Arzopa Prenosný monitor A1 GAMUT 15,6"
| Kód produktu: | N3740747 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Arzopa
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Dostupnosť: | Odošleme do 1–2 dní |
| Garancia fér ceny: | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
90,97 € s DPH Cena bez DPH 75,18 € |
Arzopa Prenosný monitor A1 GAMUT 15,6"
Prenosný monitor Arzopa A1 GAMUT 15,6"
Hľadáte prenosný monitor, ktorý vás bude sprevádzať nielen doma, ale aj v práci alebo na cestách? Monitor Arzopa A1 GAMUT bude skvelou voľbou! Poskytuje rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 a obnovovaciu frekvenciu 60 Hz pre verný a živý obraz. Navyše vykazuje širokú kompatibilitu s mnohými zariadeniami, takže jeho používanie bude pohodlnejšie. Navyše vďaka ľahkej konštrukcii si ho môžete vziať so sebou na akýkoľvek výlet!
Vynikajúca kvalita obrazu
Prenosný monitor Arzopa disponuje rozlíšením Full HD 1920 × 1080, ktoré zaisťuje presný a živý obraz. Obnovovacia frekvencia 60 Hz zaručuje rýchly a spoľahlivý výkon a pomer strán obrazovky 16:9 vám ukáže verné farby. Monitor je navyše vybavený dvoma reproduktormi, ktoré zaručujú vynikajúcu kvalitu zvuku. S monitorom Arzopa sa môžete plne ponoriť do sledovaných filmov alebo prežívať hranie hier.
Obrazovka IPS
Monitor A1 GAMUT je vybavený obrazovkou IPS, ktorá poskytuje široký pozorovací uhol 178°, vďaka čomu sú farby z akéhokoľvek uhla rovnako realistické a dokonale sýte. Navyše je tiež vybavený technológiou filtra modrého svetla, ktorá zaručuje ochranu vašich očí pred únavou. Môžete ho automaticky zapnúť pri zlých svetelných podmienkach. Od dnešného dňa si môžete vychutnávať dokonalú kvalitu obrazu bez obáv o svoj zrak!
Technológia vykresľovania HDR
Zariadenie Arzopa je vybavené tiež technológiou vykresľovania HDR. Tá obnovuje reálne farby a navyše poskytuje silnejší kontrast, čo sa prejaví v dynamickom a detailnom obraze. Arzopa zaručuje úžasný zážitok zo sledovania! Navyše môžete režim HDR ľubovoľne zapínať a vypínať - stačí vstúpiť do ponuky OSD.
Vysoká kompatibilita
Monitor Arzopa vykazuje vysokú kompatibilitu, takže jeho používanie bude veľmi pohodlné. Je vybavený portom Mini HDMI a dvoma portami USB-C. Bude dokonale fungovať s rôznymi modelmi telefónov, notebookov i konzol, ako sú Switch, Xbox a PS4.
Pohodlné používanie
A1 GAMUT je nielen praktické zariadenie, ale aj zariadenie pre pohodlie. Prenosný monitor Arzopa bude ideálny pre hranie hier, štúdium, sledovanie filmov alebo prácu. Vďaka jeho ľahkej konštrukcii si ho budete môcť ľahko vziať so sebou na akýkoľvek výlet! Užívajte si vynikajúcu kvalitu obrazu, nech ste kdekoľvek!
Súčasťou balenia je
- Prenosný monitor Arzopa A1 GAMUT
- Kábel USB-C na USB-C (plne funkčný)
- Kábel Mini HDMI na HDMI (len pre prenos dát)
- Kábel USB-C na USB-A (len pre napájanie)
- handrička na čistenie obrazovky
- používateľská príručka
| Výrobca | Arzopa |
|---|---|
| Model | A1 GAMUT |
| Uhlopriečka obrazovky | 15,6 palca (16:9) |
| Matica | IPS |
| Rozlíšenie | 1920 x 1080p |
| Pozorovací uhol |
Vertikálny: 178° Horizontálny: 178° |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Teplota farieb | 6800K |
| Kontrastný pomer | 800:1 |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Farebný gamut | 45 % NTSC |
| Farba displeja | 262K (6 bitov) |
| Materiál držiaka | Zliatina hliníka |
| Vstupné porty | Mini HDMI (video signál), 2x USB-C (prenos videa, napájanie) |
| Reproduktor | Duálne reproduktory (1W x2) |
Zodpovedný subjekt v EÚ: THEMIS AR Unterstutzung UG, Beedstrasse 54, 40468 Düsseldorf, DE, legal@themisar.com
Dodanie produktu Arzopa Prenosný monitor A1 GAMUT 15,6"
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Arzopa Prenosný monitor A1 GAMUT 15,6"
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Uperfect Prenosný monitor USteam E6 Pro 18,5"...
- Doprava zadarmo

Uperfect Prenosný monitor Ubegin B5 15,6" 192...

Arzopa Prenosný monitor A1 15,6"

Arzopa Prenosný monitor Z1FC 16,1"
- Doprava zadarmo

Philips LCD 325E1C 31,5" zakrivený VA/2560x14...
- Doprava zadarmo

Philips LCD 272S1AE 27" IPS/1920x1080@75Hz/4m...
- Doprava zadarmo

Philips LCD 275S1AE 27" IPS/2560x1440@75Hz/4m...
- Doprava zadarmo

Viewsonic TD2230 - 22" ADS/1920x1080/50M:1/5m...
- Doprava zadarmo

Philips LCD 276B9 27" IPS/2560x1440@75Hz/4ms/...
- Doprava zadarmo

Arzopa Prenosný monitor Z1RC 16,0"
- Doprava zadarmo

Philips LCD 439P1 42,5" VA 4K/3840x2160@60Hz/...
- Doprava zadarmo

Philips LCD 346P1CRH 34" zakrivený VA/3440x14...
- Doprava zadarmo

Philips LCD 328E1CA 31,5" zakrivený VA 4K/384...
- Doprava zadarmo

Philips LCD 322E1C 31,5" zakrivený VA/1920x10...
- Doprava zadarmo

HP E24mv G4 s káblami/23.8"/1920x1080/IPS w/L...
- Doprava zadarmo

Viewsonic VX3218-PC-MHD 32" zakrivený VA FHD ...
- Doprava zadarmo
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby