Telesin Trojslotová nabíjacia stanica pre GoPro Hero 8 + 2 batérie (GP-BNC-801)
Kód produktu: N3625208 (pre komunikáciu)
Výrobca:
Telesin
Zodpov. za vady: Info
2 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
Nabíjačka Telesin so 3 slotmi pre GoPro Hero 8 + 2 batérie
Rýchle a bezpečné nabíjanie
Chcete, aby vaša kamera GoPro hero 8 rýchlo dobila svoju energiu? S nabíjačkou Telesin je to možné! Vďaka stabilnému napätiu 4,3 V 800 mA môžete nabíjať 3 batérie súčasne približne 1,5 hodiny. Červené a zelené indikátory vás budú informovať o stave nabíjania jednotlivých batérií. Nabíjačka navyše disponuje radom bezpečnostných prvkov, vďaka ktorým je nabíjanie bezpečné. Príslušenstvo chráni pred nadmerným vybitím, prebíjaním, skratom, nadprúdom, prepätím, prehrievaním atď.
Batérie sú súčasťou dodávky
Nabíjajte, ako chcete
V balení
  • Nabíjačka pre GoPro Hero 8
  • 2 batérie do GoPro Hero 8
  • Nabíjací kábel USB-C
Značka
Telesin
Model
GP-BNC-801
Vstupné napätie (nabíjačka)
5V / 3A
Výstup nabíjačky (nabíjačka)
4,3 V, 800 mA
Rozmery (nabíjačka)
46 x 46 x 49 mm
Kapacita batérie
1220 mAh (každá)
Typ batérie
lítium-iónová
Menovité napätie (batéria)
3.85V
Prevádzková doba
až 120 min
Rozmery (batéria)
35 x 30 x 10 mm