Rojeco Automatické vodítko 3m (oranžové)
| Kód produktu: | N4229513 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Rojeco
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
13,12 € s DPH Cena bez DPH 10,84 € |
Rojeco Automatické vodítko 3m (oranžové)
Automatické vodítko 3m Rojeco (oranžové)
Postarajte sa o bezpečnosť svoju i svojho milovaného maznáčika pri večerných prechádzkach. Automatické vodítko Rojeco dĺžky 3 m je vybavené ergonomickou rukoväťou a spoľahlivou LED svietidlom a RGB osvetlením. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou odolnou proti poškodeniu. Nie je tiež náchylné na zamotanie. Vďaka nemu môžete venčiť svojho psa alebo mačku aj za nepriaznivých svetelných podmienok a mať istotu, že si účastníci premávky všimnú vašu prítomnosť. Výrobok je vhodný pre domáce zvieratá s hmotnosťou do 35 kg.
RGB podsvietenie
Vodítko Rojeco ponúka obojstranný RGB svetelný kruh, takže môžete svojho maznáčika venčiť aj za nepriaznivých svetelných podmienok bez obáv o bezpečnosť. K dispozícii budete mať až 5 farieb.
LED svietidlo
S vodítkom Rojeco zvýšite svoju viditeľnosť na cestách. Automatické vodítko je vybavené vstavanou LED svietidlom, takže vám neunikne nič dôležité a v prípade núdze zostanete v strehu.
Intuitívne ovládanie
Vďaka praktickému tlačidlu je ovládanie vodítka Rojeco pohodlné a intuitívne. Prvým stlačením tlačidla aktivujete LED svietidlo. Ak chcete zapnúť RGB podsvietenie, stlačte tlačidlo ešte raz. Tretie stlačenie vám umožní používať ako svietidlo, tak podsvietenie. Štvrté stlačenie naopak obe funkcie deaktivuje. Dĺžku šnúrky zase môžete pohodlne ovládať prepínačom.
Premyslený dizajn
Šnúrka sa otáča o 360°, nezamotáva sa a je odolná proti poškodeniu. Zasunovací otvor v tvare písmena U umožňuje ovládať vášho maznáčika z akéhokoľvek uhla. Vďaka tomu môžete svojho chlpatého priateľa voľne venčiť s vedomím, že sa od vás nevzdiali na nebezpečnú vzdialenosť. Ergonomická rukoväť je navyše pre väčšie pohodlie vyrobená z protišmykového materiálu TPR. Na napájanie zariadenia budete potrebovať dve batérie AAA (nutné zakúpiť zvlášť).
| Výrobca: | Rojeco |
|---|---|
| Model | RSSQYSFG3M-06 |
| Materiál | ABS / TPR / pokovovaný kov / nylon |
| Farba | oranžová |
| Dĺžka | 3 m |
| Hmotnosť | 225 g |
| Rozmery | 17,5 x 80 x 48 cm |
| Určenie | pre zvieratá s hmotnosťou do 15 kg |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Enbaoixin Germany Maternal and Infant Supplies GmBH, Laubenhof 23, 45326 Essen, DE, jasvigor2020@hmail.com
Dodanie produktu Rojeco Automatické vodítko 3m (oranžové)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Rojeco Automatické vodítko 3m (oranžové)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Merco Flexi vodidlo pre psy

Rojeco Automatické vodítko pre psy LED 5 m (z...

Rojeco Automatické vodítko pre psy LED 5 m (f...

Rojeco Automatické vodítko pre psov LED 5 m (...

Rojeco Automatické vodítko 3m (zelené)

Rojeco Automatické zatahovacie vodítko pre ps...

Rojeco Automatické sťahovacie vodítko pre psy...

Rojeco Automatické sťahovacie vodítko pre pso...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby