AOC LCD CU34P3CV 34" zakřivený VA/3440x1440@100Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/VESA + doprava zdarma
Kód produktu: N3964507 (ke komunikaci)
Výrobce:
AOC
Odpov. za vady: Info
3 roky
Vrácení zboží:
Expedice: 1-2 pracovní dny
Dostupnost: Ext. sklad
Garance fér ceny Našli jste zboží levněji? Napište nám
Zde si můžete produkt objednat
Potřebujete poradit s objednáním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 let na trhu19 let na trhu
Garance vrácení penězGarance vrácení peněz
Výměna zboží zdarmaVýměna zboží zdarma
20.000+ výdejních míst20.000+ výdejních míst
9.000+ položek skladem9.000+ položek skladem
• 34" WQHD zakřivený VA displej pro působivé sledování a zvýšenou produktivitu
• AOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakřivený VA monitor s atraktivním třístranným ultratenkým rámečkem, který nabízí skutečně působivé sledování. Poměr stran Wide QHD 21:9 tohoto modelu rozšiřuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohled pro lepší filmový zážitek. Panel se vyznačuje jasem 300 nitů a velkorysými 178/178° širokými pozorovacími úhly, spolu se dvěma vestavěnými 5W + 5W reproduktory pro zvýšení vaší každodenní produktivity v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s konektorem USB-C podporujícím příkon napájení až 65 W, přenos dat a alternativní režim DisplayPort. Konektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB rozbočovač a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací včetně EPA, TCO a EPEAT.
• OBECNÉ
• Název modelu: CU34P3CV
• Značka: AOC
• Kanál: B2B
• Produktová řada: Řada Pro
• Designová kategorie: P3
• EAN: 4038986110730
• INFORMACE O DISPLEJI
• Úhlopříčka (palce): 34,0
• Úhlopříčka (cm): 86,36
• Provedení: Zakřivený
• Poloměr zakřivení: 1500R
• Tvrdost displeje: 3H
• Povrch panelu: Antireflexní (AG)
• Rozteč pixelů (mm): 0,23175
• Hustota pixelů (PPI): 110,0
• Rozlišení: 3440 × 1440
• Poměr stran: 21:9
• Typ panelu: VA
• Podsvícení: WLED
• Maximální obnovovací frekvence: 100 Hz
• Odezva (GtG): 4 ms
• Odezva (MPRT): 1 ms
• Statický kontrast: 3000:1
• Dynamický kontrast: 20M:1
• Pozorovací úhly (CR10): 178° / 178°
• Počet barev: 16,7 milionu
• Jas: 300 cd/m2
• Lokální stmívání: Global Dimming
• OBRAZOVÉ FUNKCE
• Adaptivní synchronizace: Adaptive Sync
• Ochrana zraku: Low Blue Light
• Režimy zobrazení: PiP + PbP
• Barevný prostor sRGB (CIE 1931): 121,5 %
• Barevný prostor DCI-P3 (CIE 1976): 92,0 %
• Technologie bez blikání: Flicker Free
• KVM přepínač: 1× USB 3.2 Gen 2 (Type-C) + 1× Type-B
• KONSTRUKCE
• Barva rámečku (přední): Černá
• Barva zadní strany: Černá
• Povrch zadní strany: Texturovaný
• Reproduktory: 2 × 5 W
• Zámek Kensington: Ano
• VESA uchycení: 100 × 100
• ERGONOMIE
• Náklon: -5° až 20°
• Nastavení výšky: 150 mm
• Otáčení: 180°
• UDRŽITELNOST
• Certifikace TCO: Ano
• Energy Star: verze 8
• EPEAT: Silver
• Ekologické prohlášení (ECMA): Ano
• Uhlíková stopa produktu (PCF): Ano
• OEEZ: Ano
• REACH: Ano
• RoHS: Ano
• HF: Ano
• Bez PVC/BFR: Ano
• Bez rtuti: Ano
• Recyklovatelný obal: 100 %
• Podíl recyklovaných plastů: 85 %
• Low Halogen: Ano
• Potisk kartonu: Vodní tisk (hnědý karton)
• SPOTŘEBA ENERGIE
• Napájení: Interní
• Spotřeba (EnergyStar test): 27,8 W
• Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,5 W
• Spotřeba ve vypnutém stavu: 0,3 W
• Energetická třída: G
• SHODA S PŘEDPISY
• CB: Ano
• CE: Ano
• TÜV-GS: Ano
• ISO 9241-307: Ano
• EAC: Ano
• FCC: Ano
• KONEKTIVITA
• HDMI: 1× HDMI 2.0
• DisplayPort: 1× DisplayPort 1.4
• USB hub: Ano
• USB downstream: 4× USB-A
• USB rychlé nabíjení: Ano
• Audio výstup: 1× audio out
• USB upstream: 1× USB-C (DP Alt Mode, PD 65 W)
• USB verze: USB 3.2 Gen 1
• RJ-45: 1× (10/100/1000 Mb/s)
• ROZMĚRY A HMOTNOST
• Se stojanem (Š × V × H): 808,34 × 482,44–611,03 × 275,13 mm
• Bez stojanu (Š × V × H): 808,34 × 367,45 × 104,7 mm
• Balení (Š × V × H): 1070 × 556 × 190 mm
• Hmotnost s balením: 12,95 kg
• Hmotnost bez balení: 10,0 kg
• Hmotnost bez stojanu: 6,92 kg
• OBSAH BALENÍ
• HDMI kabel: 1,8 m
• DisplayPort kabel: 1,8 m
• USB-C kabel (C na C/A): 1,8 m
• Napájecí kabel: Ano
• Napájecí kabel C13: 1,8 m
• OSTATNÍ
• Záruka: 3 roky
• Váha: 11.00000 kg
• PartNumber: CU34P3CV
Parametry produktu
Barva: Černá
Display port: Ano
Doba odezvy: 1 ms
Dotykový displej: Ne
DVI vstup: Ne
Formát zobrazení: 21:9 (ultra širokoúhlý)
GPSR: AOC;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Ne
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Ne
Podpora VESA: Ano
Prohnutá obrazovka: Ano
Reproduktory: Ano
RJ45: Ano
Rozlišení: 3440x1440
Technologie: LCD (LED podsvícení)
Typ displeje: LCD VA
Typ povrchu displeje: Matný
Úhlopříčka displeje: 34"
USB: Ano
USB-C integrovaná dokovací stanice: Ano
USB-C zpětné nabíjení ntb: Ano
VGA/D-SUB vstup: Ne
Výrobce: AOC
Výškově nastavitelný: Ano
Dodání produktu AOC LCD CU34P3CV 34" zakřivený VA/3440x1440@100Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/VESA + doprava zdarma
Doba dodání produktu AOC LCD CU34P3CV 34" zakřivený VA/3440x1440@100Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/VESA + doprava zdarma