Sada adaptérov do vŕtačky HEX 1/4" na gola hlavice 6 ks
| Kód produktu: | N3513415 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Yato
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
6,49 € s DPH Cena bez DPH 5,36 € |
Sada adaptérov do vŕtačky HEX 1/4" na gola hlavice 6 ks
Sada sa skladá zo 6 adaptérov 1/4", 3/8" a 1/2", každá veľkosť má dve dĺžky adaptéra 50 a 150 mm.
Materiál adaptérov je kvalitná oceľ CrV s prídavným oxidovaným povrchom.
| Technické dáta | |
|---|---|
| sada | 6 ks |
| veľkosť | 1/4"; 1/2"; 3/8" |
| dĺžka | 50 a 150 mm |
| materiál | CrV |
| povrchová úprava | oxidácia |
| upnutie | HEX 1/4" |
Dodanie produktu Sada adaptérov do vŕtačky HEX 1/4" na gola hlavice 6 ks
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Sada adaptérov do vŕtačky HEX 1/4" na gola hlavice 6 ks
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Yato Vrecko do vysávača YT-85700 3ks

NAC Bruska na řetězy SHE220-F

Yato Elektrický fúkač 600W

Yato Sada adaptérov SDS+ 1/4", 3/8", 1/2"

Pistole tavná AKU 18V, 2 Ah

GEKO Elektrický rázový uťahovák, 320Nm, 1/2",...

GEKO Elektrický rázový uťahovák 1/2" 720 Nm, ...

Striekacia pištoľ na maľovanie elektrická 500...

Náhradná batéria 12V 4000mAh

Vytláčacia AKU pištoľ 18V sada

Brúska 450 W 13000 ot/min

Lund Leštička karosérie automobilu 120 W 240 ...

Yato Leštička 12V AKU dvojrýchlostná

Yato Sáčok do vysávača pre (YT-85701, TO-7887...

Yato Pištoľ tavná 20/80W 11mm

Yato Filter pre vysávače YT-85700-1
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby