Arzopa Prenosný monitor A1 M 17,3" + doprava zadarmo
| Kód produktu: | N3688917 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Arzopa
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
146,83 € s DPH Cena bez DPH 121,35 € |
Arzopa Prenosný monitor A1 M 17,3" + doprava zadarmo
Prenosný monitor Arzopa A1 M 17,3"
Prenosný monitor Arzopa A1 M, nástupca modelu A1 MAX, poskytuje špičkový výkon v kompaktnom prevedení! Ponúka 17,3palcový displej s rozlíšením Full HD, ktorý je zodpovedný za vynikajúcu kvalitu obrazu a živé farby. Pokročilá technológia Eye Care znižuje blikanie obrazovky a škodlivé modré svetlo, čo minimalizuje únavu očí a zabezpečuje pohodlnú prácu aj počas celého dňa. Má 2 vstavané reproduktory a vďaka ľahkému a kompaktnému prevedeniu ho môžete jednoducho zbaliť do tašky a vziať so sebou, kamkoľvek pôjdete.
Skvelá kvalita obrazu
Teraz už vašej pozornosti pri sledovaní filmov alebo hraní hier neunikne žiadny detail! Jeho 17,3palcová obrazovka s pomerom strán 16:9 a rozlíšením Full HD 1920 x 1080p poskytuje neuveriteľne čistý a detailný obraz, ktorý vás prenesie do sveta virtuálnej reality. Vďaka jasu 300 cd/m2 si môžete vychutnať obraz so živými farbami a sýtymi detailmi aj v jasne osvetlených miestnostiach. Navyše využíva technológiu HDR, ktorá zaručuje ešte lepší zážitok zo sledovania.
Široká kompatibilita
Problémy s kompatibilitou sú minulosťou! Arzopa A1 M ponúka niekoľko rôznych portov. Je vybavená mini HDMI a portom USB-C, ktoré umožňujú bezproblémové pripojenie k notebooku, tabletu alebo dokonca hernej konzole. Môžete tak ľahko pripojiť MacBook 12, notebook Lenovo Youga, smartphone Samsung S20, konzolu PS4 a ďalšie zariadenia!
Používajte, ako vám to vyhovuje
Zobrazovač A1 M ponúka až tri režimy zobrazenia, takže je ideálny pre mnoho situácií. Režim Duplicate umožňuje zdieľať obraz z notebooku na väčšiu obrazovku, zatiaľ čo režim Extend umožňuje rozšíriť pracovnú plochu z hlavnej obrazovky na prenosný monitor, čím získate pri práci ešte viac priestoru. Režim druhej obrazovky umožňuje používať A1 M nezávisle ako druhú obrazovku.
Ľahký, odolný a spoľahlivý
Prenosný monitor zaujme nielen fantastickou kvalitou obrazu a funkčnosťou, ale aj robustnou konštrukciou. Monitor je vyrobený z hliníkovej zliatiny, je ľahký a mimoriadne odolný - skvele sa hodí pre každodenné použitie aj cestovanie. Môžete ho umiestniť vertikálne aj horizontálne a prispôsobiť ho svojim preferenciám a štýlu práce a široký pozorovací uhol 178° zabezpečuje konzistentný obraz a vynikajúcu reprodukciu farieb bez ohľadu na to, z akého uhla sa na obrazovku pozeráte.
Objavte silu zvuku
Počúvajte slobodne svoje obľúbené skladby, bez toho aby ste museli pripájať ďalšie reproduktory! Prenosný monitor je vybavený 2 reproduktormi, ktoré vám umožnia vychutnať si vysoko kvalitný zvuk, a ponúka úžasný efekt priestorového zvuku Dolby Atmos. Či už sledujete film, počúvate hudbu alebo hráte hry, vstavané reproduktory vás prenesú priamo doprostred diania!
Obsahuje
- portable monitor
- USB-C to USB-C cable
- Mini HDMI to HDMI cable (for data transmission only)
- USB-C to USB-A cable (for power only)
- user manual
| Manufacturer | Arzopa |
|---|---|
| Model | A1 M |
| Screen diagonal | 17,3" (16:9) |
| Matrix | IPS |
| Resolution | Full HD 1920 x 1080 p |
| Viewing angle |
Vertical:178° Horizontal: 178° |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Farebný gamut | 72 % NTSC |
| Farba zobrazenia | 16,7M (8 bitov) |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Teplota farieb | 6800K |
| Materiál plášťa | Zliatina hliníka |
| Vstupné porty | Mini HDMI (video signál), 2x USB-C (prenos videa, napájanie) |
| Reproduktory | 2 vstavané (1W x2) |
| HDR | Áno |
| Tlačidlo OSD | Áno |
Zodpovedný subjekt v EÚ: THEMIS AR Unterstutzung UG, Beedstrasse 54, 40468 Düsseldorf, DE, legal@themisar.com
Dodanie produktu Arzopa Prenosný monitor A1 M 17,3" + doprava zadarmo
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Arzopa Prenosný monitor A1 M 17,3" + doprava zadarmo
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby

