Yato Rázový uťahovák AKU 1/2" 18V 300Nm
| Kód produktu: | N2604198 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Yato
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
97,90 € s DPH Cena bez DPH 80,91 € |
Yato Rázový uťahovák AKU 1/2" 18V 300Nm
Vďaka dostatočnému výkonu uťahovák odstráni maticu kolesa počas niekoľkých sekúnd. Točivý moment pôsobiaci na maticu kolesa sa zvyšuje s každým ďalším nárazom.
Vysoký točivý moment zabezpečuje 18V Li-ion akumulátor, ktorý je plne nabitý už po 1 hodine nabíjania.
Uťahovák má vďaka spúšti plynule regulovateľné otáčky. Akumulátor je vybavený 4-stupňovou indikáciou nabitia.
V sade v uzatvárateľnom plastovom kufríku spolu s vymeniteľnými nadstavcami pre skrutky/matice 17, 19, 21 a 23 mm.
| Technické údaje | |
|---|---|
| napájanie | 18V Li-ion |
| uťahovací moment max. | 300 Nm |
| ľavý/pravý chod | áno/áno |
| kapacita batérie | 2000 mAh |
| doba nabíjania | 1 h |
| LED indikátor batérie | áno |
| údery | 0-2700 /min |
| upínanie nadstavca | 1/2" |
| nadstavce pre matice | 17, 19, 21 a 23 mm |
Dodanie produktu Yato Rázový uťahovák AKU 1/2" 18V 300Nm
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Yato Rázový uťahovák AKU 1/2" 18V 300Nm
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Narex Sada bitov 65404065 INDUSTRIAL-CrV 127-...

Powerplus Aku vŕtačka POWX00840 s príklepom +...

Kreator Sada vrtákov KRT012302 8 ks do dreva ...

Einhell Aku vrtačka TC-CD 18-2 Li Classic

Powerplus Aku vŕtačka POWX00445 20V s príklep...

Kreator Sada vrtákov KRT064920 s príslušenstv...

Kreator Sada vrtákov KRT064921 s príslušenstv...

Kreator Nátrubok KRT063700 uhlový

Yato Kompresor 18V - sada

Einhell Aku vŕtačka TE-CD 18/2 Li Kit Expert ...
- Doprava zadarmo

Kreator Sada vrtákov KRT012800 120ks

Kreator Sada vrtákov KRT012502 16ks

Kreator Sada vrtákov KRT012501 SET 9 ks

Kreator Sada vrtákov KRT012002 10 ks HSS do k...

Yato Multifunkčný nástroj 18V - sada

Yato Príklepová vŕtačka 18V - bez batérie
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby