadlá MH700 (čierna)

Onikuma Herné slúchadlá X15 PRO čierna/mačaci...

Qcy Bezdrôtové slúchadlá H3 pre ANC (čierna)

Edifier Slúchadlá WH950NB V25 (béžová) - nová...
- Doprava zadarmo

Qcy Bezdrôtové slúchadlá ANC H4 (biela)

Edifier Bezdrôtové slúchadlá W800BT Pro, ANC ...

Edifier Bezdrôtové slúchadlá W800BT Pro, ANC ...

Baseus Bezdrôtové slúchadlá Encok D02 PRO (ru...

Panasonic RB-HX220BDES, bezdrôtové slúchadlá,...

SONY MDR-ZX310 - WHITE

SONY MDR-ZX110 Uzavreté slúchadlá na uši - Wh...

SONY MDR-ZX110 Uzavreté slúchadlá na uši - Pi...

SONY MDR-ZX310AP - WHITE
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Užívateľské recenzie (celkom 1 hodnotení)
Recenzie pri produkte pochádzajú od zákazníkov, ktorí u nás skutočne nakúpili a súhlasili s odovzdaním informácií o svojom nákupe službe Heureka.cz, ktorá im následne zaslala dotazník spokojnosti. Uvedené recenzie zadané našimi zákazníkmi spravuje Heureka.cz, kde sú tiež verejne uvedené. Recenzie s nevhodným obsahom, nepravdivými informáciami alebo bez väzby na zakúpený tovar nemusia byť zverejnené.