Rojeco Automatické kŕmidlo 4 l (jedna miska)
| Kód produktu: | N4120346 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Rojeco
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
44,99 € s DPH Cena bez DPH 37,18 € |
Rojeco Automatické kŕmidlo 4 l (jedna miska)
Automatické kŕmidlo Rojeco 4 l v tlačidlovej verzii (jedna miska)
Majte istotu, že váš miláčik dostáva pravidelnú výživu. Automatický dávkovač krmiva Rojeco Button Version je určený pre mačky a malé až stredne veľké psy. Jeho kapacita je 4 litre, takže do neho môžete uložiť až 2,5 kg krmiva. Zariadenie umožňuje naplánovať až 6 kŕmení denne. Je vyrobené z odolného plastu ABS a nehrdzavejúcej ocele 304 - je teda pre domáce zvieratá úplne bezpečné. Napájať ho môžete 2 spôsobmi. Ovládanie uľahčuje LED displej.
Veľká kapacita
Dávkovač krmiva Rojeco ponúka kapacitu 4 l. Môžete do neho teda uložiť až 2,5 kg suchého krmiva, čo stačí na kŕmenie dospelej mačky na približne 20-25 dní. Prístroj bude skvelou oporou v starostlivosti o domáceho miláčika a zabezpečí mu stály prístup ku krmivu aj v čase neprítomnosti majiteľov.
Presné porcovanie a flexibilný plán kŕmenia
Zariadenie Rojeco umožňuje nastaviť až 6 porcií denne, pričom počet jednotlivých porcií možno nastaviť od 1 do 60, pričom jedna porcia váži približne 6±2 g. Vďaka tomu je možné ľahko prispôsobiť množstvo krmiva individuálnym potrebám vášho miláčika. Dávkovač podporuje granule o veľkosti 4 až 12 mm a je kompatibilný s rôznymi druhmi suchého krmiva. Poznámka: použitie granulí väčších ako 12 mm môže spôsobiť zaseknutie mechanizmu.
Dva spôsoby kŕmenia
S dávkovačom Rojeco si môžete vydýchnuť, pretože viete, že váš miláčik dostane jedlo vždy v určený čas. Môžete ho napájať priamo zo siete (jednosmerný prúd) alebo pomocou štyroch batérií AA (nie sú súčasťou balenia). V prípade výpadku prúdu sa zariadenie automaticky prepne na napájanie z batérií, aby bol zabezpečený nepretržitý chod.
Intuitívny ovládací panel a modulárny dizajn
Prehľadný LED displej umožňuje nastaviť plán kŕmenia a sledovať úroveň nabitia batérií. Zobrazuje tiež dôležité informácie, vrátane informácií o dochádzajúcom krmive alebo možných problémoch s dávkovaním. Zariadenie je navyše vybavené tlačidlom pre ručné kŕmenie, takže môžete svojho miláčika kedykoľvek odmeniť jedlom navyše. Všetky časti dávkovača, vrátane viečka, nádrže, základne a misky, môžete ľahko rozobrať a vyčistiť.
Bezpečné pre domáce zvieratá
Miska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 304, ktorá je pre domáce zvieratá bezpečná, odolná proti škvrnám, ľahko sa čistí a nezanecháva škvrny. Protišmykové prvky zabezpečujú stabilitu a zabraňujú šmýkaniu pri jedle. Použitie gumového miešadla v dávkovacom mechanizme zabraňuje upchávaniu potravy a zabezpečuje plynulý tok krmiva.
Súčasťou balenia:
- Automatický dávkovač krmiva Rojeco 4 l, verzia s tlačidlom (jedna miska).
- USB kábel
- Adaptér
- Používateľská príručka
| Výrobca | Rojeco |
|---|---|
| Kód výrobcu | PTM-003 |
| Materiál | ABS, nehrdzavejúca oceľ 304 |
| Plán podávania | 1 až 6 jedál denne, 1 až 60 porcií na jedlo (6±2 g na porciu). |
| Odporúčaná veľkosť granulí | 4 až 12 mm |
| Kapacita | 4 l / 2,5 kg krmiva (vystačí na 20-25 dní pre dospelú mačku). |
| Napájanie | 5V-DC alebo 4 batérie AA (nie sú súčasťou balenia) |
| Dĺžka kábla USB | 1.55 m |
| Rozmery | 330 x 177 x 335 mm |
| Hmotnosť | 1,81 kg |
| Určenie | mačky, malí a strední psi |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Enbaoixin Germany Maternal and Infant Supplies GmBH, Laubenhof 23, 45326 Essen, DE, jasvigor2020@hmail.com
Dodanie produktu Rojeco Automatické kŕmidlo 4 l (jedna miska)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Rojeco Automatické kŕmidlo 4 l (jedna miska)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Hholove Chytrý dávkovač potravin Wi-Fi Plus

Rojeco PD529 1000m výcvikový obojok pre psov ...

Hholove Chytrý dávkovač potravin Wi-Fi Plus (...
- Výpredaj

Rojeco Vodná fontána pre domáce zvieratá Wire...

Petkit Fontána/napájačka pre psov a mačky Eve...

Petkit Cestovný batoh pre domáce zvieratá Bre...

Petoneer Inteligentný laser pre psa / mačku n...

Petoneer Termoregulačné inteligentné lôžko Co...

Petoneer Vodná fontána pre domáce zvieratá Fr...
- Doprava zadarmo

Catlink Inteligentná samočistiaca mačacia toa...
- Doprava zadarmo

Rojeco Automatické kŕmidlo pre domáce zvierat...

Rojeco 3l automatické kŕmidlo pre domáce zvie...

Rojeco 4000mAh Odstraňovač zápachu mačacieho ...

Rojeco Interaktívne hračky pre mačky 2 v 1

Catlink Vodná fontána pre domáce zvieratá Pur...

Rojeco 2L WiFi verzia Bl Automatický dávkovač...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby