Roborock Q7 TF upratovací robot (biely) + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N4598934 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Roborock
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
176,05 € s DPH Cena bez DPH 145,50 € |
Roborock Q7 TF upratovací robot (biely) + doprava zadarmo
Roborock Q7 TF upratovací robot (biely)
Roborock Q7 TF je výkonný upratovací robot, ktorý ponúka sací výkon až 10 000 Pa, dôkladné umývanie podláh a navigačný systém LDS. Jeho ďalšou výhodou sú špeciálne navrhnuté kefy, ktorých konštrukcia zabraňuje zamotávaniu vlasov. Prístroj má tiež veľkú nádrž na prach s objemom 400 ml a je kompatibilný s aplikáciou Roborock, ktorá umožňuje využívať mnoho užitočných funkcií. Toto je vaša nová cesta k neposkvrneným podlahám!Rýchle odstraňovanie nečistôt
Robot sa vyznačuje sacím výkonom až 10 000 Pa. Vďaka tomu si počas okamihu poradí aj s ťažkými nečistotami - rýchlo odstráni prach, drobky a dokonca aj vlasy alebo chlpy. Bude tak vynikajúcou voľbou pre rodičov malých detí, opatrovateľov domácich miláčikov a ďalších!Kefy, ktoré nezamotávajú vlasy
Tazkopádne a zdĺhavé čistenie kef? Nie s kefou Roborock Q7 TF! Jeho hlavná kefa v tvare V je vybavená gumovými prvkami, štetinami a malým hrebeňom JawScrapers. Toto riešenie účinne zabraňuje zamotávaniu vlasov v nej a zaručuje účinné vysávanie. Tiež bočná kefa robota nespôsobuje problémy. Vyznačuje sa asymetrickým dizajnom, podlhovastými štetinami a mäkkými gumovými časťami, takže sa na ňu vlasy nelepia a rýchlo dopadajú tam, kam majú!Podlahy vyčistí za vás
Mopovací modul robota je ľahko odnímateľný - keď ho nepotrebujete, jednoducho ho vyberte! Prístroj dôkladne vyčistí podlahy a odstráni aj odolné škvrny - poradí si s rozliatym džúsom alebo blatom, ktoré na ne naniesol váš pes po prechádzke. Môžete si tiež vybrať zo 3 úrovní prietoku vody a prispôsobiť tak intenzitu vytierania aktuálnej situácii. Navyše sa mopovacia podložka robota veľmi ľahko čistí.Presná navigácia
Vďaka navigačnému systému LDS dokáže robot rýchlo zmapovať miestnosti a naplánovať optimálne trasy upratovania. Zariadenie si pamätá až 3 mapy podláh, čo znamená, že bude dobre fungovať v malých aj veľkých domácnostiach. Roborock Q7 TF tiež automaticky deteguje oblasti, ktoré by mohli prispieť k potenciálnym problémom, ako sú schody alebo priestor medzi nohami stoličiek, a potom vás vyzve, aby ste v týchto oblastiach nastavili zóny No-Go, do ktorých nebude vstupovať. To všetko sa premieta do efektívnej a bezpečnej práce!Objavte funkcie dostupné v aplikácii Roborock
Aplikácia Roborock umožňuje pohodlne spravovať prevádzku robota a ponúka mnoho užitočných funkcií pre optimalizáciu jeho výkonu. Niekoľkými kliknutiami ho napríklad môžete nasmerovať k opätovnému čistenie vybranej oblasti alebo zvoliť možnosť čistenia pozdĺž podlahových škár, čo zabraňuje poškriabaniu a zaručuje väčšiu presnosť. Môžete tiež zapnúť automatické zvýšenie výkonu na kobercoch alebo režim mopovania DEEP+, ktorý umožňuje ešte dôkladnejšie čistenie povrchov.Súčasťou balenia je
- Podložka odolná proti vlhkosti
- Užívateľská príručka
- Robot
- Mopovací modul
- Dobíjacia stanica
- Adaptér
- Mopovacia podložka
| Názov | Roborock Q7 TF |
|---|---|
| Kapacita batérie | 3200 mAh |
| Sací výkon | 10 000 Pa |
| Napájanie | 40 W |
| Názov predchádzajúceho modelu | Talc C Pro |
| Kapacita prachovej nádoby robota | 400 ml |
| Objem nádržky na vodu robota | 270 ml |
| Pracovná doba | Až 150 minút |
| Funkcia mopovania | Áno (mopovacia podložka) |
| Samočistiaca funkcia | Nie |
| Navigačný systém | LDS |
| Doba nabíjania | < 4 h |
| Počet úrovní prietoku vody | 3 |
| Hlasové ovládanie | Aplikácia Roborock |
| Kompatibilita | Aplikácia Roborock, Alexa, Siri, Google Home |
| Obsah sady | Podložka odolná proti vlhkosti, návod na použitie, robot, mopovací modul, dobíjacia stanica, adaptér, mopovacia podložka. |
Dodanie produktu Roborock Q7 TF upratovací robot (biely) + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Roborock Q7 TF upratovací robot (biely) + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Mova Robotický vysávač S10 Plus
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač S10
- Doprava zadarmo

Mova Robotický vysávač E20, čierny
- Doprava zadarmo

Mova Upratovací robot E40 Ultra
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 PF čistiaci robot (biely)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 PF+ Upratovací robot (čierny)
- Doprava zadarmo

Roborock Q10 VF+ Upratovací robot (čierny)
- Doprava zadarmo
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby