Roborock Q10 VF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N4598940 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Roborock
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
427,37 € s DPH Cena bez DPH 353,20 € |
Roborock Q10 VF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
Upratovací robot Roborock Q10 VF+ (čierny).
Upratovací robot Roborock Q10 VF+ vám pomôže udržať poriadok. Ponúka sací výkon až 10 000 Pa pre rýchle odstránenie nečistôt a jeho systém mopovania VibraRise 2.0 vám umožní poradiť si aj s odolnými škvrnami počas okamihu. Zariadenie sa tiež dokáže efektívne vyhýbať prekážkam a je kompatibilné s aplikáciou Roborock, ktorá umožňuje radu užitočných funkcií, ako je napríklad automatické zvýšenie výkonu na kobercoch. Súčasťou sady je aj stanica RockDock Plus, ktorá robota nielen nabíja, ale tiež vyprazdňuje jeho nádržku na prach.Rýchlo si tak poradí s nečistotami
Roborock Q10 VF+ sa vyznačuje pôsobivým sacím výkonom až 10 000 Pa. Vďaka tomu rýchlo a účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt - od prachu cez drobky až po vlasy a chlpy. Bez problémov si poradí aj s nečistotami ukrytými v hustých vláknach koberca alebo v škárach v podlahe!Kefy odolné proti zamotaniu
Hlavná kefa robota má nielen gumové časti, ale aj štetiny. Navyše bola vybavená špeciálnym hrebeňom JawScrapers. Vďaka tomu je odolná proti zamotaniu vlasov - nemusíte sa obávať problémov s jej čistením! Bočná kefa prístroja má navyše asymetrický tvar, predĺžené štetiny a mäkkú gumovú priehradku. Tá tiež zabraňuje zamotávaniu a zabezpečuje, že sa nečistoty dostanú presne tam, kam majú.Systém mopovania VibraRise 2.0.
Zabudnite na to, že by ste museli podlahy v byte umývať ručne. Q10 VF+ si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami! Vďaka systému VibraRise 2.0 robot generuje vibrácie s frekvenciou až 3 000-krát za minútu, ktoré účinne odstraňujú odolné nečistoty. Nezastraší ho rozliate nápoje ani zablatené psie stopy! Zariadenie tiež dokáže pri detekcii kobercov zdvihnúť mopovací modul až do výšky 8 mm, čím zabráni ich namočeniu. Dve vibračné zóny v kombinácii s plochami na drhnutie a zber nečistôt navyše zabezpečia, že podlahy vo vašej domácnosti budú dokonale čisté.Vyprazdňovacia stanica je súčasťou dodávky
Už si nemusíte špiniť ruky a sami vyprazdňovať prachovú nádobu robota. Priložená stanica RockDock Plus to urobí za vás! Jej prachový sáčok účinne filtruje peľ, roztoče a ďalšie alergény, takže je ideálna najmä pre domácnosti alergikov a rodičov malých detí. Stačí ho vymeniť približne raz za 7 týždňov!Vyhýba sa prekážkam - nič sa mu nepostaví do cesty
Robot využíva štruktúrované osvetlenie a infračervenú kameru, aby efektívne detegoval prekážky, ako sú napríklad papuče alebo hračky, a vyhol sa im. Vďaka tomu ľahko nájde cestu takmer v každej miestnosti - dokonca aj na preplnenej podlahe. Nemusíte sa báť, že by sa s niečím zrazil alebo niečo poškodil!Presná navigácia, rýchle mapovanie
Vďaka navigačnému systému LDS robot rýchlo mapuje miestnosti a plánuje optimálne trasy upratovania. Môže si uložiť až tri mapy, čo znamená, že sa skvele hodí do malých bytov aj väčších, poschodových domov. Zariadenie tiež rozpozná potenciálne problematické oblasti, ako sú schody alebo priestor medzi nohami stoličiek, a potom navrhne nastaviť v nich zóny No-Go, do ktorých nebude mať prístup. Tým zabránite jeho prípadnému pádu alebo uviaznutiu!Ešte viac funkcií v aplikácii
Pohodlnú správu práce robota umožňuje aplikácia Roborock, ktorá umožňuje využívať mnoho užitočných funkcií. Pomocou nej môžete napríklad zapnúť automatické zvýšenie výkonu na kobercoch alebo režim mopovania DEEP+, ktorý zaručuje ešte dôkladnejšie upratovanie podláh. Prístroj je tiež možné nasmerovať k opätovnému upratovaniu určitej oblasti. Vyskúšajte tiež funkciu čistenia pozdĺž povrchových škár, ktorá zabezpečuje vyššiu účinnosť a zabraňuje poškriabaniu.Súčasťou balenia je
- Robot
- Mopovací modul
- Vyprazdňovacia stanica
- Napájací kábel
- Mopovacia podložka VibraRise
- Stručný návod na použitie
- Podložka odolná proti vlhkosti
- Užívateľská príručka
| Názov | Roborock Q10 VF+ |
|---|---|
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Sací výkon | 10 000 Pa |
| Napájanie | 45 W |
| Názov predchádzajúceho modelu | Mastek + |
| Kapacita zásobníka na prach dokovacej stanice | 2,7 l |
| Kapacita prachovej nádoby robota | 350 ml |
| Kapacita nádržky robota na vodu | 240 ml |
| Pracovná doba | Až 150 min |
| Funkcia mopovania | Áno (mopovacia podložka) |
| Funkcia samočistenia | Nie |
| Navigačný systém | LDS |
| Doba nabíjania | < 4 h |
| Počet úrovní prietoku vody | 3 |
| Typ filtra | EPA E11 |
| Hlasové ovládanie | Aplikácia Roborock, Alexa, Siri, Google Home |
| Kompatibilita | Aplikácia Roborock, Alexa, Siri, Google Home |
| Obsah sady | Stručný návod na použitie, podložka odolná proti vlhkosti, návod na použitie, robot, mopovací modul, vyprazdňovacia stanica, napájací kábel, mopovacia podložka VibraRise. |
Dodanie produktu Roborock Q10 VF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Roborock Q10 VF+ Upratovací robot (čierny) + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Mova Robotický vysávač S10 Plus
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač S10
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač E20, čierny
- Doprava zadarmo

Mova Upratovací robot E40 Ultra
- Doprava zadarmo

Roborock Q7 TF upratovací robot (biely)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny)
- Doprava zadarmo
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby