AOC LCD CU34P3CV 34" zakrivený VA/3440x1440@100Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/VESA + doprava zadarmo
Kód produktu: N3964507 (pre komunikáciu)
Výrobca:
AOC
Zodpov. za vady: Info
3 roky
Vrátenie tovaru:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Ext. sklad
Garancia fér ceny Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám
Tu si môžete produkt objednať
Potrebujete poradiť s objednaním? Kontaktujte nás (Po-Pá 8:30-12:00, 13:00-16:00).
19 rokov na trhu19 rokov na trhu
Garancia vrátenia peňazíGarancia vrátenia peňazí
Výmena tovaru zadarmoVýmena tovaru zadarmo
20.000+ výdajných miest20.000+ výdajných miest
9.000+ položiek skladom9.000+ položiek skladom
• 34" WQHD zakrivený VA displej pre pôsobivé sledovanie a zvýšenú produktivitu
• AOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakrivený VA monitor s atraktívnym trojstranným ultratenkým rámikom, ktorý ponúka skutočne pôsobivé sledovanie. Pomer strán Wide QHD 21:9 tohto modelu rozširuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohľad pre lepší filmový zážitok. Panel sa vyznačuje jasom 300 nitov a veľkorysými 178/178° širokými pozorovacími uhlami, spolu s dvoma zabudovanými 5W + 5W reproduktormi pre zvýšenie vašej každodennej produktivity v dnešnej flexibilnej kancelárii. Monitor CU34P3CV je pripravený zvýšiť vašu produktivitu s konektorom USB-C podporujúcim príkon napájania až 65 W, prenos dát a alternatívny režim DisplayPort. Konektivita tohto monitora je rozšírená o USB rozbočovač a RJ-45. S ohľadom na udržateľnosť je tento monitor doplnený radom ekologických certifikácií vrátane EPA, TCO a EPEAT.
• VŠEOBECNÉ
• Názov modelu: CU34P3CV
• Značka: AOC
• Kanál: B2B
• Produktová rada: Rada Pro
• Dizajnová kategória: P3
• EAN: 4038986110730
• INFORMÁCIE O DISPLEJI
• Uhlopriečka (palce): 34,0
• Uhlopriečka (cm): 86,36
• Vyhotovenie: Zakrivený
• Polomer zakrivenia: 1500R
• Tvrdosť displeja: 3H
• Povrch panela: Antireflexný (AG)
• Rozstup pixelov (mm): 0,23175
• Hustota pixelov (PPI): 110,0
• Rozlíšenie: 3440 × 1440
• Pomer strán: 21:9
• Typ panela: VA
• Podsvietenie: WLED
• Maximálna obnovovacia frekvencia: 100 Hz
• Odozva (GtG): 4 ms
• Odozva (MPRT): 1 ms
• Statický kontrast: 3000:1
• Dynamický kontrast: 20M:1
• Pozorovacie uhly (CR10): 178° / 178°
• Počet farieb: 16,7 milióna
• Jas: 300 cd/m2
• Lokálne stmavenie: Global Dimming
• OBRAZOVÉ FUNKCIE
• Adaptívna synchronizácia: Adaptive Sync
• Ochrana zraku: Low Blue Light
• Režimy zobrazenia: PiP + PbP
• Farebný priestor sRGB (CIE 1931): 121,5 %
• Farebný priestor DCI-P3 (CIE 1976): 92,0 %
• Technológia bez blikania: Flicker Free
• KVM prepínač: 1× USB 3.2 Gen 2 (Type-C) + 1× Type-B
• KONŠTRUKCIA
• Farba rámčeka (predná): Čierna
• Farba zadnej strany: Čierna
• Povrch zadnej strany: Textúrovaný
• Reproduktory: 2 × 5 W
• Zámok Kensington: Áno
• VESA uchytenie: 100 × 100
• ERGONÓMIA
• Náklon: -5° až 20°
• Nastavenie výšky: 150 mm
• Otáčanie: 180°
• UDRŽATEĽNOSŤ
• Certifikácia TCO: Áno
• Energy Star: verzia 8
• EPEAT: Silver
• Ekologické vyhlásenie (ECMA): Áno
• Uhlíková stopa produktu (PCF): Áno
• OEEZ: Áno
• REACH: Áno
• RoHS: Áno
• HF: Áno
• Bez PVC/BFR: Áno
• Bez ortuti: Áno
• Recyklovateľný obal: 100 %
• Podiel recyklovaných plastov: 85 %
• Low Halogen: Áno
• Potlač kartónu: Vodný tlač (hnedý kartón)
• SPOTREBA ENERGIE
• Napájanie: Interné
• Spotreba (EnergyStar test): 27,8 W
• Spotreba v pohotovostnom režime: 0,5 W
• Spotreba vo vypnutom stave: 0,3 W
• Energetická trieda: G
• SHODA S PREDPISMI
• CB: Áno
• CE: Áno
• TÜV-GS: Áno
• ISO 9241-307: Áno
• EAC: Áno
• FCC: Áno
• KONEKTIVITA
• HDMI: 1× HDMI 2.0
• DisplayPort: 1× DisplayPort 1.4
• USB hub: Áno
• USB downstream: 4× USB-A
• USB rýchle nabíjanie: Áno
• Audio výstup: 1× audio out
• USB upstream: 1× USB-C (DP Alt Mode, PD 65 W)
• USB verzia: USB 3.2 Gen 1
• RJ-45: 1× (10/100/1000 Mb/s)
• ROZMERY A HMOTNOSŤ
• So stojanom (Š × V × H): 808,34 × 482,44–611,03 × 275,13 mm
• Bez stojanu (Š × V × H): 808,34 × 367,45 × 104,7 mm
• Balenie (Š × V × H): 1070 × 556 × 190 mm
• Hmotnosť s balením: 12,95 kg
• Hmotnosť bez balenia: 10,0 kg
• Hmotnosť bez stojanu: 6,92 kg
• OBSAH BALENIA
• HDMI kábel: 1,8 m
• DisplayPort kábel: 1,8 m
• USB-C kábel (C na C/A): 1,8 m
• Napájací kábel: Áno
• Napájací kábel C13: 1,8 m
• OSTATNÉ
• Záruka: 3 roky
• Váha: 11.00000 kg
• PartNumber: CU34P3CV
Parametre produktu
Farba: Čierna
Display port: Áno
Doba odozvy: 1 ms
Dotykový displej: Nie
DVI vstup: Nie
Formát zobrazenia: 21:9 (ultra širokouhlý)
HDMI počet: 1
Integrovaný TV tuner: Nie
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 12 000 000 – 50 000 000:1
Pivot: Nie
Podpora VESA: Áno
Zakrytá obrazovka: Áno
Reproduktory: Áno
RJ45: Áno
Rozlíšenie: 3440x1440
Technológia: LCD (LED podsvietenie)
Typ displeja: LCD VA
Typ povrchu displeja: Matný
Uhlopriečka displeja: 34"
USB-C integrovaná dokovacia stanica: Áno
USB-C spätné nabíjanie ntb: Áno
USB: Áno
VGA/D-SUB vstup: Nie
Výrobca: AOC
Výškovo nastaviteľný: Áno
GPSR: AOC;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika;
Dodanie produktu AOC LCD CU34P3CV 34" zakrivený VA/3440x1440@100Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/VESA + doprava zadarmo
Doba dodania produktu AOC LCD CU34P3CV 34" zakrivený VA/3440x1440@100Hz/1ms/300cd/HDMI/DP/4xUSB/USB-C dock/RJ45/Repro/HAS/VESA + doprava zadarmo