AOC LCD CU34E4CV 34" zakřivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/2xUSB-C/RJ45/Repro/HAS/5 let + doprava zdarma
Kód produktu: N4518330 (ke komunikaci)
Výrobce:
AOC
Odpov. za vady: Info
5 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• Posuňte svou produktivitu na novou úroveň s 34" WQHD Ultrawide monitorem CU34E4CV
• CU34E4CV nabízí 34" WQHD displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, HDR10 a hardwarovou ochranou proti modrému světlu pro čistý a pohodlný obraz. Díky funkci Smart KVM, dokovací stanici s 90W Power Delivery a elegantnímu profesionálnímu designu je ideálním monitorem pro zvýšení produktivity a efektivní multitasking.
• OBECNÉ
• Název modelu: CU34E4CV
• Značka: AOC
• Kanál: B2B
• Produktová řada: Řada Essential
• Designová kategorie: E4
• Datum uvedení (ETA): 01.09.2025
• EAN: 4038986112864
• INFORMACE O MONITORU
• Úhlopříčka (palce): 34,0
• Úhlopříčka (cm): 86,36
• Provedení: Zakřivený
• Poloměr zakřivení: 1500R
• Tvrdost displeje: 3H
• Povrch panelu: Antireflexní (AG)
• Rozteč obrazových bodů: 0,23175 mm
• Počet bodů na palec: 109,68 PPI
• Rozlišení: 3440 × 1440
• Poměr stran: 21:9
• Typ panelu: VA
• Typ podsvícení: WLED
• Maximální obnovovací frekvence: 120 Hz
• Doba odezvy (GtG): 4 ms
• Statický kontrast: 3500:1
• Dynamický kontrast: 20M:1
• Pozorovací úhly (CR10): 178° / 178°
• Počet barev: 16,7 milionu
• Jas: 350 cd/m2
• Lokální stmívání: Global Dimming
• OBRAZOVÉ SPECIFIKACE
• Synchronizační technologie (VRR): Adaptive Sync
• Vertikální frekvence digitálního signálu: 48–120 Hz
• Horizontální frekvence digitálního signálu: 30 kHz – 190 kHz
• HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR10
• Technologie potlačení modrého světla: TÜV Eye Comfort (hardware)
• MultiView (PbP / PiP): Ano (PbP, PiP)
• Barevný prostor sRGB (CIE 1931): 120,6 %
• Zamezení blikání: Flicker Free
• KVM: Ano (Smart KVM)
• INFORMACE O SKŘÍNI
• Barva rámečku (přední): Černá
• Barva skříně (zadní): Černá
• Povrch zadní strany: Texturovaný
• Odnímatelný stojan: Ano
• Reproduktory: 2 × 5 W
• Zámek Kensington: Ano
• Držák na stěnu: VESA 100 × 100
• ERGONOMIE
• Náklon: -5° až +23°
• Nastavení výšky: 180 mm
• Natočení: -180° / +180°
• UDRŽITELNOST
• Certifikace TCO: Ano
• Energy Star: 8
• EPEAT: Gold
• Ekologické prohlášení ECMA: Ano
• Uhlíková stopa produktu (PCF): Ano
• OEEZ: Ano
• Shoda se směrnicí REACH: Ano
• Shoda se směrnicí RoHS: Ano
• Bez PVC/BFR: Ano
• Bez rtuti: Ano
• Recyklovatelný obal: 100 %
• Low Halogen: Ano
• CEC: Ano
• Materiál kartonu: Papír
• SPOTŘEBA ENERGIE
• Napájení: Interní
• Spotřeba energie (Energy Star): 31,7 W
• Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,5 W
• Spotřeba ve vypnutém stavu: 0,3 W
• Energetická třída: E
• SHODA S REGULAČNÍMI PŘEDPISY
• CB: Ano
• CE: Ano
• TÜV-GS-Mark: Ano
• TÜV Ergo: Ano
• EAC: Ano
• FCC: Ano
• UKCA: Ano
• INFORMACE O KONEKTIVITĚ
• HDMI: 2 × HDMI 2.0
• HDCP (HDMI): 1.4 / 2.2
• DisplayPort: 1 × DisplayPort 1.4
• HDCP (DP): 1.4 / 2.2
• USB rozbočovač: Ano
• USB downstream: 4 × USB-A
• USB rychlé nabíjení: Ano
• USB upstream: 1 × USB-C (DP Alt Mode, Power Delivery 90 W), 1 × USB-B
• USB standard: USB 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s)
• RJ45: 1 × 10M / 100M / 1G
• Audio výstup: 1 × Audio out
• ROZMĚRY PRODUKTU
• Rozměry se stojanem (Š × V × H): 808,8 × 401,6–581,6 × 252,2 mm
• Rozměry bez stojanu (Š × V × H): 808,8 × 365,4 × 101,5 mm
• Rozměry balení (Š × V × H): 930 × 525 × 188 mm
• Hrubá hmotnost: 13,64 kg
• Čistá hmotnost: 9,92 kg
• Hmotnost bez stojanu: 7,16 kg
• SOFTWARE
•Menu
• OBSAH BALENÍ
• HDMI kabel: 1,8 m
• DisplayPort kabel: 1,8 m
• USB-C na USB-C kabel: USB-C Gen2, 1,5 m
• Napájecí kabel: Ano
• OSTATNÍ INFORMACE
• Záruka: 5 let
• Váha: 11.70000 kg
• PartNumber: CU34E4CV
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 4 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 21:9 (ultra širokoúhlý)
GPSR: AOC;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 2
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 350 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ano
Reproduktory: Ano
RJ45: Ano
Rozlišení: 3440x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD VA
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 34"
USB: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ano
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ano
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: AOC
Výškově nastavitelný: Ano
Dodání produktu AOC LCD CU34E4CV 34" zakřivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/2xUSB-C/RJ45/Repro/HAS/5 let + doprava zdarma
Doba dodání produktu AOC LCD CU34E4CV 34" zakřivený VA/3440x1440@120Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/2xUSB-C/RJ45/Repro/HAS/5 let + doprava zdarma