Sada adaptérů do vrtačky HEX 1/4" na gola hlavice 8 ks
| Kód produktu: | N3528827 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
Yato
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
151 Kč s DPH Cena bez DPH 124,79 Kč |
Sada adaptérů do vrtačky HEX 1/4" na gola hlavice 8 ks
Sada se skládá z 8 adaptérů 1/4", 3/8" a 1/2", každá velikost má různé délky adaptéru 25, 30, 50, 65 a 72 mm.
Materiál adaptérů je jakostní ocel 40Cr s přidavným oxidovaným povrchem.
| Technická data | |
|---|---|
| sada | 8 ks |
| velikost | 1/4"; 1/2"; 3/8" |
| délka | 25, 30, 50, 65 a 72 mm |
| materiál | 40Cr |
| povrchová úprava | oxidace a pískování |
| upnutí | HEX 1/4" |
Dodání produktu Sada adaptérů do vrtačky HEX 1/4" na gola hlavice 8 ks
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu Sada adaptérů do vrtačky HEX 1/4" na gola hlavice 8 ks
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Pytel pro vysavač YT-85700 3ks

NAC Bruska na řetězy SHE220-F

Elektrický fukar 600W

Sada adaptérů SDS+ 1/4", 3/8", 1/2"

Pistole tavná AKU 18V, 2 Ah

GEKO Elektrický rázový utahovák 1/2" 720 Nm, ...

Pistole stříkací pro malování elektrická 500 ...

Sada adaptérů do vrtačky HEX 1/4" na gola hla...

Náhradní baterie 12V 4000mAh

Vytlačovací AKU pistole 18V sada

Bruska 450 W 13000 ot/min

Leštička karoserie automobilu 120 W 240 mm 32...

Leštička 12V AKU dvourychlostní

Sáček do vysavače pro (YT-85701, TO-78874 )4k...

Pistole tavná Yato 20/80W 11mm

Filtr pro vysavače YT-85700-1
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby