Sada drôtených kefiek 38 ks
| Kód produktu: | N3327364 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Yato
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
24,33 € s DPH Cena bez DPH 20,11 € |
Sada drôtených kefiek 38 ks
Sada obsahuje 12 ks kefiek z nehrdzavejúcej ocele, 12 ks kefiek z mosadze a 12 ks kefiek z nylónu. Jednotlivé kefky sú potom odstupňované podľa priemeru od 8 do 19 mm a sú zakončené stopkou 1/4".
Súčasťou sady je aj nástavec 150 mm a rukoväť (skrutkovač). Kefky je teda možné upevniť na elektrické náradie, prípadne na priložený skrutkovač.
| Technické údaje | |
|---|---|
| počet kefiek | 36 ks |
| priemer kefiek | 8 - 19 mm |
| materiál kefiek | nehrdzavejúca oceľ, mosadz, nylón |
| zakončenie kefiek | stopka 1/4" |
| dĺžka nástavca | 150 mm |
Dodanie produktu Sada drôtených kefiek 38 ks
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Sada drôtených kefiek 38 ks
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

SIXTOL Sada náradia HOME PINK 20

Yato Sada sekáčov na matice

Yato Sada hadicových svoriek 3ks

Fx Tools Sada nářadí 52 ks v kufříku

Yato Sada náradia taška 44ks (CrV 6140)

Yato Sada elektro náradia 68 ks kufrík

Yato Sada na opravu vypúšťacích skrutiek olej...

Yato Kľúč nástrčný na lambda sondu

Yato Sada kľúčov nástrčných na lambda sondy 3...

Yato Sada na demontáž čalúnenia 11ks

Yato Sada na opravu alternátorov

Yato Sada na demontáž čalúnenia 6ks

Yato Sada na demontáž čalúnenia 5ks

Yato Podtlaková - tlaková pumpa s príslušenst...

Yato Prípravok na axiálne tyče, pr. 35-42mm

Yato Sada vytahovačov strhnutých skrutiek 10k...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby