Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely) + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N4598938 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Roborock
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
256,31 € s DPH Cena bez DPH 211,83 € |
Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely) + doprava zadarmo
Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely)
Roborock Q10 PF je výkonný upratovací robot, ktorý sa postará o dokonalú čistotu podláh vo vašej domácnosti. So sacím výkonom až 10 000 Pa si behom okamihu poradí s prachom a ďalšími nečistotami a jeho navigácia LDS mu umožňuje rýchlo a presne zmapovať miestnosti. Zariadenie sa tiež dokáže vyhýbať prekážkam a je kompatibilné s aplikáciou Roborock, ktorá poskytuje pohodlný prístup k mnohým užitočným funkciám. Systém automatického zdvíhania mopu navyše umožňuje automatické zdvíhanie mopovacieho modulu, takže sa nemusíte báť, že by sa vám koberce pri upratovaní namočili.Spoľahlivá podpora v boji s nečistotami
Robot ponúka pôsobivý sací výkon až 10 000 Pa. To znamená, že si ľahko poradí aj s odolnými nečistotami - rýchlo odstráni prach, kuchynské omrvinky, vlasy, chĺpky ukryté v hustých vláknach koberca i nečistoty nahromadené v škárach v podlahe. Bude vynikajúcou voľbou pre opatrovateľov domácich miláčikov, rodičov malých detí, alergikov a ďalších!Dvojitá prevencia zamotania
Q10 PF je vybavený hlavným kefou v tvare V, ktorá má gumové prvky, štetiny a malý hrebeň JawScrapers. Jeho bočný kefa sa naopak vyznačuje asymetrickým dizajnom, mäkkou gumovou prepážkou a podlhovastými štetinami. To všetko účinne zabraňuje zamotávaniu a zabezpečuje, aby sa nečistoty dostali presne tam, kam majú.Dôkladné čistenie podláh
Robot Q10 PF umožňuje dôkladné umývanie podláh a umožňuje vám vybrať si zo troch úrovní prietoku vody. Jeho výkon tak môžete prispôsobiť svojim aktuálnym potrebám! Ďalšou výhodou robota je technológia Auto Lifting Mopping System, vďaka ktorej sa mopovací modul po upratovaní alebo pri detekcii koberca automaticky zdvihne do výšky cca 8 mm. Také riešenie zabraňuje namočeniu kobercov a opätovnému znečisteniu práve uprataných podláh!Nebojí sa prekážok
Vďaka technológii štruktúrovaného osvetlenia a infračervenej kamere robot účinne rozpozná a vyhne sa rôznym druhom prekážok, ako sú napríklad papuče, vankúše alebo hračky. Nebojte sa, že do niečoho narazí! Roborock Q10 PF sa ľahko pohybuje aj v preplnených miestnostiach.Spoľahlivá navigácia, návrhy zón No-Go
Roborock Q10 PF využíva pokročilý navigačný systém LDS, ktorý rýchlo mapuje miestnosti a plánuje najoptimálnejšie trasy upratovania. Umožňuje uložiť až tri rôzne mapy - skvele sa hodí aj do poschodových domácností. Prístroj navyše detekuje potenciálne problematické oblasti, ako je priestor v blízkosti schodov alebo medzi nohami stoličiek. Na základe toho potom navrhne, kde nastaviť zónu zákazu vstupu, do ktorej nebude mať prístup. Nemusíte sa tak báť, že robot spadne alebo sa niekde zablokuje!Vyskúšajte funkcie dostupné v aplikácii
Robot je kompatibilný s aplikáciou Roborock, ktorá umožňuje pohodlne meniť nastavenia a používať dostupné funkcie. Pomocou niekoľkých kliknutí môžete napríklad nasmerovať zariadenie k opätovnému upratovaniu určenej oblasti, zapnúť automatické zvýšenie výkonu na kobercoch alebo aktivovať režim intenzívneho mopovania DEEP+! Za vyskúšanie stojí aj možnosť upratovania pozdĺž podlahových škár, aby sa zabránilo poškriabaniu.Súčasťou balenia je
- Robot
- Mopovací modul
- Nabíjacia stanica
- Adaptér
- Mopovacia podložka
- Podložka odolná proti vlhkosti
- Používateľská príručka
| Názov | Roborock Q10 PF |
|---|---|
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Sací výkon | 10 000 Pa |
| Napájanie | 45 W |
| Názov predchádzajúceho modelu | Talc Lite |
| Kapacita prachovej nádržky robota | 500 ml |
| Objem nádržky robota na vodu | 200 ml |
| Pracovná doba | Až 150 min |
| Funkcia mopovania | Áno (mopovacia podložka) |
| Samočistiaca funkcia | Nie |
| Navigačný systém | LDS |
| Doba nabíjania | < 4 h |
| Počet úrovní prietoku vody | 3 |
| Typ filtra | EPA E11 |
| Hlasové ovládanie | Aplikácia Roborock |
| Kompatibilita | Aplikácia Roborock, Alexa, Siri, Google Home |
| Obsah sady | Podložka odolná proti vlhkosti, návod na použitie, robot, mopovací modul, nabíjacia stanica, adaptér, mopovacia podložka. |
Dodanie produktu Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely) + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely) + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Mova Robotický vysávač S10 Plus
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač S10
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač E20, čierny
- Doprava zadarmo

Mova Upratovací robot E40 Ultra
- Doprava zadarmo

Roborock Q7 TF upratovací robot (biely)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 VF+ Upratovací robot (čierny)
- Doprava zadarmo
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby