Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N4598939 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Roborock
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
427,37 € s DPH Cena bez DPH 353,20 € |
Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny)
Zbavte sa nepríjemných domácich prác. Upratovací robot Roborock Q10 PF+ vám pomôže postarať sa o poriadok vo vašom byte - bude vysávať a dôkladne čistiť podlahy. Ponúka sací výkon až 10 000 Pa, takže účinne odstráni nečistoty, a dokáže automaticky zdvihnúť mopovací modul, čím zabráni namočeniu kobercov. Okrem toho sa účinne vyhýba prekážkam a rýchlo mapuje miestnosť, pričom správu jeho práce uľahčuje aplikácia Roborock. Nájdete tu tiež stanicu RockDock Plus, ktorá vyprázdňuje nádržku robota na prach.Rýchle a dôkladné vysávanie
Vďaka saciemu výkonu až 10 000 Pa robot počas okamihu odstráni aj odolné nečistoty. Prach, drobky od raňajok, psie chlpy na koberci alebo nečistoty ukryté v škárach v podlahe - žiadna výzva ho nezastraší. Skvelo sa hodí do domácností rodičov malých detí alebo majiteľov domácich miláčikov!Zabudnite na vlasy zamotané do kefy
Hlavná kefa robota sa vyznačuje kombináciou gumových častí a štetín, konštrukciou v tvare V a malým hrebeňom JawScrapers. Prístroj má tiež asymetrickú bočnú kefu s predĺženými štetinami a mäkkou prepážkou z gumy. To všetko účinne zabraňuje zamotávaniu vlasov - zabudnite na zdĺhavé čistenie!Systém automatického zdvíhania mopu
Robot vás tiež zbaví starostí s vytieraním podláh. Bez námahy odstráni aj odolné škvrny a ponúka na výber tri úrovne prietoku vody. Jeho výkon tak môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám! Vyznačuje sa tiež riešením Auto Lifting Mopping System, ktoré umožňuje automatické zdvihnutie mopovacieho modulu do výšky približne 8 mm - napríklad keď deteguje koberec alebo keď dokončíte upratovanie znečistených plôch. Vďaka tomu sa vyhnete namočeniu kobercov! Nemusíte sa tiež obávať, že by si špina našla cestu späť na práve upratanú podlahu.Automatické vyprázdňovanie nádoby na prach
Súčasťou sady je špeciálna stanica RockDock Plus, ktorá umožňuje automatické vyprázdňovanie prachovej nádoby robota. Prachový sáčok pre ňu určený účinne filtruje rôzne druhy alergénov, ako sú roztoče a peľ - skvelá voľba pre alergikov. Vymieňať ho nemusíte príliš často - stačí to urobiť zhruba raz za sedem týždňov!Bez námahy obchádza prekážky
Preplnené miestnosti? Hračky rozhádzané po podlahe? Žiadny problém - robot Q10 PF+ sa im ľahko vyhne. Vďaka technológii štruktúrovaného osvetlenia a infračervenej kamere efektívne rozpozná prekážky, ako sú napríklad papuče alebo vankúše. Nebojte sa, že do niečoho narazíte!Pokročilý navigačný systém
Robot využíva navigačný systém LDS, ktorý rýchlo mapuje miestnosti a plánuje najefektívnejšie trasy upratovania. Dokáže si zapamätať až tri mapy, takže je ideálny aj do poschodových domácností. Q10 PF+ navyše automaticky rozpozná oblasti, ktoré môžu spôsobovať problémy, ako je priestor medzi nohami stoličiek alebo okolo schodov, a potom navrhne vytvoriť v týchto oblastiach zóny zákazu vstupu. V dôsledku toho do nich nebude mať prístup, čím sa zabráni jeho pádu alebo zablokovaniu!Aplikácia Roborock - ešte viac možností
Nainštalujte si aplikáciu Roborock a získajte pohodlný prístup k mnohým užitočným funkciám robota. Pomocou nej môžete mimo iné zapnúť režim intenzívneho mopovania DEEP+ alebo automatické zvýšenie výkonu na kobercoch. Je tiež možné nasmerovať zariadenie k opätovnému upratovaniu vybratej oblasti - stačí len niekoľko kliknutí. Využite tiež funkciu upratovania pozdĺž škár podlahy - zabránite tak poškriabaniu podlahy.Súčasťou balenia je
- Robot
- Mopovací modul
- Vyprazdňovacia stanica
- Napájací kábel
- Mopovacia podložka
- Stručný návod na použitie
- Podložka odolná proti vlhkosti
- Užívateľská príručka
| Názov | Roborock Q10 PF+ |
|---|---|
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Sací výkon | 10 000 Pa |
| Napájanie | 45 W |
| Názov predchádzajúceho modelu | Talc lite+ |
| Kapacita zásobníka na prach v stanici | 2,7 l |
| Kapacita prachovej nádoby robota | 350 ml |
| Objem nádržky na vodu robota | 240 ml |
| Pracovná doba | Až 150 min |
| Funkcia mopovania | Áno (mopovacia podložka) |
| Funkcia samočistenia | Nie |
| Navigačný systém | LDS |
| Doba nabíjania | < 4 h |
| Počet úrovní prietoku vody | 3 |
| Typ filtra | EPA E11 |
| Hlasové ovládanie | Aplikácia Roborock, Alexa, Siri, Google Home |
| Kompatibilita | Aplikácia Roborock, Alexa, Siri, Google Home |
| Obsah sady | Stručný návod na použitie, podložka odolná proti vlhkosti, návod na použitie, robot, mopovací modul, vyprazdňovacia stanica, napájací kábel, mopovacia podložka. |
Dodanie produktu Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Mova Robotický vysávač S10 Plus
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač S10
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač E20, čierny
- Doprava zadarmo

Mova Upratovací robot E40 Ultra
- Doprava zadarmo

Roborock Q7 TF upratovací robot (biely)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 VF+ Upratovací robot (čierny)
- Doprava zadarmo
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby