Yato Sada bitov 7 ks TORX s otvorom
| Kód produktu: | N2584811 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Yato
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
3,75 € s DPH Cena bez DPH 3,10 € |
Yato Sada bitov 7 ks TORX s otvorom
Táto sada je vhodná pre profesionálov, predovšetkým pre mechanikov. Bity dĺžky 30 mm sú spolu s adaptérom prispôsobené na prácu s račňou 1/2". V sade sa nachádzajú bity Torx s otvorom T25, T30, T40, T45, T50, T55.
Jednotlivé nástroje sú vyrobené z vysoko legovanej, nástrojovej S2 ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou tvrdosťou 58-62 HRC, jemnozrnnou štruktúrou materiálu a vysokým krútiacim momentom 21,8 Nm. To všetko zabezpečuje bezproblémovú a dlhodobú životnosť výrobkov.
| Technické údaje | |
|---|---|
| adaptér | 10 mm x 1/2" |
| dĺžka bitu | 30 mm |
| veľkosť bitu | 10 mm |
| materiál | AISI S2 |
Dodanie produktu Yato Sada bitov 7 ks TORX s otvorom
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Yato Sada bitov 7 ks TORX s otvorom
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby





