Vorel Pohovka pojazdná nastaviteľná max.135kg
| Kód produktu: | N2584299 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Vorel
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
45,72 € s DPH Cena bez DPH 37,79 € |
Vorel Pohovka pojazdná nastaviteľná max.135kg
| Technické údaje | |
|---|---|
| Nosnosť | 135 kg |
| Rozmery sedáka | 310 x 40 mm |
| Rozmery odkladacieho priestoru | 385 x 23 mm |
| Nastaviteľná výška | 370 - 490 mm |
Dodanie produktu Vorel Pohovka pojazdná nastaviteľná max.135kg
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Vorel Pohovka pojazdná nastaviteľná max.135kg
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Profi Tools Skladací nastaviteľná koza YH-SH0...

Vorel Háčiky nástenné samolepiace 5ks koso, k...

Yato Olejnička s flexibilným hrdlom oceľová 2...

Vorel Skladací vozík hliníkový nosnosť 90kg

Yato Držiak magnetický na náradie

Vorel Vytahovák manuálny 600mm

Vorel Sada " tretia ruka " lupa 62 mm

Yato Lehátko/kreslo pojazdné (skladacie) 91cm

Vorel Pásy sťahovacie 2,5mm 2ks
- Skladom

Yato Miska magnetická 350x150mm

Yato Miska magnetická pr.110mm

Vorel Ostrič vrtákov 3-16 mm 230V 70W (1600 o...

Yato Olejnička s flexibilným hrdlom 270 ml

Vorel Háčiky nástenné samolepiace 6ks, nosn. ...

Vorel Háčiky nástenné samolepiace 3ks, nosn. ...

Vorel Pumpa sifónová 6,2l/min
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby