Yato Sada ihlových pilníkov diamantových 5 x 180 mm 5 ks
| Kód produktu: | N2586631 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Yato
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
5,71 € s DPH Cena bez DPH 4,72 € |
Yato Sada ihlových pilníkov diamantových 5 x 180 mm 5 ks
Sada je zložená z 5 kusov pilníkov rôznych profilov (plochý, štvorcový, trojuholníkový/ guľatý a polguľatý) s rozmermi 5x180 mm. Dĺžka brúsnej časti 70 mm.
Pilníky sú usporiadané v praktickom uzatvárateľnom puzdre, ktoré je navyše možné zavesiť na háčik.
| Technické údaje | |
|---|---|
| sada | 5 ks |
| rozmery puzdra | 10 x 23 x 0,5 cm |
| rozmer pilníka | 5 x 180 mm |
| dĺžka brúsnej časti | 70 mm |
Dodanie produktu Yato Sada ihlových pilníkov diamantových 5 x 180 mm 5 ks
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Yato Sada ihlových pilníkov diamantových 5 x 180 mm 5 ks
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Yato Sada pilníkov ihlových diamantových 3 x ...

Yato Sada pilníkov ihlových diamantových 4 x ...

Yato Sada pilníkov ihlových diamantových 3 x ...

Yato Sada pilníkov ihlových diamantových 4 x ...

Yato Sada ihlových diamantových pilníkov 3 x ...

Yato Sada pilníkov ihlových diamantových 5 x ...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby