Rojeco Parný kefka pre mačky s masážnou funkciou (biela)
| Kód produktu: | N4141505 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Rojeco
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
12,28 € s DPH Cena bez DPH 10,15 € |
Rojeco Parný kefka pre mačky s masážnou funkciou (biela)
Parný kefka pre mačky Rojeco s masážnou funkciou (biela)
Poskytnite svojmu milovanému maznáčikovi komplexnú starostlivosť a pohodlie. Kefka na úpravu srsti Rojeco ponúka automatickú funkciu parného spreja a umožňuje vykonávať jemnú masáž. Zároveň generuje záporné ióny. Vďaka tomu poteší majiteľov mačiek a menších a stredne veľkých psov, ktorí chcú starať sa o zdravie a vzhľad srsti svojho maznáčika. Vďaka kompaktným rozmerom a bezdrôtovému napájaniu je možné prístroj pohodlne používať doma i na cestách. Výrobok spĺňa prísne kvalitatívne a bezpečnostné normy, čo potvrdzujú medzinárodné certifikáty CE, RoHS a FCC.
Funkcia parného rozprašovania
Kefka využíva vysokotlakovú parnú rozprašovaciu trysku, ktorá vlasy rovnomerne a šetrne hydratuje. Použitý mechanizmus aktivujete jediným tlačidlom. Nádržku na vodu o objeme 34 ml môžete jednoducho naplniť. Od tejto chvíle bude váš maznáčik vyzerať vždy sviežo a upravene!
Ionizácia pre zdravú a lesklú srsť
Použitie záporných iónov vám umožní profesionálne upraviť srsť vášho domáceho maznáčika, bez toho aby ste museli opustiť dom. Záporné ióny pomáhajú vyhladzovať srsť a dodávajú jej prirodzený lesk a zároveň zabraňujú elektrizovaniu. Výsledkom je, že srsť vášho domáceho maznáčika bude upravenejšia a zdravšia. Na úpravu srsti domácich zvierat je možné použiť aj esenciálny olej. Doprajte svojmu štvornohému priateľovi domáce kúpele!
Pohodlné česanie
Kefka Rojeco je vybavená 140° zahnutými oceľovými, na koncoch zaoblenými zubami. Jemne kĺžu po srsti a účinne ju rozčesávajú a nadvihujú. Sú tiež odolné, takže vám výrobok bude slúžiť dlhú dobu. Vďaka nim pôsobí každý ťah kefky ako jemná masáž, ktorá nielen uvoľňuje pokožku vášho zvieraťa, ale tiež podporuje krvný obeh, čím vášmu maznáčikovi poskytuje pohodlie a relaxáciu počas starostlivosti.
Jednoduché čistenie pomocou jediného tlačidla.
Čistenie kefky pre vás nebude ťažké vďaka inovatívnemu systému odstraňovania chlpov – stačí stlačiť tlačidlo a všetky nazbierané chlpy sa od kefky ľahko oddelia. Vďaka tomu je upratovanie po česaní rýchle a hygienické.
Pohodlné nabíjanie cez USB
Bateria s kapacitou 250 mAh poskytla približne 80 minút používania na jedno nabitie. Port USB umožňuje pohodlné obnovenie energie pomocou notebooku, počítača, powerbanky alebo zásuvky – tento proces trvá približne 70 minút.
| Výrobca: | Rojeco |
|---|---|
| Kód výrobcu | RZSRK35-02 |
| Objem nádržky na vodu | 34 ml |
| Materiál | ABS + oceľové ihly |
| Hmotnosť | 0,115 kg |
| Napájanie | DC5V-1A |
| Dobíjacia batéria | 3,7 V, 250 mAh |
| Doba nabíjania | približne 70 minút |
| Prevádzková doba | približne 80 minút |
| Účel použitia | Mačky a malé a stredne veľké zvieratá |
| Farba | biela |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Enbaoixin Germany Maternal and Infant Supplies GmBH, Laubenhof 23, 45326 Essen, DE, jasvigor2020@hmail.com
Dodanie produktu Rojeco Parný kefka pre mačky s masážnou funkciou (biela)
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Rojeco Parný kefka pre mačky s masážnou funkciou (biela)
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby

